Kommande tävlingar
13/10 Enköpings BS - Enaträffen
18/10 Elitserien .... Rond 6-11
09/11 Manfred Kamras Minne
Rapporterade tävlingar
07/09 SM Par Junior - omgång 4
07/09 SM Par Junior - omgång 3
07/09 SM Par Junior - omgång 2
BK Albrekts » Silverstegen Omg 2 [Alla givar]  [Alla givar PDF]  [Tävlingsinfo] [Simultan] [PBN]
BK Albrekts

Silverstegen Omg 2

IMP över fältet, 28 bord, 56 par. Antal brickor: 12.

Klicka på ett par för att se deras privatprotokoll.

Nyhet

Se resultatet i mobilen. Klicka här eller gå till m.svenskbridge.se
Plac Par Klubb Lag Poäng
1 Tage Ericsson - Per Fåhraeus BMW BMW 3.26
2 Hugo Kaspersson - Axel Selvén Bridge Boys Bridge Boys 2.81
3 Monica Hedsköld - Carl-Olof Jagebro Monicas drängar Monicas drängar 2.40
4 Gunvor Bengtsson - Bengt Bengtsson Albrekts/Värö Albrekts/Värö 2.12
5 Bo Johansson - Leif Marthinzon Lövet Lövet 1.58
6 Villy Havasi - Jan Nilsson Stantons Stantons 1.49
7 Daniel Svensson - Jörgen Neldemo Markus Markus 1.31
8 Sara Bengtsson - Inga-Britt Andréasson Fyrtur Fyrtur 1.28
9 Laila Laveno - Maud Bolinder Lag Laila Lag Laila 1.24
10 Torgny Carlsson - Lennart Svensson Värö 'Enarsson' Värö 'Enarsson' 1.23
11 Claes Börjesson - Uno Andersson Fjärilarna Fjärilarna 1.21
12 Lars Kennethsson - Per Jansson Stantons Stantons 1.01
13 Ingemar Hjalmarsson - Lars Rundqvist Albrekts/Värö Albrekts/Värö 0.96
14 Elena Bolaños - Gunilla Andersson Per-Nilla Per-Nilla 0.96
15 John Andersson - Ernst Johansson John John 0.95
16 Håkan Björklund - Maj-Britt Forsaeus BAMBI BAMBI 0.85
17 Ingrid Wackerberg - Licelott Hallman Wackerberg Wackerberg 0.77
18 Michael Lemborn - Tommy Gunnarsson Spader Dam Spader Dam 0.68
19 Philip Berggren - Henrik Johansson Per-Nilla Per-Nilla 0.62
20 Bertil Sjöberg - Lena Ljungberg LOC LOC 0.58
21 Mona Kåreby - Bengt Kåreby Edler Edler 0.52
22 Lennart Johansson - Göran Svensson Atle Atle 0.46
23 Karin Edler - Sten Jonsson Edler Edler 0.40
24 Annika Levin - Inger Hedström Smile Smile 0.31
25 Stellan Adolfsson - Bo Hellström Lag Laila Lag Laila 0.25
26 Siv Jacobsson - Anita Riccius Lövet Lövet 0.11
26 Kjell Olsson - Ingrid Dahlin BAMBI BAMBI 0.11
28 Birgitta Lindberg - Birgitta Bengtsson Bånghäll Bånghäll 0.07
29 Eva Svensson - Kitty Bertilsson Wackerberg Wackerberg -0.07
30 Georgios Faltsetas - Gunilla Jern Jerngänget Jerngänget -0.11
30 Lars-Eric Larsson - Bertil Samuelsson Bellamac Bellamac -0.11
32 Hasse Roman - Ylva Roman Hasse R Hasse R -0.25
33 Jan-Åke Ericsson - Henry Karlsson John John -0.31
34 Lennart Carlsson - Sven Lilja Värö 'Arne' Värö 'Arne' -0.40
35 Olof Helmersson - Kjell Svensson Fyrtur Fyrtur -0.46
36 Christer Storm - Arne Svensson Värö 'Arne' Värö 'Arne' -0.52
37 Ludvig Strannabjer Melin - Melvin Linderoth Bridge Boys Bridge Boys -0.58
38 Jan Malmberg - Jan Lidholm MJAU MJAU -0.62
39 Lars-Anders Callenberg - Jan-Erik Helmersson Markus Markus -0.68
40 Sonia Bånghäll - Manfred Bachmann Bånghäll Bånghäll -0.77
41 Christina Frey - Siw Svensson Jerngänget Jerngänget -0.85
42 Lena Mårtensson - Pia Larsson Smile Smile -0.95
43 Åke Enander - Ulla Enander MJAU MJAU -0.96
44 Britt Björk - Birgitta Lénberg Albrekts Ingegerd Albrekts Ingegerd -0.96
45 Lars-Göran Larsson - Ulf Persson Hägg Hägg -1.01
46 Christer Larsson - Jan Enarsson Värö 'Enarsson' Värö 'Enarsson' -1.21
47 Per Sintorn - Erling Ohlsson Fjärilarna Fjärilarna -1.23
48 Nils-Olov Halling - Astrid Halling Hasse R Hasse R -1.24
49 Lars Viksten - Tony Hjalmarsson Atle Atle -1.28
50 Suzanne Lemborn - Eva Gunnarsson Spader Dam Spader Dam -1.31
51 Kenneth Svensson - Torleif Hägg Hägg Hägg -1.49
52 Bengt Pagoldh - Magnus Larsson Bellamac Bellamac -1.58
53 Annica Carlsson - Christina Ederberg Albrekts Ingegerd Albrekts Ingegerd -2.12
54 Britt-Marie Warborn - Agneta Svenberg BMW BMW -2.40
55 Stig Emblad - Lars-Olof Carlsson LOC LOC -2.81
56 Roger Hedsköld - Nils Svensson Monicas drängar Monicas drängar -3.26