Kommande tävlingar
18/10 Elitserien .... Rond 6-11
09/11 Manfred Kamras Minne
16/11 Uppsala lagguld
Rapporterade tävlingar
13/10 Enköpings BS - Enaträffen
07/09 SM Par Junior - omgång 4
07/09 SM Par Junior - omgång 3
BK S:t Erik » Fredagsgodis 2014-11-28 [Föregående]  [Alla givar]  [Nästa]   [Tävlingsinfo] [Simultan] [PBN]
BK S:t Erik

Fredagsgodis 2014-11-28

Bricka 19

BK S:t Erik, Sverige 2014.11.28

Syd giv
Ö-V i zon
EKkn32
864
1075
74
5
K3
KDkn8632
862
9
109752
94
KD1093
D108764
EDkn
E
Ekn5

Nord-Syd Öst-Väst  Kontrakt   Utspel   Resultat   NS/ÖV 
Gunnar Ericsson - Laijla Molén Eva Holm - Anita Helgstedt 6 S= 3 980 78/0
Risbecker Ann - Catharina Almström Sune Strömbäck - Anders Rosén 4 S+2 K 480 72/6
Sylvia Herrlin - Bertil Torbrand Ulla Linde - Annette Sydfors 4 S+2 K 480 72/6
Per Thorstensson - Mimmi Thorstensson Anders Bodecker - Solveig Lewander 4 S+2 K 480 72/6
Kerstin Feinberg - Agneta Neuman Bo Tynderfeldt - Birgitta Schayah 4 S+2 K 480 72/6
Elisabeth Lalin - Eva Mellstedt Åsel Floderus - Christine Hargevik 4 S+2 3 480 72/6
Agneta Söderlund - Birgitta Alenius Brita Carlefred - Ylva Hag 4 S+1 K 450 39/39
Karen Carlberg - Margit Belenius Lena Treffner - Birgitta Norrgren 4 S+1 K 450 39/39
Ann-Cathrin Svensson - Ulla Dickman Birgitta Wallin - Leif Wallin 4 S+1 K 450 39/39
Tor Montalvo - Ralf Treffner Per-Owe Jalde - Doris Bernmark 4 S+1 K 450 39/39
Margareta Levin - Eva Hök Gunnar Bernhardtz - Per Molin 4 S+1 K 450 39/39
Margareta Schwartz - Pia Rydbeck Ulla Winblad - Katy Lilljeforss 4 S+1 K 450 39/39
Lars Nitell - Gösta Cannerheim Ingrid Espmark - Margareta Rydén 4 S+1 K 450 39/39
Ulla Wennborg - Kristina Dannewitz Olle Fahlén - Lena Fahlén 4 S+1 K 450 39/39
Viviann Rosenlund - Evy Andersson Gunilla Hartzell - Åsa Ljungman 4 S+1 K 450 39/39
Gunilla Seth - Johan Seth Louise Edlind Friberg - Sten Friberg 4 S+1 K 450 39/39
Staffan Troell - Clary Sundblad Gunilla Olofsson - Anita Koch 4 S+1 K 450 39/39
Traude Rothdeutsch - Kerstin Hasselrot Marianne Larsson - Gunnar Andersson 4 S+1 K 450 39/39
Berit Helge - Brita Matérn Eva Kulling - Marianne Lins 4 S+1 5 450 39/39
Britt Björklund - Kerstin Avenberg Marianne Karta - Jan Morén 4 S+1 K 450 39/39
Sven-Erik Rehnman - Hans Bennermark Kerstin Ström - Marianne Näslund 4 S+1 K 450 39/39
Barbro Gustafsson - Carin Lettermark Marianne Juhlin - Ingun Boström 4 S+1 K 450 39/39
Nils Ahlén - Ann Jansson Agneta Erikson - Agneta Fhurong 4 S+1 2 450 39/39
Louise Dinkelspiel - Ulf Dinkelspiel Gertrud Rosenlund - Ulf Berggren 4 S+1 K 450 39/39
Ingegerd Hirn - Carl Dufke Gunvor Westerberg - Lars Lewander 4 S+1 K 450 39/39
Ingrid Laurell - Rolf Thorsell Åsa Venström - Jan Christersson 4 S+1 K 450 39/39
Marianne Almén - Camilla Nitschmann Clas Silfverhielm - Bertil Regardt 4 S+1 K 450 39/39
Karl Lindberg - Marianne Lindberg Jan Nelson - Christina Winblad 4 N+1 K 450 39/39
Magnus Hultman - Eva Hultman Ribbing Bengt Kulling - Margot Kulling 4 S+1 K 450 39/39
Olle Magnuson - Milly Holmgren Kerstin Klintberg - Christina Bäckström 5 S= 3 450 39/39
Sidney Hage - Barbara Lane Lars Fröjd - Marie-Louise Engblom 4 S+1 K 450 39/39
Sigvard Carlefred - Birgitta Elding Göran Walander - Arne Keller 4 S+1 K 450 39/39
Per Christoffersson - Ingrid Lindberg Ulrika Bohman - Margareta Bielenstein 4 S+1 3 450 39/39
Christina Söderberg - Per Söderberg Klas Änggård - Dag Ehrenpreis 4 S+1 K 450 39/39
Lennart Larsson - Lennart Holmqvist Olle Billström - Claes Hultkrantz 6 S-1 3 -50 5/73
Ulla Bohlin - Rune Bohlin Lena Sidebo - Margaretha Elfström 6 S-1 K -50 5/73
Göran Ledberg - Svenn Krogstadholm Bengt Orre - Anders Tönne 6 S-1 K -50 5/73
Outi Leijon - Mona Eriksson Ann Katrin Ollers - Lennart Lundin 6 S-1 K -50 5/73
Anita Hammarstedt - Pierre Grahn Birgitta von Homeyer - Rolf Häggström 6 N-1 K -50 5/73
Anne-Outram Mott - Malin Philipson Per Giléus - Inger Giléus 6 S-1 K -50 5/73