Kommande tävlingar
08/05
Riksläger - Ljungskile
08/05
Final
26/06
Ölandsveckan: A-final
Rapporterade tävlingar
04/05
Kerstin Strandbergs Minne - IA
29/03
Trosa BS Guld
23/03
Laholmsguldet 2024
Hem
Information
Bli medlem
Kansli/Kontaktinformation
Bridgens Dag
Disciplinnämnden
Förslag Spader
Förtjänsttecken
Forum
Länkar
Hjärtstartare
Prislistor, banner
Registrera I-medlemmar
Regler och bestämmelser
Sitekarta
Spader - versionshistorik
Styrelsen
Vanliga frågor (FAQ)/Manual Spader
Ladda upp filer
Dokument, blanketter och filer
Medlem
MK informerar
Filmklipp
Budproblemet
Fotoalbum
Hjärtstartare
Juniorer
Materialcentralen
Medlemsavgift
Medlem på nätet
SysKon
Profilen
Sök medlem
Årets Klubbledare
You Tube
Tidningen Bridge
Tävling
TK Informerar
Kalender
Allsvenskan
Bridge på Internet
Bridgefestival
EM
Guldtävlingar/Spelprogram
JNM
Juniorfonden
Juniorer
Lagboken
Medaljer EM/VM/OS/WMSG
Landslag
Lagkommissionen
Nya Mästare
NM
Regler och Bestämmelser
SM-finaler/finalplatsfördelningar
Svenska Cupen
Stena Line Cup
SM-Lag
Spel för mindre rutinerade
Simultantävlingar
Svenska Mästare
Tävlingsledare
Tävlingsledare, Elit
Veckans Giv
VM
WMSG/OS
Utbildning
Om utbildning
Arrangera provbridge
Bridgemate
Bridgekurser
Bridgelärare
Kommande utbildningar
Klubbfunktionär
Lär Dig Spela Bridge
Minikurser
Material för nybörjarkurser
Rekryten
Ruter
SISU
Spader
Teckenspråkslexikon
Tävlingsledare
Utbildningsplan
Ruter
Kalender
Sök
Spara Ruter startlista
#
Spelare 1
Spelare 2
System
Anmälningsdatum
1
Käte Runeberg [39691]
Jan Troberg [4845]
10 Jan 11:25
2
Lars-Åke Gustafsson [17359]
May Moore [4867]
System
10 Jan 14:35
3
Oscar Hult [12879]
Nina Isetorp [14110]
10 Jan 15:44
4
Arne Larsson [12173]
Pia Andersson [4874]
System
10 Jan 17:56
5
Tobias Bende [27672]
Maritza Håkansson [79006]
System
11 Jan 08:52
6
Jürgen Schildt [7396]
Britt-Marie Wahlgren [25905]
12 Jan 20:12
7
Ann Bergqvist [32898]
Bertil Hultman [26467]
14 Jan 14:25
8
Robert Bäck [11174]
Lena Petersen [12966]
System
15 Jan 20:43
9
Marie Myrhage [94256]
Bo Andersson [26105]
15 Jan 22:11
10
Karin Nyberg [5059]
Rudi Knutson [4857]
System
16 Jan 14:27
11
Britt Larsson [86952]
Olle Hedman [310]
System
22 Jan 14:50
12
Gun Hirvonen [14428]
Kjell Helin [16870]
24 Jan 20:03
13
Birgit Andersson [5116]
Christoffer Dückhow [8470]
System
24 Jan 21:26
14
Jan Ahlqvist [10458]
Berit Fors [4807]
System
25 Jan 20:26
15
Patrik Clevström [52591]
Annika Corneliusson [38624]
26 Jan 20:09
16
Mats Allgöwer [8386]
Ella Witek Olsson [20412]
System
28 Jan 10:26
17
Tony Elmroth [44888]
Monica Svärdström [52250]
System
28 Jan 11:35
18
Anders Erikson [3396]
Ylva Pyykkö [50062]
System
28 Jan 13:32
19
Reino Hirvonen [17358]
Gunvor Ragnar [19739]
System
28 Jan 14:28
20
Ulrika Lindström [26477]
Tobias Törnqvist [16484]
29 Jan 15:09
21
Ulla Westerlund [10090]
Mikael Westerlund [9690]
30 Jan 09:03
22
Anna Wallgren [25447]
Denny Andréasson [38449]
System
30 Jan 22:04
23
Göran Rydell [13057]
Ingrid Petersen [12906]
01 Feb 17:13
24
Inger Wenander [9950]
Björn Wenander [4856]
04 Feb 09:53
25
Ingela Sjöberg [16376]
Mats Andihn [1695]
04 Feb 09:53
26
Bo Larsson [35666]
Anna-Stina Wennberg [35665]
System
05 Feb 09:09
27
Inga Appelqvist [31328]
Bo Appelqvist [10178]
05 Feb 18:14
28
Annette Elfving [52239]
Per Östlund Mitchell [11850]
System
06 Feb 19:10
29
Vivianne Norling [88947]
Lars Norling [6640]
System
07 Feb 19:11
30
Carina Eliasson [78229]
Bob Prickaertz [48079]
08 Feb 07:20
Sök i Spader
Distrikten
Förbundet
Bohuslän-Dals
Dalabridgen
Gotlands
Gävleborgs
Göteborgs
Hallands
Jämtland-Härjedalens
Jönköpings läns
Medelpads
Mälardalens
Norrbottens
Skånes
Stockholms
Sydöstra Sveriges
Upplands
Värmland-Dals
Västerbottens
Västergötlands
Ångermanlands
Örebro läns
Östra Mellansvenska
Svenska Bridgeförbundet, Karlsgatan 28, 703 41, Örebro, Tel: +46 (0)19-277 24 80