Kommande tävlingar
08/05
Riksläger - Ljungskile
08/05
Final
26/06
Ölandsveckan: A-final
Rapporterade tävlingar
04/05
Kerstin Strandbergs Minne - IA
29/03
Trosa BS Guld
23/03
Laholmsguldet 2024
Hem
Information
Bli medlem
Kansli/Kontaktinformation
Bridgens Dag
Disciplinnämnden
Förslag Spader
Förtjänsttecken
Forum
Länkar
Hjärtstartare
Prislistor, banner
Registrera I-medlemmar
Regler och bestämmelser
Sitekarta
Spader - versionshistorik
Styrelsen
Vanliga frågor (FAQ)/Manual Spader
Ladda upp filer
Dokument, blanketter och filer
Medlem
MK informerar
Filmklipp
Budproblemet
Fotoalbum
Hjärtstartare
Juniorer
Materialcentralen
Medlemsavgift
Medlem på nätet
SysKon
Profilen
Sök medlem
Årets Klubbledare
You Tube
Tidningen Bridge
Tävling
TK Informerar
Kalender
Allsvenskan
Bridge på Internet
Bridgefestival
EM
Guldtävlingar/Spelprogram
JNM
Juniorfonden
Juniorer
Lagboken
Medaljer EM/VM/OS/WMSG
Landslag
Lagkommissionen
Nya Mästare
NM
Regler och Bestämmelser
SM-finaler/finalplatsfördelningar
Svenska Cupen
Stena Line Cup
SM-Lag
Spel för mindre rutinerade
Simultantävlingar
Svenska Mästare
Tävlingsledare
Tävlingsledare, Elit
Veckans Giv
VM
WMSG/OS
Utbildning
Om utbildning
Arrangera provbridge
Bridgemate
Bridgekurser
Bridgelärare
Kommande utbildningar
Klubbfunktionär
Lär Dig Spela Bridge
Minikurser
Material för nybörjarkurser
Rekryten
Ruter
SISU
Spader
Teckenspråkslexikon
Tävlingsledare
Utbildningsplan
Ruter
Kalender
Sök
Spara Ruter startlista
#
Spelare 1
Spelare 2
System
Anmälningsdatum
1
Joakim Nordlindh [35307]
Joakim Möller [33431]
System
05 Dec 14:36
2
Håkan Lindh [6055]
Mikael Fahlander [13534]
System
09 Dec 10:10
3
Laima Rosén [2825]
Ingrid Wegenius [9653]
System
12 Dec 10:12
4
Hans Kvick [2878]
Christer Eriksson [9292]
System
13 Dec 19:28
5
Björn Karlsson [2879]
Ulf Nohrén [2798]
System
13 Dec 21:29
6
Peter Forsberg [51490]
Nils Andersson [3543]
System
15 Dec 15:12
7
Thomas Ivarsson [6659]
Annika Ivarsson [6588]
System
15 Dec 22:24
8
Per-Åke Pettersson [9960]
Anders Pettersson [26053]
17 Dec 14:41
9
Anders Matspers [59751]
Berndt Linder [46344]
17 Dec 17:44
10
Gudrun Jonsson [9780]
Steen Laursen [89931]
System
18 Dec 08:18
11
Linnea Edlund [34773]
Robert Larsson [15346]
18 Dec 13:54
12
Rolf Westman [2821]
Lars Olsson [2795]
System
18 Dec 18:27
13
Kjell Hedman [2832]
Mats Johansson [15014]
System
19 Dec 08:58
14
Göran Anér [2820]
Tommy Hagström [9775]
19 Dec 11:21
15
Ivar Holmquist [2932]
Anders Blomqvist [2823]
19 Dec 11:31
16
Hans Orr [2792]
Gunnar Westermark [49993]
19 Dec 17:31
17
Östen Andersson [11742]
Olle Ågren [6048]
20 Dec 20:11
18
Jim Thorngren [447]
Katarina Billefjord Thorngren [12559]
23 Dec 12:00
19
Magnus Persson [87044]
Runa Persson [8000]
23 Dec 20:20
20
Bengt Rosén [18334]
Sven Erick Alm [63309]
26 Dec 12:49
21
Carl Engholm [9773]
Göran Sperber [6655]
26 Dec 16:57
22
Ahto Uisk [2801]
Ylva Karlsson-Uisk [2802]
26 Dec 18:34
23
K-G Wanngård [6634]
Mattias Jonsson [22897]
27 Dec 08:19
24
Claes Hallström [40557]
Börje Liljekvist [2874]
27 Dec 14:12
25
Birgitta Söderlund [31142]
Bengt-Åke Carlsson [34287]
27 Dec 14:30
26
Torsten Andersson [39173]
Kerstin Bravo [39553]
27 Dec 15:46
27
Marcus Hjelte [84282]
Ryszard Sliwinski [7639]
27 Dec 19:54
28
Rein Jakoby [2894]
Torgny Svensson [11137]
28 Dec 16:03
29
Mikael Palm [6581]
Tomas Olsson [2884]
29 Dec 21:17
30
Mats Olsson [35447]
Marguerithe Lundberg [50146]
30 Dec 11:20
31
Elisabeth Stanley [8807]
John-Erik Hörnfeldt [4866]
02 Jan 08:32
32
Solveig Schwarz [82191]
Eva Kangru [61537]
02 Jan 10:43
Sök i Spader
Distrikten
Förbundet
Bohuslän-Dals
Dalabridgen
Gotlands
Gävleborgs
Göteborgs
Hallands
Jämtland-Härjedalens
Jönköpings läns
Medelpads
Mälardalens
Norrbottens
Skånes
Stockholms
Sydöstra Sveriges
Upplands
Värmland-Dals
Västerbottens
Västergötlands
Ångermanlands
Örebro läns
Östra Mellansvenska
Svenska Bridgeförbundet, Karlsgatan 28, 703 41, Örebro, Tel: +46 (0)19-277 24 80