Kommande tävlingar
24/08 Munka Ljungby BS - Guldtävling
07/09 SM Par Junior, direktfinal
07/09 BK Albrekts - Guldtävling
Rapporterade tävlingar
04/08 SM Par Open - Final - Omgång 5
04/08 Guldgruvan - Final I
04/08 Guldgruvan - Final H
BK S:t Erik » Patton, match 7 [Alla givar]  [Alla givar PDF]  [Tävlingsinfo] [Simultan] [PBN]
BK S:t Erik

Patton, match 7

IMP över fältet, 16 bord, 32 par. Antal brickor: 4.

Klicka på ett par för att se deras privatprotokoll.

Nyhet

Se resultatet i mobilen. Klicka här eller gå till m.svenskbridge.se
Plac Par Klubb Poäng
1 Gunnar Andersson - Peter Görnandt BLUE CHIP 4.98
2 Suzanne Lemborn - Gudrun Strandberg Norsken 28 3.93
3 Ylva Strandberg - Tore Stormo Norsken 28 3.77
4 Roland Gyllenhammar - Peter Ventura Dalas Aces 2.53
5 Hans Kvick - Christer Eriksson Der Graf 2.28
6 Jesper Rundin - Per Clarin Dalas Aces 2.27
7 Ola Stavås - Johan Nilsson Magic Light 2.05
8 Tommy Gullberg - Madeleine Swanström Ludde 1.98
9 Anders Hellström - Caroline Tesch Hoppla 1.77
10 Per-Ola Cullin - Johan Säfsten Der Graf 1.35
11 Niclas Johansson - Göran Linerudt Magic Light 0.82
12 Daniel Eriksson - Kathrine Bertheau Phils Burger team 0.75
13 Bo Petersson - Marcus Hjelte Nordén 0.72
14 Peder Skaj - Peter Bertheau Phils Burger team 0.58
15 Simon Hult - Daniel Gullberg U26 0.57
16 Jan Lagerman - Tommy Bergdahl BLUE CHIP 0.52
17 Markus Bertheau - Erik Wiberg U16 -0.52
18 Ric Sällsten - Lennart Rehle Ludde -0.57
19 PG Eliasson - Johnny Östberg Veteranlaget -0.58
20 Ann-Britt Carlén - Marianne Primér Hoppla -0.72
21 Bengt-Erik Efraimsson - Mats Axdorph Veteranlaget -0.75
22 Göran Hammarström - Fredrik Alfredsson Valross -0.82
23 Per Söderberg - Mi Andrén STBF -1.35
24 Micke Almgren - Sofia Ryman Nordén -1.77
25 Ola Rimstedt - Simon Ekenberg U26 -1.98
26 Fredrik Wahlberg - Kim Lichtenstein Valross -2.05
27 Carl Agner - Elisabeth Bygren CLEC -2.27
28 Stefan Andersson - Eva Blomberg STBF -2.28
29 Christer Holmin - Lars Bjärkedal CLEC -2.53
30 Ingrid Linnarsson - Per-Olof Rehn Kvaltvåettorna -3.77
31 Ulla Ericson - Jeanette Bandel Kvaltvåettorna -3.93
32 Hjalmar Sandblom - Willem Berner U16 -4.98