Kommande tävlingar
06/06 Inställd ... Patton lagguld -
25/06 INSTÄLLD - Ölandsveckan 2020 -
11/07 INSTÄLLT ... SM Lag Mixed
Rapporterade tävlingar
15/02 Munka Ljungby BS - Guldtävling
08/02 Plattliret - BK S:t Erik
26/01 Rimbo BK - Jubileumsguld
Svensk Bridge - Spader :: Forum :: Värmland-Dals BF :: Värmland-Dals BF
Värmland-Dals BF
Gå till sidan   <<        >>  
  Tråd Startad av Svar Visningar Senaste inlägg
Styrelsens förslag till nya stadgar.
Anders Darle [3659]
Wed 07 September 2016, 08:27
Inga 292 -
SM-DAMER
Claes Bodin [11300]
Fri 26 August 2016, 11:07
Inga 362 -
Div 3
Claes Bodin [11300]
Fri 12 August 2016, 12:40
1 320 Peggy Nyholm [51632]
Fri 12 August 2016, 12:50
Div 4
Anders Darle [3659]
Tue 19 July 2016, 15:12
Inga 435 -
Rally 2015/16
Torbjörn Olsson [12371]
Sat 21 May 2016, 23:27
2 527 Kent Rörqvist [2491]
Thu 26 May 2016, 19:07
Vår Rallyt
Mikael Johansson [3510]
Wed 18 May 2016, 07:55
2 504 Mikael Johansson [3510]
Thu 19 May 2016, 08:41
Rallyavslutning
Claes Bodin [11300]
Sun 08 May 2016, 13:05
Inga 436 -
DM-Mixed
Per Schullström [28089]
Sat 02 April 2016, 19:43
4 777 Peggy Nyholm [51632]
Mon 04 April 2016, 10:16
Angående DM-Mixed förflyttningen till Arvika
Jerry Eklöf [87220]
Thu 10 March 2016, 11:48
1 781 Mikael Johansson [3510]
Wed 16 March 2016, 08:08
DM-lag
Jan-Erik Lööw [8872]
Tue 26 January 2016, 16:57
5 889 Pontus Karlsson [3645]
Thu 03 March 2016, 09:33
DM-Individuellt nu på lördag.
Anders Darle [3659]
Tue 09 February 2016, 14:25
2 784 Pontus Karlsson [3645]
Sat 13 February 2016, 19:25
DM Par????
Anders Darle [3659]
Thu 28 January 2016, 10:32
2 684 Michael Karlin [13772]
Mon 08 February 2016, 08:51
Mästarpoäng från Veteran DM
Anders Darle [3659]
Tue 19 January 2016, 10:48
1 589 Anders Darle [3659]
Mon 25 January 2016, 15:37
Bridge Värmland-Dalsland
Pontus Karlsson [3645]
Sat 23 January 2016, 00:33
1 551 Michael Karlin [13772]
Sun 24 January 2016, 21:06
Uppdatera Era mailadresser i "Medlem på nätet"
Anders Darle [3659]
Wed 13 January 2016, 08:15
Inga 571 -
DM/SM lag
Anders Darle [3659]
Mon 11 January 2016, 08:08
Inga 689 -
DM Veteraner kval till SM Veteraner
Anders Darle [3659]
Mon 11 January 2016, 08:05
Inga 513 -
Rallyt
Claes Bodin [11300]
Mon 30 November 2015, 10:41
3 534 Karl-Erik Backelin [24959]
Fri 08 January 2016, 14:19
Inställd tävling mm
Anders Darle [3659]
Wed 23 December 2015, 12:33
Inga 542 -
Allsvenskan omgång 3, Div 3 Värmland
Claes Bodin [11300]
Wed 21 October 2015, 11:54
1 682 Anders Darle [3659]
Wed 21 October 2015, 15:22
Svenska Cupen/Lag Hulta
Peggy Nyholm [51632]
Fri 16 October 2015, 15:21
4 761 Claes Bodin [11300]
Wed 21 October 2015, 11:37
Johnny Dahlén
Torbjörn Olsson [12371]
Mon 07 September 2015, 10:29
Inga 512 -
Ändring av stadgar
Anders Darle [3659]
Fri 04 September 2015, 03:39
Inga 597 -
Allsvenskan Div 3
Per Schullström [28089]
Fri 21 August 2015, 11:52
1 678 Claes Bodin [11300]
Wed 26 August 2015, 14:49
Div 4 allsvenskan, VDB
Anders Darle [3659]
Wed 19 August 2015, 17:21
Inga 674 -
Gå till sidan   <<        >>  

Hoppa till forum:     Tillbaka till toppen

Detta forum modereras av: Micael Svensson [2383], Thomas Winther [3522], Micke Melander [7164], Ryszard Sliwinski [7639], Johan Grönkvist [8342], Lars-Olof Hessle [10170], Carina Wademark [12540], Andreas Jansson [19642], Jan-Erik Eriksson [30073] 1 användare läser detta forum just nu (0 medlemmar, 1 gäst)
Nya inlägg Nya inlägg Inga nya inlägg Inga nya inlägg Klistrad tråd Klistrad Tillkännagivanden Tillkännagivande
Nya inlägg i populär tråd Nya inlägg [populär] Inga nya inlägg i populär tråd Inga nya inlägg [populär] Stängd och klistrad tråd Klistrad/Stängd Stängd tråd Stängd tråd
Du <b>kan inte</b> starta nya trådar - Du <b>kan inte</b> posta svar - Du <b>kan inte</b> redigera dina inlägg

Distribuera detta forum: rss 0.92 Distribuera detta forum: rss 2.0 Distribuera detta forum: RDF
Powered by e107 Forum System
Svenska Bridgeförbundet, Karlsgatan 28, 703 41, Örebro, Tel: +46 (0)19-277 24 80