Publicerad: Tuesday 09 September 2014 Deltagare Distriktsträff 2014 Mer information distriktsträffStart: Fredagen den 19 september, kl 12.00. Slut: Lördag 20 september kl 15.45. Plats: Birkaterminalen, Stadsgårdkajen (Slussen) - Stockholm. Anmälan om deltagande på denna blankett till : mme@svenskbridge.se senast den 10 juliOm namn på delegater inte är bestämt räcker det med att ni anmäler antal personer och senare efteranmäler namnen då det står klart om vilka som ska representera er. Deltagare från Förbundet Styrelsen - Mats Qviberg, mats.qviberg@oresund.se, Ordförande.
- Jan Kamras, jkamrasprivat@gmail.com, Vice ordförande, Ordförande UK.
- Lars Persson, lasse@vesterhavet.se, Festivalgeneral.
- Per-Olof Eriksson, poe@healthcap.eu, Ekonomiansvarig, Ordförande MK.
- Carl Ragnarsson, cmdrcalle@gmail.com, Ordförande TK.
- Helena Axelsson, slumpens@hotmail.com, Ordförande UtbK
- Christer Grähs, christer.grahs@hylte.se, Ordförande LK, suppleant.
- Pia Malmgren, pia.malmgren@hotmail.com, Suppleant
Personal
- Johan Grönkvist, jgr@svenskbridge.se, Generalsekreterare
- Micke Melander, mme@svenskbridge.se, Verksamhetschef
- Micael Svensson, svenssonmicael2@gmail.com, Kansli
- Thomas Winther, twi@svenskbridge.se, Rikskonsulent
- Roger Wiklund, roger@vesterhavet.se, Rikskonsulent
- Tommy Andersson, tommyan01@gmail.com, Rikskonsulent
- Andreas Jansson, ungdomsansvarig@gmail.com, Teknikansvarig
- Carina Wademark, carina@svenskbridge.se, Webb/info
Valberedningen
- Fredrik Jarlvik, f.jarlvik@telia.com
- Sixten Ek, sixten.ek@telia.com
Peter Johansson
Övriga
- Bo Appelqvist, appelqvistbo@gmail.com, sakrevisor
- Peter Ventura, bridge@svenskbridge.se, Tidningsredaktör
- Tomas Brenning, tomas@brenning.se, BIT
Deltagare från Distrikten
Stockholm
- Micke Almgren
- Gunila Langius
- Marie Berg
- Mats Bud
- Björn Wenneberg
- Sofia Ryman
Uppland
- Linnea Edlund
- Ryszard Sliwinski
Östra Mellansvenska
- Lars Lundqvist
- Lena Lundqvist
Jönköping
- Johan Göransson
- Stefan Lilja
Sydöstra
- Bengt Lennartsson
- Bernt Sigvardsson
Gotland
Skåne
- Dan Nilsson
Halland
- Leif Eskelid
- Jan Malmström
Göteborg
- Björn Andersson
- Björn Sörling
Bohuslän - Dal
- Thomas Axenbratt
- Hans Johansson
Västergötland
- Björn Westling
Värmland - Dal
Örebro
- Gunnar Göthberg
Mälardalen
- Peter Ekendahl
- Per-Åke Jansson
Dalabridgen
- Peter Johansson
- Roland Gyllenhammar
Gävleborg
- Marianne Melchior Ericson
- Pierre Winberg
- Stefan Westlund
- Marie Robertsson
- Zennica Hammar
Medelpad
- Dan Bylund
- Andreas Westman
Ångermanland
Jämtland-Härjedalen
- Bo Jonsson
- Michael Rosèn
Västerbotten
- Ove Mattsson
- Anders Flodström
Norrbotten
- Leif Rångevall
Övriga
- Carl Ek
|