Kommande tävlingar
18/10 Elitserien .... Rond 6-11
09/11 Manfred Kamras Minne
16/11 Uppsala lagguld
Rapporterade tävlingar
13/10 Enköpings BS - Enaträffen
07/09 SM Par Junior - omgång 4
07/09 SM Par Junior - omgång 3
BK S:t Erik » Fredagsgodis 2018-08-17 [Föregående]  [Alla givar]  [Nästa]   [Tävlingsinfo] [Simultan] [PBN]
BK S:t Erik

Fredagsgodis 2018-08-17

Bricka 10

BK S:t Erik, Sverige 2018.08.17

Öst giv
alla i zon
D10862
4
Ekn10
8532
Ekn
EKD53
D4
KD107
K3
kn1096
K852
964
9754
872
9763
Ekn

Nord-Syd Öst-Väst  Kontrakt   Utspel   Resultat   NS/ÖV 
Olle Magnuson - Håkan Asplund Walter Kegö - Ingvar Wiström 4 Ö= 2 -620 38/2
Ann Wermelin - Bennet Wermelin Karin Schiöld - Elisabeth Stern 4 V= 8 -620 38/2
Margareta Andersson Hartwig - Nina Palm Löfwall Ann-Charlotte Cedervall - Anita Edholm 4 V= 2 -620 38/2
Maj-Britt Göranson - Kerstin Nordqvist Håkan Kjellberg - Margret Edström 4 V+1 6 -650 17/23
Anita Hammarstedt - Pierre Grahn Ingrid Frey - Karin Axnäs Stigell 4 V+1 E -650 17/23
Sven Flink - Anders Galvenius Lena Fagerström - Michael Hagelin 4 V+1 E -650 17/23
Per Hallman - Tina Hallman Birgitta Alenius - Lena Melin 4 V+1 4 -650 17/23
Lars Kronvall - Ingrid Lindberg Ann-Cathrin Svensson - Inger Vieru 4 V+1 10 -650 17/23
Christer Larsson - Torbjörn Holking Gunilla Leijonhielm - Jan Leijonhielm 4 V+1 2 -650 17/23
Gunnar Ericsson - Åsa Trollborg Ann-Helen Lundqvist - Annika Wedin 4 V+1 3 -650 17/23
Ulla Bohlin - Leif Norgren Gunvor Sjöström - Disa Nilsson 4 V+1 8 -650 17/23
Claes Månsson - Sven-Erik Åkerlind Crister Melander - Leif Alfons 4 V+1 10 -650 17/23
Clas Silfverhielm - Bertil Regardt Monica Öhnell - Per Christoffersson 4 V+1 E -650 17/23
Dick Everskog - Sven Andersson Carin Lettermark - Marianne Karta 4 V+1 2 -650 17/23
Bo Brismar - Inge Johannesson Lotta Wiberg - Annika Landegren 4 V+1 2 -650 17/23
Kerstin Haldosén - Kerstin Dinell Anders Perning - Ralf Treffner 4 V+1 2 -650 17/23
Berit Helge - Brita Matérn Birgitta Wallin - Leif Wallin 4 V+1 2 -650 17/23
Benkt Lundgren - Anita Brynje Bo Osterman - Marianne Osterman 4 V+1 3 -650 17/23
Gerhard Gammer - Magnus Hempel Kerstin Feinberg - Agneta Neuman 4 V+1 2 -650 17/23
Birgitta Dahlén - Jan Olof Dahlén Marianne Sundeman - Elisabeth Ahlström 4 V+1 2 -650 17/23
Britt-Marie Rydén - Ingun Boström Gunnar Albertsson - Gunvor Albertsson 4 V+1 4 -650 17/23