Svenska Cupen 2015

467 lag anmälda

Som lagkapten för ditt lag kan du redigera anmälan genom att klicka på pennan till höger om ditt lag i listan. För att identifiera dig som lagkapten, krävs det att du är inloggad i Spader. Dollartecknet till höger om lagnamnet, visar om startavgiften är betald; grön = betalt, röd = ej betalt.

Laglista

#467 Tjörn Arne
Betalt  
Telefon   070-745 36 55   Email   gb.sved@swipnet.se

Kapten: Gull-Britt Sved  Britt-Inger Bauhr  Arne Bauhr  Kenneth Blomgren  
Tjörn Arne
2015-01-19  
Telefon: 070-745 36 55
E-post: gb.sved@swipnet.se
Postnummer: 444 92
Postort: Jörlanda
Distrikt: Bohuslän-Dals BF

Kapten:
Gull-Britt Sved
Britt-Inger Bauhr
Arne Bauhr
Kenneth Blomgren
#466 Englund
Betalt  
Telefon   070-246 09 87   Email   lantz.bo@telia.com

Kapten: Bo Lantz  Jörgen Lantz  Divert Carlsson  Ricky Johansson  Lars-Åke Alterby  
Englund
0000-00-00  
Telefon: 070-246 09 87
E-post: lantz.bo@telia.com
Postnummer: 523 34
Postort: Ulricehamn
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Bo Lantz
Jörgen Lantz
Divert Carlsson
Ricky Johansson
Lars-Åke Alterby
#465 En rond med Fröjdh
Betalt  
Telefon   070-93 92 50   Email   mikael.frojdh@volvo.com

Kapten: Mikael Fröjdh  Sten Löwing  Ingvar Pettersson  Karl Larsson  
En rond med Fröjdh
2015-01-23  
Telefon: 070-93 92 50
E-post: mikael.frojdh@volvo.com
Postnummer: 546 72
Postort: Mölltorp
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Mikael Fröjdh
Sten Löwing
Ingvar Pettersson
Karl Larsson
#464 Hagel
Betalt  
Hagel
0000-00-00  
Telefon: 070-664 16 16
E-post: stinaleander@hotmail.com
Postnummer: 211 43
Postort: Malmö
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Christina Leander
Louise Grandinsson
Gunnar Andersson
Elsie Hägg
Junot Delcomyn
#463 De Orädda
Betalt  
De Orädda
0000-00-00  
Telefon: 070-359 86 49
E-post: asa.jonsson@telia.com
Postnummer: 902 32
Postort: Umeå
Distrikt: Västerbottens BF

Kapten:
Åsa Jonsson
Greger Orädd
Christina Orädd
Christina Lidström-Nordin
Cecilia Flodström
Anders Flodström
Barbro Biström
#462 BLÅ
Betalt  
BLÅ
0000-00-00  
Telefon: 076-626 02 73
E-post: kenneth.m.raun@gmail.com
Postnummer: 171 73
Postort: Solna
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Kenneth Raun
Per Hult
Tomas Ekholm
Jonas Hägg
Rikard Olofsson
Mattias Andersson
Johan Karlsson
Sofia Ryman
#461 Västbo
Betalt  
Telefon   070-880 57 99   Email   boggig@spray.se

Kapten: Bo Gisslander  Sören Axelsson  Björn Hjelmgren  Per Granath  
Västbo
0000-00-00  
Telefon: 070-880 57 99
E-post: boggig@spray.se
Postnummer: 330 21
Postort: Reftele
Distrikt: Jönköping läns BF

Kapten:
Bo Gisslander
Sören Axelsson
Björn Hjelmgren
Per Granath
#460 Scania
Betalt  
Telefon   070-281 41 71   Email   anders@scaniabridge.com

Kapten: Anders Wirgren  Johan Bennet  Thomas Andersson  David Probert  
Scania
0000-00-00  
Telefon: 070-281 41 71
E-post: anders@scaniabridge.com
Postnummer: 216 22
Postort: Limhamn
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Anders Wirgren
Johan Bennet
Thomas Andersson
David Probert
#459 Swepack
Betalt  
Swepack
0000-00-00  
Telefon: 070-446 99 18
E-post: thormarhans@gmail.com
Postnummer: 129 46
Postort: Hägersten
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Hans Thormar
Hans Persson
Bengt Berg
Imran Chawala
Mikael Andersson
Fredrik Norling
#458 Säby
Betalt  
Säby
0000-00-00  
Telefon: 070-996 44 13
E-post: adolf@msiel.se
Postnummer: 592 31
Postort: Vadstena
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Sten-Erik Adolfsson
Jan-Olof Carlson
Berit Andersson
Göran Karlsson
Gunnel Syrén
Lars Thylén
#457 Stina
Betalt  
Stina
2015-01-19  
Telefon: 070-569 26 93
E-post: malin_lottefors@hotmail.com
Postnummer: 803 11
Postort: Gävle
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Malin Helin
Christina Ahl
Håkan Svensson
Ulf Westlin
Sofie Westlin
#456 NÄCKTJÄRN
Betalt  
Telefon   070-664 51 50   Email   la.backstrom@live.se

Kapten: Lasse Bäckström  Carina Sirberg  Jan Sandström  John Ekdahl  
NÄCKTJÄRN
2015-01-22  
Telefon: 070-664 51 50
E-post: la.backstrom@live.se
Postnummer: 826 34
Postort: Söderhamn
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Lasse Bäckström
Carina Sirberg
Jan Sandström
John Ekdahl
#455 NoraRoger
Betalt  
NoraRoger
2015-01-22  
Telefon: 070-543 09 16
E-post: roger43@telia.com
Postnummer: 713 33
Postort: Nora
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Roger Karlsson
Dick Andersson
Gary Dybeck
Mats Öberg
Gunnar Dybeck
Allan Öberg
Elisabeth Bäckman
#454 Albrekts Georgios
Betalt  
Albrekts Georgios
0000-00-00  
Telefon: 072-293 67 86
E-post: jorgos_f@hotmail.com
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Georgios Faltsetas
Håkan Björklund
Ulla Sislegård
Anita Persson
#453 Andreasson
Betalt  
Andreasson
0000-00-00  
Telefon: 070-542 05 12
E-post: bror.andreasson@telia.com
Postnummer: 421 30
Postort: Västra Frölunda
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Bror Andreasson
Hans Orrheim
Miklos Bajzath
Åke Boije
Kalle Rasmusson
Sten Bengtsson
#452 HAMBo
Betalt  
Telefon   070-229 08 20   Email   hakanwg@uvtcmail.se

Kapten: Håkan Westberg  Bo Forslund  Allan Hagman  Magnus Persson  
HAMBo
0000-00-00  
Telefon: 070-229 08 20
E-post: hakanwg@uvtcmail.se
Postnummer: 732 49
Postort: Arboga
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Håkan Westberg
Bo Forslund
Allan Hagman
Magnus Persson
#451 Spader Kung
Betalt  
Spader Kung
0000-00-00  
Telefon: 070-546 93 00
E-post: glenn.nilsson@ackurat.se
Postnummer: 360 30
Postort: Lammhult
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Glenn Nilsson
Bengt Nilsson
Alf Grünhut
Inga-Lill Fransson
Tomas Karlsson
Agneta Svahn
Peter Svensson
#450 3XM
Betalt  
3XM
2015-01-22  
Telefon: 072-326 68 67
E-post: valdigudmunds@gmail.com
Postnummer: 523 39
Postort: Ulricehamn
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Valdimar Gudmundsson
Margret Vidarsdottir
Monica Johanson
Michael Andersen
#449 Narre
Betalt  
Narre
2015-01-23  
Telefon: 070-229 47 56
E-post: gunnar.elmroth@telia.com
Postnummer: 831 62
Postort: Östersund
Distrikt: Jämtland-Härjedalens BF

Kapten:
Gunnar Elmroth
Leif Trapp
Bo Sundell
Thomas Karlsson
Morgan Svensson
#448 Björnes
Betalt  
Björnes
0000-00-00  
Telefon: 070-550 76 85
E-post: bengtake.s46@gmail.com
Postnummer: 461 62
Postort: Trollhättan
Distrikt: Bohuslän-Dals BF

Kapten:
Bengt-Åke Svensson
Björn Gunnarsson
Göran Franke
Andrzej Luczynski
#447 CEBE
Betalt  
CEBE
2015-01-22  
Telefon: 070-646 61 73
E-post: strandbergsoregarde@hotmail.com
Postnummer: 395 94
Postort: Rockneby
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Erik Strandberg
Caróle Molinder
Evert Bengtsson
Birgitta Bengtsson
#446 Ingrid
Betalt  
Ingrid
0000-00-00  
Telefon: 073-675 78 64
E-post: ingridrothsweden@hotmail.com
Postnummer: 835 92
Postort: Krokom
Distrikt: Jämtland-Härjedalens BF

Kapten:
Ingrid Roth
Magnus Mattsson
Tomas Hörnfeldt
Andreas Hörnfeldt
John Hörnfeldt
Olle Larsson
#445 Texas Oldmen
Betalt  
Texas Oldmen
0000-00-00  
Telefon: 070-280 67 82
E-post: uvebo@telia.com
Postnummer: 512 51
Postort: Svenljunga
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Karl-Arne Andersson
Stefan von Heyking
Lennart Persson
Per-Arne Persson
#444 Tootsie
Betalt  
Tootsie
0000-00-00  
Telefon: 070-250 03 95
E-post: erik_a_88@hotmail.com
Postnummer: 231 51
Postort: Trelleborg
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Erik Andersson
Fredrik Jarlvik
Tatiana Trendafilova
Rolf Bengtsson
Jan Becklén
Mats Pettersson
#443 Regina
Betalt  
Regina
2015-01-23  
Telefon: 073-054 88 58
E-post: reg.0346@hotmail.com
Postnummer: 311 65
Postort: Vessigebro
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Olafur Valgeirsson
Ragna Olafsdottir
Kenneth Bengtsson
Claes Bengtsson
Rolf Bengtsson
#442 Grönkål
Betalt  
Grönkål
0000-00-00  
Telefon: 070-868 57 09
E-post: torvald.spiik@spiikhuvudet.se
Postnummer: 302 70
Postort: Halmstad
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Torvald Spiik
Håkan Swärd
Hans Kristenson
Göran Persson
Ingvar Svensson
Bengt Johansson
#441 Orr
Betalt  
Telefon   070-660 99 46   Email   claes.hallstrom@spray.se

Kapten: Claes Hallström  Hans Orr  Ulf Israelsson  Börje Liljekvist  
Orr
0000-00-00  
Telefon: 070-660 99 46
E-post: claes.hallstrom@spray.se
Postnummer: 753 36
Postort: Uppsala
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Claes Hallström
Hans Orr
Ulf Israelsson
Börje Liljekvist
#440 BK Viva I
Betalt  
BK Viva I
2015-01-22  
Telefon: 070-588 53 66
E-post: larshogblom@telia.com
Postnummer: 417 21
Postort: Göteborg
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Lars Högblom
Leif Lapidus
Eva Andersson
Sigvart Tøsse
Inga-Lill Stenberg
#439 Klöver 8
Betalt  
Telefon   0768-46 84 55   Email   jan@kagbo.com

Kapten: Jan Englund  Joakim Andersson  Per Wengler  Göran Wengler  
Klöver 8
0000-00-00  
Telefon: 0768-46 84 55
E-post: jan@kagbo.com
Postnummer: 802 80
Postort: Gävle
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Jan Englund
Joakim Andersson
Per Wengler
Göran Wengler
#438 Onsdagsgänget
Betalt  
Onsdagsgänget
2015-01-23  
Telefon: 070-666 71 51
E-post: lars.jacobsson@hotmail.com
Postnummer: 881 50
Postort: Sollefteå
Distrikt: Ångermanlands BF

Kapten:
Lars Jacobsson
Seth Carlsson
Lars Ehrnström
Björn-Olov Ödlund
Kjell Vestin
#437 HjoWisst
Betalt  
Telefon   076-110 04 73   Email   ronnye62@gmail.com

Kapten: Ronny Eriksson  Britt-Marie Lundqvist  Åke Bergman  Kurt Karlsson  
HjoWisst
0000-00-00  
Telefon: 076-110 04 73
E-post: ronnye62@gmail.com
Postnummer: 544 31
Postort: Hjo
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Ronny Eriksson
Britt-Marie Lundqvist
Åke Bergman
Kurt Karlsson
#436 Jonken
Betalt  
Telefon   070-669 54 00   Email   jon@emgeve.se

Kapten: Jon Ny  Jerker Norlund  Lars Örnberg  Tomas Linder  
Jonken
2015-01-22  
Telefon: 070-669 54 00
E-post: jon@emgeve.se
Postnummer: 930 70
Postort: Malå
Distrikt: Västerbottens BF

Kapten:
Jon Ny
Jerker Norlund
Lars Örnberg
Tomas Linder
#435 Primus ABC
Betalt  
Primus ABC
0000-00-00  
Telefon: 070-997 95 76
E-post: ann-britt@carlen.de
Postnummer: 112 67
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Ann-Britt Carlén
Yvonne Flodqvist
Mona Bergström
Magnus Hammar
Marianne Primér
Elisabeth Nordling
#434 Oskarshamn
Betalt  
Oskarshamn
2015-01-19  
Telefon: 070-264 73 70
E-post: 69michael.carlsson@telia.com
Postnummer: 572 56
Postort: Oskarshamn
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Mats Larsson
Michael Carlsson
Christer Hagman
Richard Holmbäck
#433 Fyra Knektar och en Dam
Betalt  
Fyra Knektar och en Dam
2015-01-22  
Telefon: 0411-452 06
E-post: peter761108@gmail.com
Postnummer: 233 31
Postort: Svedala
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Peter Sjösten
Mats Andersson
Gert Olsson
Peter Ahlström
Susanne Levin
#432 BV Boys
Betalt  
Telefon   073-346 91 66   Email   lena.boivie@gmail.com

Kapten: Lena Boivie  Boris Larsson  Harald Nilsson  Roger Larsson  
BV Boys
2015-01-23  
Telefon: 073-346 91 66
E-post: lena.boivie@gmail.com
Postnummer: 269 35
Postort: Båstad
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Lena Boivie
Boris Larsson
Harald Nilsson
Roger Larsson
#431 Kusinerna från landet
Betalt  
Kusinerna från landet
2015-01-22  
Telefon: 073-744 03 74
E-post: marie.petersson77@gmail.com
Postnummer: 372 38
Postort: Ronneby
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Marie Johansson
Henrik Sällberg
Johnny Petersson
Dan Johansson
Emma Paulsson
Björn Davidsson
#430 Drygt ett halvt ton
Betalt  
Drygt ett halvt ton
0000-00-00  
Telefon: 070-650 03 50
E-post: hakanschullstrom@telia.com
Postnummer: 662 36
Postort: Åmål
Distrikt: Värmland-Dals BF

Kapten:
Håkan Schullström
Mikael Karlin
Lennart Lindqvist
Anders Brodin
#429 Play Among Friends
Betalt  
Telefon   070-146 56 65   Email   ola.brandborn@gmail.com

Kapten: Ola Brandborn  Stefan Ekman  Kaj Adolfsson  Lennart Eriksson  
Play Among Friends
0000-00-00  
Telefon: 070-146 56 65
E-post: ola.brandborn@gmail.com
Postnummer: 112 48
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Ola Brandborn
Stefan Ekman
Kaj Adolfsson
Lennart Eriksson
#428 Skevi Team
Betalt  
Skevi Team
0000-00-00  
Telefon: 070-536 34 13
E-post: svenke.grdman@telia.com
Postnummer: 774 61
Postort: Avesta
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Sven-Olof Gårdman
Lambert Johannesson
Erik Franzén
Björn Aas
Jörgen Claesson
#427 Deadwood Lerum
Betalt  
Deadwood Lerum
0000-00-00  
Telefon: 073-333 30 62
E-post: bjorn.johansson@vhutv.com
Postnummer: 443 95
Postort: Stenkullen
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Björn Johansson
Anders Wistrand
Lars Wallin
Anders Ihalainen
Bo Eklund
Roger Grund
#426 1an carlsborg
Betalt  
1an carlsborg
2015-01-22  
Telefon: 076-171 02 49
E-post: persson@mbox390.swipnet.se
Postnummer: 545 92
Postort: Älgarås
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Roger Persson
Per-Arne Friberg
Martin Artman
Chatarina Andersson
Leif Kjellberg
Per-Gunnar Palm
#425 Slaktarna
Betalt  
Slaktarna
0000-00-00  
Telefon: 070-202 30 98
E-post: a.vanderzwan@telia.com
Postnummer: 694 30
Postort: Hallsberg
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Kjell Karlsson
Tommi Ramstedt
Joachim Börgel
Kenneth Meijneken
Göran Larsson
#424 Team DS
Betalt  
Team DS
0000-00-00  
Telefon: 073-531 23 69
E-post: niclas.bjorkstrand@sdrf.se
Postnummer: 793 92
Postort: Leksand
Distrikt: Dalabridgen

Kapten:
Niclas Björkstrand
Henrik Lehtonen
David Eriksson
Isa Brabonjiqi
#423 Småland
Betalt  
Småland
0000-00-00  
Telefon: 070-659 06 48
E-post: leif@profsafe.se
Postnummer: 554 72
Postort: Jönköping
Distrikt: Jönköping läns BF

Kapten:
Leif Lysebring
Lars Wallmark
Johnny Petersson
Arne Eriksson
Tomas Winqvist
Sven-Anders Eskilsson
Per Bretz
#422 Lottas lakejer
Betalt  
Lottas lakejer
0000-00-00  
Telefon: 070-620 75 84
E-post: ann-charlotte.kack@hoglandet.se
Postnummer: 575 34
Postort: Eksjö
Distrikt: Jönköping läns BF

Kapten:
Ann-Charlott Käck Karlsson
Kjell Hylander
Yvonne Carlsson
Östen Carlsson
Leif Davidsson
#421 Tomtebloss
Betalt  
Tomtebloss
2015-01-22  
Telefon: 070-883 71 53
E-post: leo.karttunen@teknos.se
Postnummer: 713 33
Postort: Nora
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Leo Karttunen
Jörgen Pihl
Karl-Gustaf Larsson
Hans Lövestig
Håkan Persson
Tomas Persson
#420 Double up
Betalt  
Telefon   070-767 00 13   Email   marev@telia.com

Kapten: Mats Adolfsson  Anders Bruze  Pia Katarina Larsson  Lars Persson  Ulf Öjing  
Double up
0000-00-00  
Telefon: 070-767 00 13
E-post: marev@telia.com
Postnummer: 211 22
Postort: Malmö
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Mats Adolfsson
Anders Bruze
Pia Katarina Larsson
Lars Persson
Ulf Öjing
#419 Glem
Betalt  
Telefon   070-627 63 90   Email   gudrunb@telia.com

Kapten: Erland Renell  Gudrun Bergström  Ann-Marie Larsson  Lola Carlsson  
Glem
0000-00-00  
Telefon: 070-627 63 90
E-post: gudrunb@telia.com
Postnummer: 632 20
Postort: Eskilstuna
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Erland Renell
Gudrun Bergström
Ann-Marie Larsson
Lola Carlsson
#418 Hjo Veteran
Betalt  
Hjo Veteran
0000-00-00  
Telefon: 070-150 56 56
E-post: kristianprj@yahoo.se
Postnummer: 544 30
Postort: Hjo
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Kristian Rönn Jensen
Roland Storck
Yngve Nilsson
Lars-Erik Stenholm
#417 ESSEN
Betalt  
ESSEN
0000-00-00  
Telefon: 070-515 19 07
E-post: staffan.essen@sonymobile.com
Postnummer: 214 20
Postort: Malmö
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Staffan Essén
Håkan Litsegård
Yan Leger
David Bryder
Mats Berggren
#416 VARFÖR INTE
Betalt  
Telefon   070-856 81 45   Email   ivagsboden@hotmail.se

Kapten: Louise Klang  Gerd Holmedahl  Sven Svensson  Thorleif Norum  Sten Friberg  
VARFÖR INTE
0000-00-00  
Telefon: 070-856 81 45
E-post: ivagsboden@hotmail.se
Postnummer: 666 32
Postort: Bengtsfors
Distrikt: Bohuslän-Dals BF

Kapten:
Louise Klang
Gerd Holmedahl
Sven Svensson
Thorleif Norum
Sten Friberg
#415 Klasöjvind
Betalt  
Klasöjvind
0000-00-00  
Telefon: 073-625 41 43
E-post: larsastromlind@gmail.com
Postnummer: 660 10
Postort: Dals Långed
Distrikt: Bohuslän-Dals BF

Kapten:
Lars-Olov Lindström
Clas-Göran Anderson
Öyvind Säthre
Vidar Hanvold
#414 Karlstad 1
Betalt  
Karlstad 1
0000-00-00  
Telefon: 073-044 31 06
E-post: markus_hedstrom85@hotmail.com
Postnummer: 653 47
Postort: Karlstad
Distrikt: Värmland-Dals BF

Kapten:
Markus Hedström
John-Erik Hörnfeldt
Mikael Johansson
Lennart Asplund
Jonas Dåwerstrand
#413 Morgan Värö
Betalt  
Telefon   073-714 57 25   Email   cunat.britt@gmail.com

Kapten: Britt Cuñat  Morgan Larsson  Jan Enarsson  Lennart Carlsson  
Morgan Värö
2015-01-22  
Telefon: 073-714 57 25
E-post: cunat.britt@gmail.com
Postnummer: 432 65
Postort: Väröbacka
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Britt Cuñat
Morgan Larsson
Jan Enarsson
Lennart Carlsson
#412 Åmål Hulta
Betalt  
Åmål Hulta
0000-00-00  
Telefon: 070-662 16 20
E-post: pontus.karlsson@amal.se
Postnummer: 662 31
Postort: Åmål
Distrikt: Värmland-Dals BF

Kapten:
Pontus Karlsson
Per Schullström
Örjan Sjöberg
Torbjörn Olsson
Anders Ljung
#411 Tjejligan
Betalt  
Telefon   070-527 55 06   Email   vivianne37@hotmail.se

Kapten: Vivianne Wernblom  Marja Ritzén  Kerstin Bäck  Lena Voergaard  
Tjejligan
2015-01-22  
Telefon: 070-527 55 06
E-post: vivianne37@hotmail.se
Postnummer: 881 31
Postort: Sollefteå
Distrikt: Ångermanlands BF

Kapten:
Vivianne Wernblom
Marja Ritzén
Kerstin Bäck
Lena Voergaard
#410 Munka Ljungby BS 1
Betalt  
Munka Ljungby BS 1
0000-00-00  
Telefon: 072-730 75 38
E-post: gwennergren@gmail.com
Postnummer: 262 43
Postort: Ängelholm
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Göran Wennergren
Fredrik Swärd
Lars Andersson
Jan-Inge Tuvesson
#409 Munka Ljungby BS 2
Betalt  
Munka Ljungby BS 2
0000-00-00  
Telefon: 070-273 45 00
E-post: ann.sundgren@brannborns.se
Postnummer: 262 58
Postort: Ängelholm
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Ann Sundgren
Åsa Krantz
Kinga Gawlik-Wachalska
Ingela Olsson
Tor-Björn Bohman
Tor-Björn Bohman
#408 Mickes gäng
Betalt  
Mickes gäng
0000-00-00  
Telefon: 073-651 09 79
E-post: funkabovagen@telia.com
Postnummer: 393 53
Postort: Kalmar
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Micael Fredriksson
Sonny Karlsson
Sven Elfverson
Wåge Nilsson
Stig Magnusson
#407 Länkarna
Betalt  
Telefon   072-209 77 68   Email   familjenlank@icloud.com

Kapten: Jonny Länk  Dan Allvin  Gun-Britt Andersson  Ronny Thanberg  
Länkarna
0000-00-00  
Telefon: 072-209 77 68
E-post: familjenlank@icloud.com
Postnummer: 712 93
Postort: Hällefors
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Jonny Länk
Dan Allvin
Gun-Britt Andersson
Ronny Thanberg
#406 Munka Ljungby BS 3
Betalt  
Munka Ljungby BS 3
0000-00-00  
Telefon: 070-946 55 74
E-post: andersson.ulf.g@gmail.com
Postnummer: 266 93
Postort: Munka-Ljungby
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Ulf Andersson
Rasmus Andersson
Berit Andersson
Dan Andersson
#405 Munka Ljungby BS 4
Betalt  
Telefon   076-789 20 93   Email   tuppen.74@live.se

Kapten: Ola Svensson  Nils-Erik Ekholm  Ingemar Henrysson  Andreas Johansson  
Munka Ljungby BS 4
0000-00-00  
Telefon: 076-789 20 93
E-post: tuppen.74@live.se
Postnummer: 262 41
Postort: Ängelholm
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Ola Svensson
Nils-Erik Ekholm
Ingemar Henrysson
Andreas Johansson
#404 Munka Ljungby BS 5
Betalt  
Telefon   070-593 10 20   Email   priess@thevinyl.se

Kapten: Jens Priess  Lars-Gunnar Ludvigsson  Leif Olsson  Jörgen Nielsen  
Munka Ljungby BS 5
0000-00-00  
Telefon: 070-593 10 20
E-post: priess@thevinyl.se
Postnummer: 266 32
Postort: Munka-Ljungby
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Jens Priess
Lars-Gunnar Ludvigsson
Leif Olsson
Jörgen Nielsen
#403 Rostas me resten
Betalt  
Telefon   073-956 31 09   Email   thomas.anger@telia.com

Kapten: Thomas Ånger  Bengt Karlsson  Benny Bjur  Sven Gustavsson  
Rostas me resten
0000-00-00  
Telefon: 073-956 31 09
E-post: thomas.anger@telia.com
Postnummer: 712 31
Postort: Hällefors
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Thomas Ånger
Bengt Karlsson
Benny Bjur
Sven Gustavsson
#402 Fiskat kemi i morfinets akacia
Betalt  
Fiskat kemi i morfinets akacia
2015-01-22  
Telefon: 073-821 06 01
E-post: rodin.erika@gmail.com
Postnummer: 174 48
Postort: Sundbyberg
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Erika Rodin
Kristin Nedlich
Simon Bech
Fredrik Alfredsson
Mattias Weiler
#401 Albrekts JULI
Betalt  
Albrekts JULI
2015-01-19  
Telefon: 070-263 61 91
E-post: birgitta.olsson@ciaoip.se
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Jan Olsson
Birgitta I Olsson
Ulla Johansson
Lennart Johansson
Lennart Johansson
#400 Generationer
Betalt  
Generationer
2015-01-22  
Telefon: 070-523 04 42
E-post: ann_sofie_axelsson@hotmail.com
Postnummer: 546 72
Postort: Mölltorp
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Ann-Sofie Axelsson
Leif Axelsson
Carl Ek
Göran Levan
Fredrik Axelsson
#399 Albrekts MERK
Betalt  
Albrekts MERK
0000-00-00  
Telefon: 070-889 16 42
E-post: kittybertilsson@gmail.com
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Kitty Bertilsson
May-Greth Svensson
Els-Marie Kjellin
Rosalill Ivarsdotter
#398 BK Viva
Betalt  
BK Viva
2015-01-22  
Telefon: 070-567 61 79
E-post: a.roland.nilsson@telia.com
Postnummer: 413 01
Postort: Göteborg
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Roland Nilsson
Hasse Orrelid
Elisabeth Granstedt
Birgitta Norsted
#397 Farmers
Betalt  
Farmers
2015-01-23  
Telefon: 073-231 26 63
E-post: wew@swipnet.se
Postnummer: 443 73
Postort: Gråbo
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Anders Erikson
Ylva Pyykkö
Bo Erikson
Peter Karlsson
Leif Sundström
Magnus Lundgren
Henrik Noberius
#396 Gnesta BK Lennart
Betalt  
Gnesta BK Lennart
2015-01-23  
Telefon: 0158-123 29
E-post: lennart.stenkvist@glocalnet.net
Postnummer: 646 35
Postort: Gnesta
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Lennart Stenkvist
Kurt-Erik Borg
Lars Hammarström
Jan-Erik Öberg
#395 Gnesta BK Zorba
Betalt  
Telefon   070-734 49 91   Email   peggy.forsberg@telia.com

Kapten: Peggy Forsberg  Gunilla Larsson  Lasse Gard  Hans Eklund  
Gnesta BK Zorba
2015-01-23  
Telefon: 070-734 49 91
E-post: peggy.forsberg@telia.com
Postnummer: 646 35
Postort: Gnesta
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Peggy Forsberg
Gunilla Larsson
Lasse Gard
Hans Eklund
#394 Gnesta BK Klavsätter
Betalt  
Telefon   070-25 00 26   Email   klavsatter@live.se

Kapten: Lasse Sjölander  Ingrid Sjölander  Tomas Gustavsson  Carina Heinlo  
Gnesta BK Klavsätter
2015-01-23  
Telefon: 070-25 00 26
E-post: klavsatter@live.se
Postnummer: 646 35
Postort: Gnesta
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Lasse Sjölander
Ingrid Sjölander
Tomas Gustavsson
Carina Heinlo
#393 Lanssons Blandning
Betalt  
Lanssons Blandning
0000-00-00  
Telefon: 073-062 40 55
E-post: leif.hansson@gmail.com
Postnummer: 126 52
Postort: Hägersten
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Leif Hansson
Peder Hägg
Per Kvarby
Jakob Sondén
Per-Håkan Iggström
Anders Larsson
#392 Solön
Betalt  
Telefon   070-217 78 71   Email   1039olsson@telia.com

Kapten: Ove Olsson  Kenneth Johansson  Stellan Andersson  Einar Jönsson  
Solön
0000-00-00  
Telefon: 070-217 78 71
E-post: 1039olsson@telia.com
Postnummer: 311 73
Postort: Falkenberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Ove Olsson
Kenneth Johansson
Stellan Andersson
Einar Jönsson
#391 Kungsbacka TORD
Betalt  
Kungsbacka TORD
0000-00-00  
Telefon: 070-751 96 50
E-post: ove@andreassonfoto.com
Postnummer: 434 40
Postort: Kungsbacka
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Ove Andréasson
Rolf Wikhall
Dennis Magnusson
Tommy Simonsson
Gunilla Fjellstedt
#390 Svenkanno
Betalt  
Svenkanno
0000-00-00  
Telefon: 070-791 13 99
E-post: kentosterboa@home.se
Postnummer: 696 32
Postort: Askersund
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Rickard Knutsson
Margareta Carlsson
Sven-Peter Johansson
Ann-Louise Knutsson
Anders Larsson
#389 Andrzej
Betalt  
Telefon   070-735 63 95   Email   at58@bahnhof.se

Kapten: Andrzej Tracewski  Berndt-Åke Timan  Christer Fridell  Billy Gustafsson  
Andrzej
0000-00-00  
Telefon: 070-735 63 95
E-post: at58@bahnhof.se
Postnummer: 646 34
Postort: Gnesta
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Andrzej Tracewski
Berndt-Åke Timan
Christer Fridell
Billy Gustafsson
#388 Vårgårda
Betalt  
Vårgårda
0000-00-00  
Telefon: 070-454 55 75
E-post: conny.johansson@alingsas.se
Postnummer: 447 30
Postort: Vårgårda
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Conny Johansson
Mikael Danielsson
Thomas Johansson
Mark Strandell
Leif Johansson
Lena Johansson
#387 Eva
Betalt  
Telefon   070-620 52 52   Email   andersnorin40@gmail.com

Kapten: Anders Norin  Peter Krug  Eva Månsson  Ulf Aronson  Anders Aronson  
Eva
2015-01-22  
Telefon: 070-620 52 52
E-post: andersnorin40@gmail.com
Postnummer: 302 75
Postort: Halmstad
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Anders Norin
Peter Krug
Eva Månsson
Ulf Aronson
Anders Aronson
#386 Gnesta BK Sune
Betalt  
Telefon   070-438 43 27   Email   fredrik.flink@jm.se

Kapten: Sune Sundholm  Christer Arvidsson  Gunhild Heinlo  Fredrik Flink  
Gnesta BK Sune
2015-01-23  
Telefon: 070-438 43 27
E-post: fredrik.flink@jm.se
Postnummer: 646 35
Postort: Gnesta
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Sune Sundholm
Christer Arvidsson
Gunhild Heinlo
Fredrik Flink
#385 Gnesta BK Roger
Betalt  
Telefon   070-290 49 58   Email   rogereriksson37@yahoo.se

Kapten: Roger Eriksson  Eric Sundelin  Georg Larsson  Christer Öhman  
Gnesta BK Roger
2015-01-23  
Telefon: 070-290 49 58
E-post: rogereriksson37@yahoo.se
Postnummer: 646 35
Postort: Gnesta
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Roger Eriksson
Eric Sundelin
Georg Larsson
Christer Öhman
#384 Gnesta BK Jan
Betalt  
Gnesta BK Jan
2015-01-23  
Telefon: 070-453 38 30
E-post: jan.geiborg2@tyfonmail.se
Postnummer: 646 35
Postort: Gnesta
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Jan Geiborg
Leif Norman
Jaan Heinlo
Kjell Sedelius
Ric Sällsten
Inger Sällsten
#383 EBS Gul
Betalt  
EBS Gul
0000-00-00  
Telefon: 070-688 59 54
E-post: p.l.andersson@tele2.se
Postnummer: 749 72
Postort: Fjärdhundra
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Lennart Andersson
Lennart Köhl
Torsten Runebert
Ola Södergran
#382 Kristianstads BK Alfa
Betalt  
Kristianstads BK Alfa
2015-01-22  
Telefon: 072-203 75 66
E-post: christer.holst@hotmail.se
Postnummer: 291 33
Postort: Kristianstad
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Christer Holst
Magnus Ohlsson
Rune Gunnarsson
Olle Måhlgren
#381 Insjöns 5542
Betalt  
Insjöns 5542
0000-00-00  
Telefon: 072-232 29 75
E-post: s.vintheimer97@gmail.com
Postnummer: 793 40
Postort: Insjön
Distrikt: Dalabridgen

Kapten:
Sören Vintheimer
Tomas Sundström
Bengt Matspers
Mats Lagerud
Jon Lundqvist
#380 EBS 5
Betalt  
EBS 5
0000-00-00  
Telefon: 070-881 48 48
E-post: robin.holmquist@svt.se
Postnummer: 745 31
Postort: Enköping
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Robin Holmqvist
Thomas Yttermark
Göran Karlsson
Peter Johansson
Mira Yttermark
#379 Värö Arne
Betalt  
Värö Arne
0000-00-00  
Telefon: 070-946 14 48
E-post: svenssonarne@tele2.se
Postnummer: 432 65
Postort: Väröbacka
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Arne Svensson
Christer Storm
Sven Lilja
Lennart Johansson
Lars Stenberg
#378 Gutterna
Betalt  
Telefon   072-537 45 45   Email   paullennart@hotmail.com

Kapten: Göran Fredriksson  Arve Fröseth  Lena Bohman  Kurt Wikström  
Gutterna
0000-00-00  
Telefon: 072-537 45 45
E-post: paullennart@hotmail.com
Postnummer: 690 45
Postort: Åsbro
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Göran Fredriksson
Arve Fröseth
Lena Bohman
Kurt Wikström
#377 HAMP
Betalt  
HAMP
0000-00-00  
Telefon: 0563-149 22
E-post: hansliljas@telia.com
Postnummer: 683 31
Postort: Hagfors
Distrikt: Värmland-Dals BF

Kapten:
Hans Liljas
Annica Holmqvist
Mikael Eliassen
Per-Axel Ericsson
#376 Surprise
Betalt  
Surprise
2015-01-23  
Telefon: 070-311 48 89
E-post: erik.fridhem.pettersson@telia.com
Postnummer: 824 42
Postort: Hudiksvall
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Erik Pettersson
Anders Öhman
Bror Inge Good
Hans Bergvik
Thommy Malmström
#375 Albrekts CABE
Betalt  
Albrekts CABE
0000-00-00  
Telefon: 070-212 21 32
E-post: sven-arne@prastkragestigen.se
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Birgitta Björk
Kristina Andersson
Ulla-Britt Eriksson
Inger Carlsson
#374 Iwco
Betalt  
Telefon   073-029 30 79   Email   genmark@telia.com

Kapten: Gunnar Enmark  Paul Iwarson  Mona Iwarson  Jörgen Lööv  
Iwco
0000-00-00  
Telefon: 073-029 30 79
E-post: genmark@telia.com
Postnummer: 181 46
Postort: Lidingö
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Gunnar Enmark
Paul Iwarson
Mona Iwarson
Jörgen Lööv
#373 Lag Radost
Betalt  
Lag Radost
2015-01-22  
Telefon: 073-252 77 64
E-post: peter.huotila@hotmail.com
Postnummer: 752 28
Postort: Uppsala
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Peter Huotila
Mikael Fahlander
Mats Thunman
Oskar Eriksson
Björn Karlsson
#372 Alertera Mera
Betalt  
Alertera Mera
2015-01-23  
Telefon: 070-541 31 81
E-post: ingemarlindgren2000@yahoo.se
Postnummer: 905 86
Postort: Umeå
Distrikt: Västerbottens BF

Kapten:
Ingemar Lindgren
Lennart Schrewelius
Jan Berglund
Leif Sandberg
#371 Bedager
Betalt  
Bedager
2015-01-23  
Telefon: 070-329 86 71
E-post: a.bedager@gmail.com
Postnummer: 296 35
Postort: Åhus
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Anders Bengtsson
Eva Levin
Ann-Marie Johnsson
Kerstin Eberhardt
Lilian Eliasson
#370 Annelies gubbar
Betalt  
Annelies gubbar
0000-00-00  
Telefon: 070-522 07 55
E-post: annelie.kaberg@telia.com
Postnummer: 591 70
Postort: Motala
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Annelie Kåberg
Torsten Åstrand
Christer Folkesson
Peter Karlsson
#369 Ystads Kungar
Betalt  
Ystads Kungar
0000-00-00  
Telefon: 070-582 59 59
E-post: kjell17622@gmail.com
Postnummer: 271 31
Postort: Ystad
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Kjell Håkansson
Lars Ekvall
Christer Andersson
Thomas Persson
Christer Andersson
Lars Jeppsson
#368 Öbergs
Betalt  
Öbergs
0000-00-00  
Telefon: 070-309 41 70
E-post: conny.gustafsson@coopnord.se
Postnummer: 907 41
Postort: Umeå
Distrikt: Västerbottens BF

Kapten:
Conny Gustafsson
Per Andersson
Tommy Linder
Peter Strand
Olle Vikström
Robert Söderlund
#367 Grönkvist
Betalt  
Grönkvist
0000-00-00  
Telefon: 070-341 74 53
E-post: jgr@svenskbridge.se
Postnummer: 703 60
Postort: Örebro
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Johan Grönkvist
Thomas Brehmer
Maria Grönkvist
Michael Runfors
Mikael Grönkvist
Daniel Gullberg
Ida Grönkvist
Matias Rohrberg
#366 Ryd
Betalt  
Telefon   076-180 28 18   Email   annbritt.freij@telia.com

Kapten: Hans Bengtsson  Leif Freij  Tomas Blomster  Karl-Erik Johansson  
Ryd
0000-00-00  
Telefon: 076-180 28 18
E-post: annbritt.freij@telia.com
Postnummer: 360 10
Postort: Ryd
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Hans Bengtsson
Leif Freij
Tomas Blomster
Karl-Erik Johansson
#365 Lag Lerner Umeå
Betalt  
Telefon   076-126 90 57   Email   hans.lerner@gmail.com

Kapten: Hans Lerner  Jan Brännvall  Valter Johansson  Peder Linder  
Lag Lerner Umeå
0000-00-00  
Telefon: 076-126 90 57
E-post: hans.lerner@gmail.com
Postnummer: 903 46
Postort: Umeå
Distrikt: Västerbottens BF

Kapten:
Hans Lerner
Jan Brännvall
Valter Johansson
Peder Linder
#364 Fanbyn
Betalt  
Fanbyn
0000-00-00  
Telefon: 070-331 10 67
E-post: sven-erik.hallquist@ncc.se
Postnummer: 840 50
Postort: Gällö
Distrikt: Jämtland-Härjedalens BF

Kapten:
Sven-Erik Hallkvist
Carina Hallkvist
Jöns Johansson
Kjell Carlsson
#363 Fallebo
Betalt  
Telefon   070-565 90 15   Email   annikahagman@hotmail.se

Kapten: Kenneth Hagman  Kjell Ohlsson  Hans Johansson  Mats Gunnarsson  
Fallebo
0000-00-00  
Telefon: 070-565 90 15
E-post: annikahagman@hotmail.se
Postnummer: 570 83
Postort: Rosenfors
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Kenneth Hagman
Kjell Ohlsson
Hans Johansson
Mats Gunnarsson
#362 ITCE great game
Betalt  
Telefon   076-767 64 92   Email   christer@itcegame.se

Kapten: Christer Ekberg  Birgitta Mörnstam  Max Elander  Jan Åke Hansson  
ITCE great game
0000-00-00  
Telefon: 076-767 64 92
E-post: christer@itcegame.se
Postnummer: 214 56
Postort: Malmö
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Christer Ekberg
Birgitta Mörnstam
Max Elander
Jan Åke Hansson
#361 Näset
Betalt  
Näset
2015-01-22  
Telefon: 070-985 19 40
E-post: peter.gynnerstedt@gmail.com
Postnummer: 236 42
Postort: Höllviken
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Peter Gynnerstedt
Mikael Palade
Lars Rodenstam
Thomas Lundquist
Bengt Emanuelsson
Anders Freij
#360 Sandviken BK Bertil
Betalt  
Sandviken BK Bertil
0000-00-00  
Telefon: 072-219 63 20
E-post: veto.enbarr@bredband.net
Postnummer: 811 38
Postort: Sandviken
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Tore Enbarr
Bertil Selinder
Claes Tengdahl
Jonny Karlsson
Lars Karlsson
Per-Inge Karlberg
#359 Lunds BK Team ABA
Betalt  
Lunds BK Team ABA
0000-00-00  
Telefon: 040-675 30 29
E-post: bengtakenilsson@hotmail.com
Postnummer: 212 30
Postort: Malmö
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Bengt Nilsson
Pekka Idman
Rolf Holmér
Göran Gnosspelius
Inge Sixtensson
Folke Abrahamsson
#358 Kungälv-Ted
Betalt  
Telefon   070-371 72 40   Email   terjo@live.se

Kapten: Ted Johansson  Hans Olsson  Reidun Liljeros  Monica Bååt  
Kungälv-Ted
0000-00-00  
Telefon: 070-371 72 40
E-post: terjo@live.se
Postnummer: 442 72
Postort: Kärna
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Ted Johansson
Hans Olsson
Reidun Liljeros
Monica Bååt
#357 Kungälv-Bertil
Betalt  
Telefon   070-746 15 46   Email   bertil.nilsson@hotmail.com

Kapten: Bertil Nilsson  Ulf Zimmergren  Elsy Nilsson  Bo Gunnarson  
Kungälv-Bertil
0000-00-00  
Telefon: 070-746 15 46
E-post: bertil.nilsson@hotmail.com
Postnummer: 442 32
Postort: Kungälv
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Bertil Nilsson
Ulf Zimmergren
Elsy Nilsson
Bo Gunnarson
#356 Kungälv-Marstrand
Betalt  
Kungälv-Marstrand
0000-00-00  
Telefon: 070-587 62 06
E-post: michael.koch@swipnet.se
Postnummer: 442 34
Postort: Kungälv
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Michael Koch
Pål Rangaard
Hans Henriksson
Ronny Nilsson
Göran Romland
#355 Cesar
Betalt  
Cesar
0000-00-00  
Telefon: 070-515 89 58
E-post: friberg.harge@hotmail.com
Postnummer: 696 94
Postort: Hammar
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Ann-Britt Friberg
Bengt Friberg
Lennart Persson
Peter Schmidt
Elsie Robertsson
#354 Kungälv-Alve
Betalt  
Telefon   0507868918   Email   alve.kilborn@telia.com

Kapten: Alve Kilborn  Kjell Karlsson  Sven Sultan  Margareta Sultan  
Kungälv-Alve
0000-00-00  
Telefon: 0507868918
E-post: alve.kilborn@telia.com
Postnummer: 442 31
Postort: Kungälv
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Alve Kilborn
Kjell Karlsson
Sven Sultan
Margareta Sultan
#353 Wisth
Betalt  
Telefon   070-875 76 34   Email   bo.vist@bredband.net

Kapten: Bosse Wisth  Tommy Övermark  Stefan Wisth  Elving Andersson  
Wisth
2015-01-19  
Telefon: 070-875 76 34
E-post: bo.vist@bredband.net
Postnummer: 616 32
Postort: Åby
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Bosse Wisth
Tommy Övermark
Stefan Wisth
Elving Andersson
#352 Ladyboys
Betalt  
Ladyboys
0000-00-00  
Telefon: 072-314 53 33
E-post: lenapenah@hotmail.com
Postnummer: 411 01
Postort: Göteborg
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Lena Petersen
Jaenita Johansson
Moa Petersen
Irma Petersen
Per Östlund
#351 Växjöbridgen Göran
Betalt  
Växjöbridgen Göran
0000-00-00  
Telefon: 070-918 97 32
E-post: gg.pellagarden@telia.com
Postnummer: 360 32
Postort: Gemla
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Göran Magnusson
Rune Johansson
Inge Magnusson
Leif Johansson
Gunnar Nilsson
Håkan Ottosson
#350 Kungsbacka KITU
Betalt  
Telefon   073-552 01 54   Email   karinbarkman@gmail.com

Kapten: Karin Barkman  Ingrid Helde  Ulla Biörsmark  Trull Löfmark  
Kungsbacka KITU
0000-00-00  
Telefon: 073-552 01 54
E-post: karinbarkman@gmail.com
Postnummer: 434 40
Postort: Kungsbacka
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Karin Barkman
Ingrid Helde
Ulla Biörsmark
Trull Löfmark
#349 Singlarna
Betalt  
Singlarna
0000-00-00  
Telefon: 070-144 11 84
E-post: gullantryde@hotmail.com
Postnummer: 371 36
Postort: Karlskrona
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Gullbritt Trydefeldt
Ulla von Schlanbusch
Lisbeth Nilsson
Lars Nordin
#348 Frissan
Betalt  
Telefon   072-426 40 47   Email   royneg@yahoo.se

Kapten: Royne Gustavsson  Gun Karlsson  Lennart Karlsson  Waldo Whiteman  
Frissan
0000-00-00  
Telefon: 072-426 40 47
E-post: royneg@yahoo.se
Postnummer: 589 21
Postort: Linköping
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Royne Gustavsson
Gun Karlsson
Lennart Karlsson
Waldo Whiteman
#347 Guro
Betalt  
Telefon   073-572 77 07   Email   gun.rohnisch@regionorebrolan.se

Kapten: Gun Röhnisch  Börje Wester  Göran Oldin  Jan Rejsby  
Guro
0000-00-00  
Telefon: 073-572 77 07
E-post: gun.rohnisch@regionorebrolan.se
Postnummer: 703 58
Postort: Örebro
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Gun Röhnisch
Börje Wester
Göran Oldin
Jan Rejsby
#346 There is no spoon
Betalt  
Telefon   073-508 85 34   Email   jonas@pdmakuten.se

Kapten: Jonas Engström  Eric Arvidsson  Erik Gulliksson  Jens Brodin  
There is no spoon
0000-00-00  
Telefon: 073-508 85 34
E-post: jonas@pdmakuten.se
Postnummer: 784 35
Postort: Borlänge
Distrikt: Dalabridgen

Kapten:
Jonas Engström
Eric Arvidsson
Erik Gulliksson
Jens Brodin
#345 JAKK
Betalt  
JAKK
0000-00-00  
Telefon: 070-832 67 72
E-post: katrin_ofsweden1@hotmail.com
Postnummer: 762 51
Postort: Rimbo
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Katrin Thorström
Joanna Tenggren
Ann-Sophie Andersson
Kjell Simonsson
Anders Ekström
Christer Ekholm
#344 Sonjas pågar
Betalt  
Telefon   072-531 22 20   Email   gryback@telia.com

Kapten: Ingmar Grybäck  Björn Fylke  Sonja Fogbrant  Börje Kjellkvist  
Sonjas pågar
2015-01-22  
Telefon: 072-531 22 20
E-post: gryback@telia.com
Postnummer: 291 66
Postort: Kristianstad
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Ingmar Grybäck
Björn Fylke
Sonja Fogbrant
Börje Kjellkvist
#343 BBK
Betalt  
BBK
0000-00-00  
Telefon: 073-077 95 88
E-post: hakan.gabrielsen@bredband.net
Postnummer: 784 30
Postort: Borlänge
Distrikt: Dalabridgen

Kapten:
Håkan Gabrielsen
Lars Fritzing
Mimmi Öckerman
Jan-Olov Lundqvist
#342 DELTA
Betalt  
Telefon   070-765 58 15   Email   solveigwasher@hotmail.com

Kapten: Solveig Washer  Eva Benckert  Christer Thunvik  Eva Wiklander  
DELTA
0000-00-00  
Telefon: 070-765 58 15
E-post: solveigwasher@hotmail.com
Postnummer: 152 54
Postort: Södertälje
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Solveig Washer
Eva Benckert
Christer Thunvik
Eva Wiklander
#341 KEJ
Betalt  
KEJ
0000-00-00  
Telefon: 073-818 11 67
E-post: karl-erik.johansson@hotmail.com
Postnummer: 931 63
Postort: Skellefteå
Distrikt: Västerbottens BF

Kapten:
Karl-Erik Johansson
Britt Åhman
Lars Markström
Mats Lundquist
#340 Söderhamnkross
Betalt  
Söderhamnkross
0000-00-00  
Telefon: 073-044 41 79
E-post: lars.ellgren@soderhamn.com
Postnummer: 826 60
Postort: Söderhamn
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Lars Ellgren
Lars Franklin
Kjell Källman
Magnus Sandström
#339 Helvic
Betalt  
Telefon   070-676 83 38   Email   peteralm@telia.com

Kapten: Peter Alm  Peter Åkesson  Bo Gustavsson  Johan Singvall  
Helvic
0000-00-00  
Telefon: 070-676 83 38
E-post: peteralm@telia.com
Postnummer: 392 30
Postort: Kalmar
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Peter Alm
Peter Åkesson
Bo Gustavsson
Johan Singvall
#338 Nora BK Leif
Betalt  
Nora BK Leif
0000-00-00  
Telefon: 070-512 73 40
E-post: lindgren-l@hotmail.com
Postnummer: 713 30
Postort: Nora
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Leif Lindgren
Elisabeth Bäckman
Anders Israelsson
Lars-Erik Strömberg
Leif Holmberg
Ylva Källqvist
Berit Jonsson
Nils Sixtensson
#337 Väddö
Betalt  
Väddö
0000-00-00  
Telefon: 073-836 35 78
E-post: norberg.carina@hotmail.com
Postnummer: 763 34
Postort: Hallstavik
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Jan Norberg
Roland Johansson
Eva Brantingson
Sten Pettersson
Per-Erik Nordin
Jim Nilsson
#336 Hede-Vemdalen
Betalt  
Hede-Vemdalen
0000-00-00  
Telefon: 070-203 77 93
E-post: theresiadidriksson@hotmail.com
Postnummer: 840 92
Postort: Vemdalen
Distrikt: Jämtland-Härjedalens BF

Kapten:
Per-Anders Åström
Bengt Åström
Theresia Didriksson
Anders Wermelin
#335 Lejonet & Björnen
Betalt  
Lejonet & Björnen
0000-00-00  
Telefon: 073-241 66 71
E-post: sylve.larsen@kub.trollhattan.se
Postnummer: 461 66
Postort: Trollhättan
Distrikt: Bohuslän-Dals BF

Kapten:
Sylve Larsen
Orvar Brattberg
Bo Lindbergh
Henrik Fryklund
Lennart Lundqvist

#334 Malungs BK johnny
Betalt  
Malungs BK johnny
0000-00-00  
Telefon: 073-723 51 72
E-post: jojo1955@hotmail.com
Postnummer: 782 33
Postort: Malung
Distrikt: Dalabridgen

Kapten:
Johnny Johansson
Morgan Antonsson
Sten Åhman
Kenneth Karlsson
Romuald Grudzinski
#333 Skövde Anna
Betalt  
Skövde Anna
0000-00-00  
Telefon: 070-919 01 79
E-post: sjostrand.erik@gmail.com
Postnummer: 541 44
Postort: Skövde
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Erik Sjöstrand
Linda Sandberg
Anna Syberfeldt
Sanny Syberfeldt
Håkan Gustafsson
#332 Mariestad Kerstin
Betalt  
Telefon   070-254 16 80   Email   lagni.kbecker@tele2.se

Kapten: Kerstin Becker  Lars-Göran Nilsson  Kerstin Ernby  Leif Pagnert  
Mariestad Kerstin
0000-00-00  
Telefon: 070-254 16 80
E-post: lagni.kbecker@tele2.se
Postnummer: 542 93
Postort: Mariestad
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Kerstin Becker
Lars-Göran Nilsson
Kerstin Ernby
Leif Pagnert
#331 Ystad BS 2
Betalt  
Ystad BS 2
0000-00-00  
Telefon: 070-924 04 25
E-post: yba@telia.com
Postnummer: 271 99
Postort: Ystad
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Yngve Arvidsson
Erik Schönning
Krister Jönsson
Ulf Persson
Björn Stålfors
Bo Dahlberg
Claus Clausen
#330 Albrekts Siwan
Betalt  
Telefon   070-380 18 00   Email   siws@hotmail.com

Kapten: Siw Svensson  Barbro Strömqvist  Frank Johansson  Lena Jönsson  
Albrekts Siwan
0000-00-00  
Telefon: 070-380 18 00
E-post: siws@hotmail.com
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Siw Svensson
Barbro Strömqvist
Frank Johansson
Lena Jönsson
#329 Albrekts lirare
Betalt  
Albrekts lirare
2015-01-23  
Telefon: 070-667 42 06
E-post: bengt.lingonet@telia.com
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Bengt Peterson
Helge Ericsson
Bertil Sjöberg
Lars-Olof Carlsson
#328 Zonen Pepe
Betalt  
Telefon   073-593 59 21   Email   segpepe@hotmail.com

Kapten: Per-Ove Persson  Bengt Dahl  Dan Gustavsson  Göran Andersson  
Zonen Pepe
2015-01-23  
Telefon: 073-593 59 21
E-post: segpepe@hotmail.com
Postnummer: 231 51
Postort: Trelleborg
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Per-Ove Persson
Bengt Dahl
Dan Gustavsson
Göran Andersson
#327 Bastustugan
Betalt  
Bastustugan
0000-00-00  
Telefon: 073-039 31 47
E-post: info@traklossen.se
Postnummer: 961 36
Postort: Boden
Distrikt: Norrbottens BF

Kapten:
Tomas Lundberg
Inger Lundberg
Thord Lindberg
Peter Townsend
Lisa Bergqvist
#326 JBK
Betalt  
JBK
0000-00-00  
Telefon: 070-565 04 10
E-post: borje@borjemagnusson.se
Postnummer: 694 30
Postort: Hallsberg
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Börje Magnusson
Antero Karvinen
Jörgen Eskilsson
Patrik Nilsson
Peter Magnusson
Thomas Larsson
#325 Pinglorna
Betalt  
Telefon   070-795 99 29   Email   ping.huang046@gmail.com

Kapten: Ping Huang  Rickard Lorenzen  Olle Nässén  Gustaf Palmqvist  
Pinglorna
0000-00-00  
Telefon: 070-795 99 29
E-post: ping.huang046@gmail.com
Postnummer: 753 34
Postort: Uppsala
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Ping Huang
Rickard Lorenzen
Olle Nässén
Gustaf Palmqvist
#324 Fagersta 2
Betalt  
Fagersta 2
0000-00-00  
Telefon: 070-232 50 58
E-post: peter.bjornberg@bredband.net
Postnummer: 738 34
Postort: Norberg
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Peter Björnberg
Fredrik Dömstedt
Thomas Cedervall
Stefan Varjomaa
Lennart Wilhelmsson
#323 Zonen Roger
Betalt  
Telefon   070-543 18 01   Email   rogersbridgeskola@telia.com

Kapten: Roger Olsson  Håkan Zejnilagic  Klas Bellander  Mats Holm  
Zonen Roger
2015-01-23  
Telefon: 070-543 18 01
E-post: rogersbridgeskola@telia.com
Postnummer: 231 42
Postort: Trelleborg
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Roger Olsson
Håkan Zejnilagic
Klas Bellander
Mats Holm
#322 EN PÅSE NÖTTER
Betalt  
EN PÅSE NÖTTER
0000-00-00  
Telefon: 070-200 27 22
E-post: magnus.hultman@billerudkorsnas.com
Postnummer: 718 32
Postort: Frövi
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Magnus Hultman
Bo-Henry Ek
Tommy Jansson
Johan Karlsson
Göran Linerudt
Niclas Johansson
#321 Greven
Betalt  
Telefon   070-931 41 60   Email   kjhe@fbrevision.se

Kapten: Kjell Hedman  Christer Eriksson  Björn Alenfalk  Hans Kvick  Thomas Ivarsson  
Greven
0000-00-00  
Telefon: 070-931 41 60
E-post: kjhe@fbrevision.se
Postnummer: 756 55
Postort: Uppsala
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Kjell Hedman
Christer Eriksson
Björn Alenfalk
Hans Kvick
Thomas Ivarsson
#320 Hjärter
Betalt  
Hjärter
0000-00-00  
Telefon: 073-504 39 32
E-post: peosco3@gmail.com
Postnummer: 274 33
Postort: Skurup
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Per-Olof Olehn
Göran Nilsson
Lars-Åke Wikström
Fredrik Örlegård
Jörgen Nilsson
Linda Ljunghäger
#319 BeMå
Betalt  
BeMå
2015-01-22  
Telefon: 070-642 93 74
E-post: rosa16209@gmail.com
Postnummer: 331 30
Postort: Värnamo
Distrikt: Jönköping läns BF

Kapten:
Rose-Marie Jarl
Gunilla Åhlander
Bengt-Olof Mårtensson
Christer Andersson
Aine Bäckstrand
#318 Malmö BK Gröna laget
Betalt  
Malmö BK Gröna laget
0000-00-00  
Telefon: 070-494 67 17
E-post: simon_granath@hotmail.com
Postnummer: 214 39
Postort: Malmö
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Sofia Olofsson
Simon Granath
Erik Ahlgren
Kristina Johnson
Lars Durlow
Börje Lindström
#317 SYSON
Betalt  
SYSON
0000-00-00  
Telefon: 073-334 79 99
E-post: anders.soderstedt@gmail.com
Postnummer: 100 28
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Anders Söderstedt
Rolf Mattsson
Bennet Rosengren
Marina Furukvist
Claes Melin
#316 Fröviiterna
Betalt  
Fröviiterna
2015-02-25  
Telefon: 070-396 29 05
E-post: lars.pettersson0@gmail.com
Postnummer: 718 91
Postort: Frövi
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Lars Pettersson
Anders Algotson
Lars Andersson
Niklas Andersson
#315 Håll o Co
Betalt  
Håll o Co
0000-00-00  
Telefon: 070-612 08 18
E-post: arne.ange@gmail.com
Postnummer: 840 60
Postort: Bräcke
Distrikt: Jämtland-Härjedalens BF

Kapten:
Arne Håll
Haine Haraldsson
Ola Östlund
Per-Anders Persson
Tomas Wiklund
Hans Söderin
Inger Emanuelsson
#314 Hallsberg Nästa
Betalt  
Telefon   070-570 62 70   Email   mats@narketryck.se

Kapten: Mats Nilsson  Yngve Sundell  Ingemar Borg  Leif Pettersson  Christer Sjöberg  
Hallsberg Nästa
0000-00-00  
Telefon: 070-570 62 70
E-post: mats@narketryck.se
Postnummer: 694 30
Postort: Hallsberg
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Mats Nilsson
Yngve Sundell
Ingemar Borg
Leif Pettersson
Christer Sjöberg
#313 Mama Majo
Betalt  
Mama Majo
0000-00-00  
Telefon: 070-311 17 66
E-post: gr.mattsson@bredband.net
Postnummer: 831 71
Postort: Östersund
Distrikt: Jämtland-Härjedalens BF

Kapten:
Göran Mattsson
Bo Jonsson
Marie-Louise Åsell
Margareta Ringdahl
#312 Världens ände Wäpp
Betalt  
Världens ände Wäpp
0000-00-00  
Telefon: 070-663 56 20
E-post: kent.wappling@telia.com
Postnummer: 619 34
Postort: Trosa
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Kent Wäppling
Else-Marie Wäppling
Arne Johansson
Örjan Svensson
Ingvar Holmér
#311 Världens ände Bengt
Betalt  
Telefon   070-626 48 48   Email   hallgren.nasviken@telia.com

Kapten: Bengt Hallgren  Per Bergstén  Else Kovacs  Anders Kovacs  
Världens ände Bengt
0000-00-00  
Telefon: 070-626 48 48
E-post: hallgren.nasviken@telia.com
Postnummer: 619 34
Postort: Trosa
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Bengt Hallgren
Per Bergstén
Else Kovacs
Anders Kovacs
#310 Världens ände Svante
Betalt  
Världens ände Svante
0000-00-00  
Telefon: 070-296 27 74
E-post: svante.wangberg@hotmail.com
Postnummer: 619 34
Postort: Trosa
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Svante Wångberg
Lars Haglund
Bruno Åstrand
Eivor Henriksson
#309 Världens ände May
Betalt  
Telefon   070-256 55 02   Email   may_lindberg06@hotmail.com

Kapten: May Lindberg  Ulf Frimodig  Leif Hansson  Cecilia Mörner  
Världens ände May
0000-00-00  
Telefon: 070-256 55 02
E-post: may_lindberg06@hotmail.com
Postnummer: 619 34
Postort: Trosa
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
May Lindberg
Ulf Frimodig
Leif Hansson
Cecilia Mörner
#308 Nissan
Betalt  
Nissan
2015-01-19  
Telefon: 076-796 47 97
E-post: svantehallen@hotmail.com
Postnummer: 312 60
Postort: Mellbystrand
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Svante Hallén
Christer Hedborg
Sven Landervik
Lars Adie
Carl Björk
#307 Pia
Betalt  
Pia
0000-00-00  
Telefon: 070-289 03 22
E-post: piamarita107@hotmail.com
Postnummer: 680 60
Postort: Sysslebäck
Distrikt: Värmland-Dals BF

Kapten:
Pia Andersson
Getrud Nilsson
Christer Toreheim
Kent Persson
Ann-Britt Törnkvist
#306 Teodor
Betalt  
Telefon   004741549942   Email   aenxst@gmail.com

Kapten: Jens Teodor Aasen  Solbjörg Aasen  Maj-Lis Törnkvist  Barbro Olsson  
Teodor
0000-00-00  
Telefon: 004741549942
E-post: aenxst@gmail.com
Postnummer: 680 60
Postort: Sysslebäck
Distrikt: Värmland-Dals BF

Kapten:
Jens Teodor Aasen
Solbjörg Aasen
Maj-Lis Törnkvist
Barbro Olsson
#305 Birgitta
Betalt  
Birgitta
0000-00-00  
Telefon: 0564-100 63
E-post: birgitta.halvarsson@svenskakyrkan.se
Postnummer: 680 60
Postort: Sysslebäck
Distrikt: Värmland-Dals BF

Kapten:
Birgitta Halvarsson
Daniel Carlsson
Kerstin Tidlund
Marit Rangelind
Tord Rangelind
#304 Utfyllnad
Betalt  
Utfyllnad
2015-01-22  
Telefon: 070-641 00 34
E-post: par.unander@ifmetall.se
Postnummer: 782 34
Postort: Malung
Distrikt: Dalabridgen

Kapten:
Pär Unander
Torbjörn Sandbäck
Johan B. Lisra
Åke Rustad
Åke Sandbäck
Daniel Sivelind
#303 7 NT
Betalt  
7 NT
0000-00-00  
Telefon: 070-403 21 06
E-post: birg-olsson@swipnet.se
Postnummer: 343 37
Postort: Älmhult
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Birgitta Olsson
Evert Ramström
Eddie Andréasson
Anders Nilsson
Kerstin Martinsson
#302 ÄBK
Betalt  
ÄBK
0000-00-00  
Telefon: 0476-127 04
E-post: sven.ruther@telia.com
Postnummer: 343 30
Postort: Älmhult
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Sven Ruther
Erik Jönsson
Rune Karlsson
Lars Oredsson
Christer Martinsson
Christer Martinsson
#301 Alfred E Neumann
Betalt  
Alfred E Neumann
0000-00-00  
Telefon: 0768-77 11 49
E-post: kjell.berg60@gmail.com
Postnummer: 444 47
Postort: Stenungsund
Distrikt: Bohuslän-Dals BF

Kapten:
Kjell Berg
Kent Larsson
Stig Olausson
Joakim Holmberg
Marielle Dietrich
#300 The Underdogs
Betalt  
The Underdogs
0000-00-00  
Telefon: 070-714 24 55
E-post: anders@agodata.se
Postnummer: 211 54
Postort: Malmö
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Anders Olsson
Sten Ahlgren
Jan Clementsson
Bonnie Clementsson
Sanna Clementsson
#299 SAJT ADSL
Betalt  
Telefon   070-345 24 98   Email   anders@darle.nu

Kapten: Anders Darle  Jan Lilja  Tord Sölvesson  Sture Arnesson  
SAJT ADSL
0000-00-00  
Telefon: 070-345 24 98
E-post: anders@darle.nu
Postnummer: 683 60
Postort: Ekshärad
Distrikt: Värmland-Dals BF

Kapten:
Anders Darle
Jan Lilja
Tord Sölvesson
Sture Arnesson
#298 Rudberg
Betalt  
Telefon   070-600 71 08   Email   kent.rudberg@telia.com

Kapten: Kent Rudberg  Åke Wallin  Johnny Rosén  Hans Wikström  
Rudberg
0000-00-00  
Telefon: 070-600 71 08
E-post: kent.rudberg@telia.com
Postnummer: 826 91
Postort: Söderhamn
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Kent Rudberg
Åke Wallin
Johnny Rosén
Hans Wikström
#297 Öborna
Betalt  
Öborna
0000-00-00  
Telefon: +3584573429194
E-post: micael.olausson@aland.net
Postnummer: 761 90
Postort: Norrtälje
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Micael Olausson
Susanne Olausson
Lennart Pettersson
Hannu Huhtala
#296 TRE SANG AXET
Betalt  
Telefon   070-539 02 32   Email   j_hakanson@swipnet.se

Kapten: Jan-Åke Håkanson  Sven Danielsson  Maja Engel  Peter Engel  
TRE SANG AXET
0000-00-00  
Telefon: 070-539 02 32
E-post: j_hakanson@swipnet.se
Postnummer: 253 61
Postort: Helsingborg
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Jan-Åke Håkanson
Sven Danielsson
Maja Engel
Peter Engel
#295 Västra Bjäre BK - Norman
Betalt  
Västra Bjäre BK - Norman
2015-01-23  
Telefon: 076-170 78 90
E-post: tom_norman51@hotmail.com
Postnummer: 269 77
Postort: Torekov
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Tom Norman
Anders Olsson
Lars-Åke Larsmyr
Agneta Edbergh
Ulf Norman
Göran Jansson
#294 Team EMA
Betalt  
Team EMA
2015-01-22  
Telefon: 070-209 66 76
E-post: lennart.emanuelsson@mil.se
Postnummer: 586 66
Postort: Linköping
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Lennart Emanuelsson
Maria Klingspor
Peter Fröjd
Roland Myrvold
Rasmus Kling
#293 Sista entusiasterna
Betalt  
Telefon   070-290 51 58   Email   rolfmagnusl@gmail.com

Kapten: Rolf Lindberg  Leif Eriksson  Åke Lindqvist  Mait Lindqvist  
Sista entusiasterna
0000-00-00  
Telefon: 070-290 51 58
E-post: rolfmagnusl@gmail.com
Postnummer: 774 41
Postort: Avesta
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Rolf Lindberg
Leif Eriksson
Åke Lindqvist
Mait Lindqvist
#292 Alnögänget
Betalt  
Alnögänget
0000-00-00  
Telefon: 070-549 42 07
E-post: egonbohman@telia.com
Postnummer: 856 53
Postort: Sundsvall
Distrikt: Medelpads BF

Kapten:
Egon Bohman
Sven-Olov Hellqvist
Ulf Martin Ödlund
Karin Göransson-Ödlund
#291 ALA
Betalt  
ALA
0000-00-00  
Telefon: 070-540 36 84
E-post: tomas.ekholm@soderhamn.com
Postnummer: 826 35
Postort: Söderhamn
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Tomas Ekholm
Karl-Östen Mörtsell
Tore Bergner
Nisse Nilsson
Stig-Gunnar Andersson
#290 Moligan
Betalt  
Telefon   070-682 36 98   Email   kersti.ekholm@soderhamn.com

Kapten: Kersti Ekholm  Hans Westberg  Dag Larsson   Maud Sandström   
Moligan
0000-00-00  
Telefon: 070-682 36 98
E-post: kersti.ekholm@soderhamn.com
Postnummer: 826 35
Postort: Söderhamn
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Kersti Ekholm
Hans Westberg
Dag Larsson
Maud Sandström
#289 Berras gäng
Betalt  
Telefon   073-057 18 26   Email   pernilla.naas@jll.se

Kapten: Pernilla Näs  Alexander Sandin  Bernt Näs  Monica Näs  Åsa Axne  
Berras gäng
0000-00-00  
Telefon: 073-057 18 26
E-post: pernilla.naas@jll.se
Postnummer: 830 21
Postort: Tandsbyn
Distrikt: Jämtland-Härjedalens BF

Kapten:
Pernilla Näs
Alexander Sandin
Bernt Näs
Monica Näs
Åsa Axne
#288 Lich
Betalt  
Lich
0000-00-00  
Telefon: 073-355 30 57
E-post: wallinlidkoping@gmail.com
Postnummer: 531 52
Postort: Lidköping
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Jens Wallin
Ronny Jonsson
Karl Berggren
Roger Thempo
Roland Eriksson
#287 Hårda Bud
Betalt  
Telefon   070-573 28 75   Email   info@delichon.se

Kapten: Jan Sandberg  Anders Sjöberg  Östen Skarpfors  Leif Holmgren  
Hårda Bud
0000-00-00  
Telefon: 070-573 28 75
E-post: info@delichon.se
Postnummer: 802 55
Postort: Gävle
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Jan Sandberg
Anders Sjöberg
Östen Skarpfors
Leif Holmgren
#286 Team Åland
Betalt  
Telefon   +358400979333   Email   roffe@aland.net

Kapten: Rolf Karlsson  Ted Jansson  Kjell Hansson  Glenn Sirén  
Team Åland
0000-00-00  
Telefon: +358400979333
E-post: roffe@aland.net
Postnummer: 761 50
Postort: Norrtälje
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Rolf Karlsson
Ted Jansson
Kjell Hansson
Glenn Sirén
#285 Norsjö BK
Betalt  
Telefon   070-333 18 11   Email   jens.dahlberg@inwido.se

Kapten: Jens Dahlberg  Robin Karlsson  Hans Molin  Owe Lindström  
Norsjö BK
0000-00-00  
Telefon: 070-333 18 11
E-post: jens.dahlberg@inwido.se
Postnummer: 935 32
Postort: Norsjö
Distrikt: Västerbottens BF

Kapten:
Jens Dahlberg
Robin Karlsson
Hans Molin
Owe Lindström
#284 Zonen Junited
Betalt  
Telefon   076-560 11 44   Email   b-lars-g.olsson@hotmail.com

Kapten: Lars Olsson  Jan Ahlkvist  Thomas Hansson  Ulf Tengeborg  
Zonen Junited
2015-01-23  
Telefon: 076-560 11 44
E-post: b-lars-g.olsson@hotmail.com
Postnummer: 231 51
Postort: Trelleborg
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Lars Olsson
Jan Ahlkvist
Thomas Hansson
Ulf Tengeborg
#283 Skaparna
Betalt  
Telefon   073-815 04 47   Email   jan.wistrom@yahoo.se

Kapten: Jan Wiström  Marie Ynner  Vera Gemrud  Per-Ingvar Skoglund  
Skaparna
2015-01-23  
Telefon: 073-815 04 47
E-post: jan.wistrom@yahoo.se
Postnummer: 302 48
Postort: Halmstad
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Jan Wiström
Marie Ynner
Vera Gemrud
Per-Ingvar Skoglund
#282 Zonen Kellander
Betalt  
Zonen Kellander
2015-01-22  
Telefon: 072-216 83 56
E-post: tommykellander@hotmail.com
Postnummer: 231 63
Postort: Trelleborg
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Tommy Kellander
Christer Winther
Eva-Liss Göthe
Hans Göthe
Johan Noberius
Bengt Svedrell
#281 Truwal
Betalt  
Truwal
2015-01-23  
Telefon: 076-022 02 44
E-post: mats.waltre@gmail.com
Postnummer: 112 35
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Mats Waltré
Peter Westrin
Christina Truuberg
Kerstin Hägglund
Jan Isgård
#280 Norrköpingsbridgen City
Betalt  
Norrköpingsbridgen City
0000-00-00  
Telefon: 070-623 97 98
E-post: furenback.mattias@gmail.com
Postnummer: 610 21
Postort: Norsholm
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Mattias Furenbäck
Urban Söderberg
Hans-Åke Andersson
Janne Swanberg
#279 Poweraware
Betalt  
Poweraware
0000-00-00  
Telefon: 070-565 65 00
E-post: leffe.bremark@gmail.com
Postnummer: 113 60
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Leif Bremark
Fredrik Nyström
Johan Upmark
Mårten Gustawsson
Johan Sylvan
Frederic Wrang
#278 Zingo
Betalt  
Zingo
0000-00-00  
Telefon: 070-471 46 83
E-post: o_lindholm@hotmail.com
Postnummer: 663 33
Postort: Skoghall
Distrikt: Värmland-Dals BF

Kapten:
Ola Lindholm
Christer Andersson
Jan-Erik Lööw
Csaba Balaspiri
#277 Team Jonas
Betalt  
Team Jonas
0000-00-00  
Telefon: 070-621 75 17
E-post: fam.emilsson@telia.com
Postnummer: 334 33
Postort: Anderstorp
Distrikt: Jönköping läns BF

Kapten:
Per Emilsson
Jonas Andersson
Tore Haldesjö
Johnny Emilsson
Kjell Karlsson
#276 Bahaj
Betalt  
Telefon   076-794 84 45   Email   mart.altmae@ownit.nu

Kapten: Mart Altmäe  Mikael Lindblom  Mari Lindblom  Jan Andersson  Anders Hjelm  
Bahaj
0000-00-00  
Telefon: 076-794 84 45
E-post: mart.altmae@ownit.nu
Postnummer: 113 24
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Mart Altmäe
Mikael Lindblom
Mari Lindblom
Jan Andersson
Anders Hjelm
#275 TopBridge of Course
Betalt  
TopBridge of Course
2015-01-22  
Telefon: 070-858 18 67
E-post: kathrine@marval.se
Postnummer: 187 36
Postort: Täby
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Kathrine Bertheau
Jessica Larsson
Kenneth Borin
Lars Andersson
Björn Wenneberg
Per Leandersson
Emma Övelius
#274 PriceRunner
Betalt  
PriceRunner
0000-00-00  
Telefon: 070-782 26 08
E-post: peter.carlsson@pricerunner.com
Postnummer: 113 26
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Peter Carlsson
Magnus Ekman
Per-Arne Karlsson
Anna Roos
Catharina Ahlesved
#273 Göinge
Betalt  
Telefon   070-574 26 89   Email   lars.jarskog@telia.com

Kapten: Lars Jarskog  Ulf Råvik  Jan-Erik Eriksson  Ingmar Kramer  
Göinge
0000-00-00  
Telefon: 070-574 26 89
E-post: lars.jarskog@telia.com
Postnummer: 281 39
Postort: Hässleholm
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Lars Jarskog
Ulf Råvik
Jan-Erik Eriksson
Ingmar Kramer
#272 Butchers
Betalt  
Butchers
0000-00-00  
Telefon: 070-473 93 61
E-post: nils.ahlen@esab.se
Postnummer: 413 08
Postort: Göteborg
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Nils Åhlén
Robert Bäck
Tommy Gunnarsson
Gerhard Jörgensen
Leif Ruthström
#271 Radio Support
Betalt  
Telefon   070-890 59 59   Email   sten@ucg.se

Kapten: Sten Löfgren  Bengt Eklind  Gunnar Lindstedt  Monica Lindstedt  Villy Glas  Robert Sjögren  
Radio Support
0000-00-00  
Telefon: 070-890 59 59
E-post: sten@ucg.se
Postnummer: 177 46
Postort: Järfälla
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Sten Löfgren
Bengt Eklind
Gunnar Lindstedt
Monica Lindstedt
Villy Glas
Robert Sjögren
#270 Pantertanter
Betalt  
Telefon   073-622 68 91   Email   lena.gardell@tele2.se

Kapten: Lena Gardell  Lena Lundgren  Lisa Singvall  Gunilla Alm  
Pantertanter
0000-00-00  
Telefon: 073-622 68 91
E-post: lena.gardell@tele2.se
Postnummer: 392 34
Postort: Kalmar
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Lena Gardell
Lena Lundgren
Lisa Singvall
Gunilla Alm
#269 Sölvesborg-Stagge
Betalt  
Sölvesborg-Stagge
0000-00-00  
Telefon: 070-314 46 61
E-post: twi@svenskbridge.se
Postnummer: 294 35
Postort: Sölvesborg
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Thomas Winther
Christer Sandberg
Ingemar Andersson
Carsten Kofoed
Björn Ohlsson
Peter Olofsson
#268 Bergqvist
Betalt  
Bergqvist
0000-00-00  
Telefon: 070-447 27 50
E-post: mikael.hjerm@soc.umu.se
Postnummer: 907 51
Postort: Umeå
Distrikt: Västerbottens BF

Kapten:
Mikael Hjerm
Kristoffer Brännström
Kalle Prorok
Göran Broström
Tomas Bergqvist
#267 Dynamo Ystad
Betalt  
Dynamo Ystad
0000-00-00  
Telefon: 072-872 77 78
E-post: niklas_andren@yahoo.se
Postnummer: 271 37
Postort: Ystad
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Niklas Andrén
Torsten Eriksson
Leif-Åke Nilsson
Dan Nilsson
Lars-Erik Nilsson
Jan-Åke Ohlsson
#266 Jannes Gäng
Betalt  
Jannes Gäng
2015-01-23  
Telefon: 070-601 80 68
E-post: jannewbridge@hotmail.com
Postnummer: 281 46
Postort: Tormestorp
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Jan Nilsson
Lars-Åke Nilsson
Viktor Andréasson
Simon Nilsson
#265 Aspanäs C
Betalt  
Telefon   070-679 08 33   Email   sten.oman@telia.com

Kapten: Sten Öman  Hans Brolin  Björn Westling  Henrik Westling  
Aspanäs C
0000-00-00  
Telefon: 070-679 08 33
E-post: sten.oman@telia.com
Postnummer: 523 98
Postort: Hökerum
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Sten Öman
Hans Brolin
Björn Westling
Henrik Westling
#264 Borås Thomas
Betalt  
Borås Thomas
0000-00-00  
Telefon: 070-216 84 95
E-post: thomas.samuelsson@hotmail.com
Postnummer: 504 92
Postort: Hedared
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Thomas Samuelsson
Sten Johansson
Jan Unosson
Hugo Jörgensen
Johnny Ivarsson
Tage Bengtsson
#263 Stigtomta Gösta
Betalt  
Stigtomta Gösta
2015-01-23  
Telefon: 070-693 10 32
E-post: unoallan@hotmail.com
Postnummer: 611 72
Postort: Stigtomta
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Gösta Holzt
Inger Eriksson
Peter Rosén
John-Olof Lundblad
Fredrik Sjöberg
#262 Aulu
Betalt  
Aulu
0000-00-00  
Telefon: 070-686 80 64
E-post: urban.nilsson.lulea@gmail.com
Postnummer: 974 34
Postort: Luleå
Distrikt: Norrbottens BF

Kapten:
Urban Nilsson
Ulf Boström
Lars Forsberg
Ann-Katrin Johansson
#261 Hälls änglar
Betalt  
Telefon   070-679 17 04   Email   bridgemats@gmail.com

Kapten: Mats Häll  Ingela Nelander Häll  Sonny Arvidsson  Tord Nilsson  
Hälls änglar
0000-00-00  
Telefon: 070-679 17 04
E-post: bridgemats@gmail.com
Postnummer: 784 54
Postort: Borlänge
Distrikt: Dalabridgen

Kapten:
Mats Häll
Ingela Nelander Häll
Sonny Arvidsson
Tord Nilsson
#260 Albrekts Kloster
Betalt  
Telefon   073-362 26 53   Email   maggan@sintorn.com

Kapten: Margaretha Sintorn  Sonia Bånghäll  Hans Fritzén  Gunilla Fritzén  
Albrekts Kloster
0000-00-00  
Telefon: 073-362 26 53
E-post: maggan@sintorn.com
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Margaretha Sintorn
Sonia Bånghäll
Hans Fritzén
Gunilla Fritzén
#259 Blacksta
Betalt  
Blacksta
2015-01-23  
Telefon: 070-269 96 08
E-post: pedanna@live.se
Postnummer: 692 00
Postort: Kumla
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Peder Carlsson
Leif-I Steen-Blacksta
Lena Nyblom
Jöns Lundfeldt
Jan Sonnerstedt
#258 Axenbratt
Betalt  
Axenbratt
0000-00-00  
Telefon: 070-922 07 85
E-post: thomas@axenbratt.com
Postnummer: 451 34
Postort: Uddevalla
Distrikt: Bohuslän-Dals BF

Kapten:
Thomas Axenbratt
Rolf Bäck
Anders Dellien
Martin Dellien
Jim Albertsson
Stefan Hansson
Thor Simonsen
#257 Folkare
Betalt  
Telefon   073-096 41 15   Email   goran.wreiber@gmail.com

Kapten: Göran Wreiber  Stig Selldin  Ann-Marie Josefsson  Dag Josefsson  
Folkare
0000-00-00  
Telefon: 073-096 41 15
E-post: goran.wreiber@gmail.com
Postnummer: 774 41
Postort: Avesta
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Göran Wreiber
Stig Selldin
Ann-Marie Josefsson
Dag Josefsson
#256 SAS
Betalt  
Telefon   070-842 55 11   Email   bo.flyme@orion.vokby.se

Kapten: Bo Flyme  Peter Hahne  Sven-Arne Svensson  Kent Hidsjö  Risto Laine  
SAS
2015-01-23  
Telefon: 070-842 55 11
E-post: bo.flyme@orion.vokby.se
Postnummer: 590 40
Postort: Kisa
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Bo Flyme
Peter Hahne
Sven-Arne Svensson
Kent Hidsjö
Risto Laine
#255 Lazy Jacks
Betalt  
Telefon   070-635 71 10   Email   dan.helena@telia.com

Kapten: Dan Bylund  Helena Strömberg  Lennart Bylund  Emil Tibblin  
Lazy Jacks
0000-00-00  
Telefon: 070-635 71 10
E-post: dan.helena@telia.com
Postnummer: 857 52
Postort: Sundsvall
Distrikt: Medelpads BF

Kapten:
Dan Bylund
Helena Strömberg
Lennart Bylund
Emil Tibblin
#254 Netten
Betalt  
Netten
0000-00-00  
Telefon: 070-631 24 02
E-post: ubbrhb@me.com
Postnummer: 271 43
Postort: Ystad
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Ulla-Brita Borgquist
Ulla-Britt Nilerstedt
Netten Andersson
Bodil Nilsson
Kjell Bengtsson
#253 BK Tre Sang Rövarna
Betalt  
BK Tre Sang Rövarna
0000-00-00  
Telefon: 070-931 48 42
E-post: per@ekoip.se
Postnummer: 256 61
Postort: Helsingborg
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Per Mårtensson
Bengt Svensson
Bengt Andersson
Bengt Johansson
Stina Holm
Barbro Enhörning Ahlström
#252 Sörfinnarn
Betalt  
Telefon   070-561 03 21   Email   kjell.nersveen@gmail.com

Kapten: Kjell Nersveen  Mats Broberg  Bruno Karlstam  Stefan Broberg  
Sörfinnarn
0000-00-00  
Telefon: 070-561 03 21
E-post: kjell.nersveen@gmail.com
Postnummer: 680 60
Postort: Sysslebäck
Distrikt: Värmland-Dals BF

Kapten:
Kjell Nersveen
Mats Broberg
Bruno Karlstam
Stefan Broberg
#251 HALLA
Betalt  
HALLA
0000-00-00  
Telefon: 070-791 18 64
E-post: sune.halla@gmail.com
Postnummer: 622 52
Postort: Romakloster
Distrikt: Gotlands BF

Kapten:
Sune Hallgren
Tommy Elingmark
Håkan Björnson
Lars-Erik Andersson
#250 Ullas team
Betalt  
Ullas team
0000-00-00  
Telefon: 070-688 40 70
E-post: ulla.johansson@tavelsjo.se
Postnummer: 922 63
Postort: Tavelsjö
Distrikt: Västerbottens BF

Kapten:
Ulla Johansson
Birgitta Jernbom-Lundberg
Monika Strand
Anita Björnebrink
Ulf Folkesson
Lennart Eriksson
#249 Hälsingeveteranerna
Betalt  
Hälsingeveteranerna
0000-00-00  
Telefon: 070-648 46 28
E-post: leif.linder@soderhamn.com
Postnummer: 826 34
Postort: Söderhamn
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Leif Linder
Larry Pettersson
Nils-Erik Hedlund
Lars-Göran Jonsson
#248 Team Högland
Betalt  
Team Högland
0000-00-00  
Telefon: 073-676 50 44
E-post: savsjoarne@savman.nu
Postnummer: 576 32
Postort: Sävsjö
Distrikt: Jönköping läns BF

Kapten:
Arne Karlsson
Tommy Lundvall
Ingegerd Lundgren
Roland Dischler
Leif Lagerqvist
#247 Sherry
Betalt  
Telefon   070-252 42 92   Email   larsbilly@tele2.se

Kapten: Lars Lilja  Karola Högberg  Therése Andersson  Marie Göthberg  
Sherry
0000-00-00  
Telefon: 070-252 42 92
E-post: larsbilly@tele2.se
Postnummer: 702 17
Postort: Örebro
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Lars Lilja
Karola Högberg
Therése Andersson
Marie Göthberg
#246 Kba Evald
Betalt  
Telefon   0300-281 22   Email   evald.jensen@tele2.se

Kapten: Evald Jensen  Olof Norberg  Ulla Jensen  Elisabeth Larsson  
Kba Evald
0000-00-00  
Telefon: 0300-281 22
E-post: evald.jensen@tele2.se
Postnummer: 434 36
Postort: Kungsbacka
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Evald Jensen
Olof Norberg
Ulla Jensen
Elisabeth Larsson
#245 kungsbacka stensture
Betalt  
kungsbacka stensture
0000-00-00  
Telefon: 070-319 36 98
E-post: sten_ake.thunberg@comhem.se
Postnummer: 416 78
Postort: Göteborg
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Sten-Åke Thunberg
Leif Beckman
Sture Ekberg
Rudi Knutson
Jan Troberg
#244 Ika
Betalt  
Ika
0000-00-00  
Telefon: 073-593 02 78
E-post: ulrika.forsberg@gotland.se
Postnummer: 623 51
Postort: Hemse
Distrikt: Gotlands BF

Kapten:
Ulrika Forsberg
Tom Wickström
Benny Appelqvist
Thore Söderlund
#243 Quadriga Aurea
Betalt  
Quadriga Aurea
0000-00-00  
Telefon: 070-417 70 75
E-post: rasmus.hecktor@telia.com
Postnummer: 462 51
Postort: Vänersborg
Distrikt: Bohuslän-Dals BF

Kapten:
Rasmus Gråberg
Martin Isetorp
Lars-Göran Larsson
Erik Hellström
#242 Landskrona
Betalt  
Landskrona
0000-00-00  
Telefon: 072-179 21 56
E-post: jorgen.andersson@esss.se
Postnummer: 257 33
Postort: Rydebäck
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Jörgen Andersson
Martin Johnsson
Christian Leo
Peter Åkesson
Sven Fagrell
Torbjörn Herngren
#241 Amelia
Betalt  
Telefon   070-259 55 02   Email   evaklingspor@telia.com

Kapten: Eva Klingspor  AnneMarie Eriksson  Anna-Karin Persson  Eva Lipkin  
Amelia
0000-00-00  
Telefon: 070-259 55 02
E-post: evaklingspor@telia.com
Postnummer: 602 35
Postort: Norrköping
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Eva Klingspor
AnneMarie Eriksson
Anna-Karin Persson
Eva Lipkin
#240 Överum
Betalt  
Överum
0000-00-00  
Telefon: 073-092 01 72
E-post: gunnar.schafer@home.se
Postnummer: 594 31
Postort: Gamleby
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Gunnar Schäfer
Kent Lundström
Gun-Britt Rindstål
Mattias Forss
Jacob Westerberg
Jesper Zettergren
#239 Jonash
Betalt  
Jonash
0000-00-00  
Telefon: 076-170 87 81
E-post: jonas.h.haggstrom@tele2.se
Postnummer: 504 31
Postort: Borås
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Jonas Häggström
Eva Häggström
Gittan Erikson
Brita Daun
#238 Nipan
Betalt  
Nipan
0000-00-00  
Telefon: 070-673 16 16
E-post: bo.gullefors@gmail.com
Postnummer: 881 31
Postort: Sollefteå
Distrikt: Ångermanlands BF

Kapten:
Bo Gullefors
Hans Norling
Krister Norling
Jörgen Wedin
Staffan Strindlund
#237 Annikas gäng
Betalt  
Annikas gäng
0000-00-00  
Telefon: 073-573 14 78
E-post: annika.a.forsberg@orebro.se
Postnummer: 703 62
Postort: Örebro
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Annika Forsberg
Rose-Marie Crossner
Claus Röhnisch
Lars-Göran Nexing
#236 Las Vikas
Betalt  
Las Vikas
0000-00-00  
Telefon: 070-219 85 13
E-post: lasse_lundqvist@spray.se
Postnummer: 610 42
Postort: Gryt
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Lars Lundqvist
Lena Lundqvist
Lars Nilsson
Lars-Inge Rehnström
#235 ALBREKTS BELLAMAC
Betalt  
ALBREKTS BELLAMAC
2015-01-23  
Telefon: 073-423 33 10
E-post: magnus.larsson@ahlsell.se
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Magnus Larsson
Bengt Pagoldh
Lars-Eric Larsson
Bengt Rönnbom
#234 Team KEKS
Betalt  
Team KEKS
0000-00-00  
Telefon: 073-023 99 79
E-post: krister.a.lundkvist@gmail.com
Postnummer: 703 50
Postort: Örebro
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Krister Lundkvist
Erik Spångberg
Karin Bergman-Lundqvist
Sture Johansson
Ann Bergström
Thorbjörn Fredriksson
#233 Hässleholms BK
Betalt  
Telefon   070-783 21 13   Email   kosterberg@telia.com

Kapten: Kenneth Österberg  Fredrik Wickström  Bert Jehpsson  Ulf Bogren  
Hässleholms BK
0000-00-00  
Telefon: 070-783 21 13
E-post: kosterberg@telia.com
Postnummer: 281 00
Postort: Hässleholm
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Kenneth Österberg
Fredrik Wickström
Bert Jehpsson
Ulf Bogren
#232 Alert
Betalt  
Alert
0000-00-00  
Telefon: 073-202 29 17
E-post: jurfa.gandersson@gmail.com
Postnummer: 112 20
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Gunnar Andersson
Bengt Stahre
Göran Andersson
Tomas Persson
Noomi Hebert
#231 Kurt
Betalt  
Telefon   070-351 85 84   Email   kurt.2.eklund@gmail.com

Kapten: Kurt Eklund  N-G Nilsson  Stefan Andersson  Kjell Andersson  
Kurt
0000-00-00  
Telefon: 070-351 85 84
E-post: kurt.2.eklund@gmail.com
Postnummer: 931 64
Postort: Skellefteå
Distrikt: Västerbottens BF

Kapten:
Kurt Eklund
N-G Nilsson
Stefan Andersson
Kjell Andersson
#230 Vintage
Betalt  
Telefon   073-642 46 34   Email   bo.ekelund@glocalnet.net

Kapten: Bo Ekelund  Gunilla Hennings  Bo Kippel  Hans Malmström  
Vintage
0000-00-00  
Telefon: 073-642 46 34
E-post: bo.ekelund@glocalnet.net
Postnummer: 589 35
Postort: Linköping
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Bo Ekelund
Gunilla Hennings
Bo Kippel
Hans Malmström
#229 Fyra M
Betalt  
Fyra M
2015-01-23  
Telefon: 073-094 01 73
E-post: carina.morneby@hotmail.com
Postnummer: 462 33
Postort: Vänersborg
Distrikt: Bohuslän-Dals BF

Kapten:
Carina Mörneby
Magnus Cassel
Magnus Karlsson
Mimmi Krüger
#228 S MIX
Betalt  
S MIX
0000-00-00  
Telefon: 070-331 48 47
E-post: kerstinwallin@kramnet.se
Postnummer: 881 51
Postort: Sollefteå
Distrikt: Ångermanlands BF

Kapten:
Kerstin Wallin
Martha Carlsson
Kjell Sundin
Lars Birger Hedström
Göran Schmidt
#227 Revoke
Betalt  
Telefon   073-022 14 80   Email   c.koch@tele2.se

Kapten: Christer Koch  Ulf Henerud  Jan-Erik Hagman  Leif Åkerblom  Per Gullström  
Revoke
0000-00-00  
Telefon: 073-022 14 80
E-post: c.koch@tele2.se
Postnummer: 187 72
Postort: Täby
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Christer Koch
Ulf Henerud
Jan-Erik Hagman
Leif Åkerblom
Per Gullström
#226 Jönssonligan
Betalt  
Jönssonligan
0000-00-00  
Telefon: 073-342 30 35
E-post: gunilla@laholmsbredbandsbolag.se
Postnummer: 312 33
Postort: Laholm
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Gunilla Johansson
Göran Johansson
Jan Jönsson
Jonny Aronsson
Jens Åhslund
Lena Skoglund
Maria Ohlsson
Jan Gustavsson
#225 Svedala
Betalt  
Telefon   040-40 19 22   Email   rodenstam@telia.com

Kapten: Cecilia Rodenstam  Jan Rodenstam  Agneta Larsson  Sven-Arne Larsson  
Svedala
0000-00-00  
Telefon: 040-40 19 22
E-post: rodenstam@telia.com
Postnummer: 233 38
Postort: Svedala
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Cecilia Rodenstam
Jan Rodenstam
Agneta Larsson
Sven-Arne Larsson
#224 SBK
Betalt  
SBK
0000-00-00  
Telefon: 070-329 60 03
E-post: ostmanbengt@gmail.com
Postnummer: 842 33
Postort: Sveg
Distrikt: Jämtland-Härjedalens BF

Kapten:
Bengt Östman
Pelle Persson
Lennart Karlsson
Christer Nordqvist
Christina Westberg
Elving Forsström
#223 StefanA
Betalt  
Telefon   070-865 15 74   Email   andestefan@comhem.se

Kapten: Stefan Andersson  Eva Blomberg  Christina Torsslow  Jan Alpe  
StefanA
0000-00-00  
Telefon: 070-865 15 74
E-post: andestefan@comhem.se
Postnummer: 117 39
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Stefan Andersson
Eva Blomberg
Christina Torsslow
Jan Alpe
#222 BOBB
Betalt  
BOBB
0000-00-00  
Telefon: 070-577 05 32
E-post: evabritt.blomkvist@gmail.com
Postnummer: 931 98
Postort: Skellefteå
Distrikt: Västerbottens BF

Kapten:
Eva-Britt Blomkvist
Lars-Göran Blomkvist
Lars Bodén
Tomas Oskarsson
#221 Gullvi
Betalt  
Gullvi
0000-00-00  
Telefon: 072-364 06 62
E-post: gullvi.hogberg@lidkoping.se
Postnummer: 531 39
Postort: Lidköping
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Gullvi Högberg
Per Larsson
Sören Lennartsson
Christian Carlsson
Bo Roos
#220 Berlin Road
Betalt  
Telefon   076-556 63 11   Email   drechbrel@hotmail.com

Kapten: Linus Jorner  Adam Winberg  Rolf Selander  Bertil-G Johnson  
Berlin Road
2015-01-23  
Telefon: 076-556 63 11
E-post: drechbrel@hotmail.com
Postnummer: 702 22
Postort: Örebro
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Linus Jorner
Adam Winberg
Rolf Selander
Bertil-G Johnson
#219 Allians MGB
Betalt  
Telefon   070-356 34 30   Email   lars.hed@swipnet.se

Kapten: Lars Hed  Ulla Davidsson  Hans Andersson  Ewa Fager  Roger Saarva  Göran Jönsson  
Allians MGB
2015-01-23  
Telefon: 070-356 34 30
E-post: lars.hed@swipnet.se
Postnummer: 312 45
Postort: Veinge
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Lars Hed
Ulla Davidsson
Hans Andersson
Ewa Fager
Roger Saarva
Göran Jönsson
#218 PAAJ
Betalt  
Telefon   070-236 26 78   Email   mahler.jerry@gmail.com

Kapten: Jerry Mähler  Ann Lidfors  Anders Eriksson  P-H Sundelin  Rolf Byström  
PAAJ
0000-00-00  
Telefon: 070-236 26 78
E-post: mahler.jerry@gmail.com
Postnummer: 881 01
Postort: Sollefteå
Distrikt: Ångermanlands BF

Kapten:
Jerry Mähler
Ann Lidfors
Anders Eriksson
P-H Sundelin
Rolf Byström
#217 Blomhuset
Betalt  
Blomhuset
0000-00-00  
Telefon: 070-417 70 75
E-post: rasmus.hecktor@telia.com
Postnummer: 461 93
Postort: Västra Tunhem
Distrikt: Bohuslän-Dals BF

Kapten:
Lennart Lindberg
Bror Andersson
Lennart Karlsson
Allan Ericsson
#216 Lillslam
Betalt  
Lillslam
0000-00-00  
Telefon: 070-867 14 76
E-post: info@sadelmakarn.se
Postnummer: 734 36
Postort: Hallstahammar
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Johnny Ramsten
Tord Jonsson
Lennart Karlsson
Tommy Lindström
Mikael Andersson
Bernt-Ove Christiansson
#215 ALBREKTS ka 3
Betalt  
ALBREKTS ka 3
0000-00-00  
Telefon: 072-227 24 87
E-post: kenn4719@hotmail.com
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Kenneth Andersson
C-O Andersson
Allan Johansson
Bo Johansson
Torgny Carlsson
#214 Lunds Bridgeklubb - Linus Luckers
Betalt  
Lunds Bridgeklubb - Linus Luckers
0000-00-00  
Telefon: 073-647 38 36
E-post: crazycow1983@gmail.com
Postnummer: 222 20
Postort: Lund
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Daniel Gustafsson
Mårten Howe
Fredrik Svensson
Linus Dahlström
Linus Olsson
#213 Filbyters Knektar
Betalt  
Filbyters Knektar
2015-01-23  
Telefon: 073-396 86 04
E-post: hakan.lovsen@mail.se
Postnummer: 589 33
Postort: Linköping
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Håkan Lövsén
Carl-Eric Weiland
Örjan Randhede
Bengt Andersson
Sören Thored
Lars Jacobson
Åke Johansson
#212 KSBV
Betalt  
KSBV
0000-00-00  
Telefon: 070-638 38 38
E-post: lundgrensresidens@telia.com
Postnummer: 871 51
Postort: Härnösand
Distrikt: Ångermanlands BF

Kapten:
Anders Lundgren
Johan Pettersson
Anders Strömberg
Georg Bratell
Tommy Lindqvist
#211 Singelton
Betalt  
Singelton
0000-00-00  
Telefon: 070-620 81 34
E-post: kentosterboa@home.se
Postnummer: 696 92
Postort: Askersund
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Kent Karlsson
Gert Bodén
Conny Svensson
Jimmy Herrdin
Lennart Johansson
#210 S-näs goa grabbar
Betalt  
S-näs goa grabbar
0000-00-00  
Telefon: 070-400 30 73
E-post: nyste11@gmail.com
Postnummer: 645 43
Postort: Strängnäs
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Stefan Nyström
Magnus Ström
Jonas Löding
Magnus Milby
Bengt Sjöberg
S-E Albert Andersson
#209 ALINGSÅSARNA
Betalt  
Telefon   070-831 17 12   Email   bogis46@hotmail.com

Kapten: Hans Bogeskär  Ulf Lindén  Morgan Wiklander  Roland Andersson  
ALINGSÅSARNA
2015-01-23  
Telefon: 070-831 17 12
E-post: bogis46@hotmail.com
Postnummer: 441 43
Postort: Alingsås
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Hans Bogeskär
Ulf Lindén
Morgan Wiklander
Roland Andersson
#208 Jansson
Betalt  
Telefon   073-327 50 26   Email   per.jansson@home.se

Kapten: Per Jansson  Kent Bäckström  Ulf Henriksson  Bengt Larsson  
Jansson
0000-00-00  
Telefon: 073-327 50 26
E-post: per.jansson@home.se
Postnummer: 865 51
Postort: Ankarsvik
Distrikt: Medelpads BF

Kapten:
Per Jansson
Kent Bäckström
Ulf Henriksson
Bengt Larsson
#207 Albrekts BI-BK
Betalt  
Albrekts BI-BK
0000-00-00  
Telefon: 070-651 34 24
E-post: kennethsvensson1@telia.com
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Kenneth Svensson
Bengt Larsson
Britt Björk
Ingegerd Peterson
Anders Johansson
#206 Zonen Boel
Betalt  
Telefon   073-231 91 48   Email   boel.hall@spray.se

Kapten: Boel Hall  Birgitta Andersson  Gunnar Wass  Ella Jönsson  
Zonen Boel
2015-01-23  
Telefon: 073-231 91 48
E-post: boel.hall@spray.se
Postnummer: 231 51
Postort: Trelleborg
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Boel Hall
Birgitta Andersson
Gunnar Wass
Ella Jönsson
#205 Älwö
Betalt  
Älwö
0000-00-00  
Telefon: 070-978 01 77
E-post: bjorn_dellenmark@hotmail.com
Postnummer: 343 31
Postort: Älmhult
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Björn Dellenmark
Evert Samuelsson
Patrik Jönsson
Bertil Olsson
Gabor Barath
Bengt Bellander
#204 Bibi och grabbarna
Betalt  
Bibi och grabbarna
0000-00-00  
Telefon: 073-522 08 96
E-post: bibi.samuelsson@hotmail.se
Postnummer: 731 30
Postort: Köping
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Birgitta Samuelsson
Pererik Åkerberg
Rune Svensson
Mikael Rydstedt
Börje Karlsson
#203 Reverse
Betalt  
Reverse
0000-00-00  
Telefon: 076-029 50 29
E-post: reine.wahlen@live.se
Postnummer: 810 22
Postort: Årsunda
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Reine Wahlén
Curt Hammarberg
Hans Olsson
Leif Jäderström
Sonny Larsson
#202 Ludde
Betalt  
Telefon   073-437 57 29   Email   theludwigs@comhem.se

Kapten: Henrik Ludwigs  Lars Malm  Johan Håstad  Gunnar Lindell  Per Lindström  
Ludde
0000-00-00  
Telefon: 073-437 57 29
E-post: theludwigs@comhem.se
Postnummer: 114 57
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Henrik Ludwigs
Lars Malm
Johan Håstad
Gunnar Lindell
Per Lindström
#201 Bonsdag
Betalt  
Bonsdag
2015-01-23  
Telefon: 070-670 07 57
E-post: nordstrom.bengt@telia.com
Postnummer: 471 33
Postort: Skärhamn
Distrikt: Bohuslän-Dals BF

Kapten:
Bengt Nordström
Erik Sved
Kenneth Gadd
Allan Eriksson
Gert Mortensen
#200 Alingsås Raset
Betalt  
Alingsås Raset
0000-00-00  
Telefon: 073-675 12 95
E-post: clasolof.olofsson@tele2.se
Postnummer: 441 30
Postort: Alingsås
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Clas-Olof Olofsson
Henrik Carlsson
Lars Andersson
Stefan Lundh
Börge Davidsson
#199 Albrekts Claes Demoner
Betalt  
Telefon   070-319 56 10   Email   clas.borjesson@telia.com

Kapten: Claes Börjesson  Curt Andersson  Anders Bodén  Bo Hellström  
Albrekts Claes Demoner
2015-01-23  
Telefon: 070-319 56 10
E-post: clas.borjesson@telia.com
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Claes Börjesson
Curt Andersson
Anders Bodén
Bo Hellström
#198 Kamraterna
Betalt  
Telefon   070-397 85 60   Email   odd@stokka.se

Kapten: Odd Stokka  Jan-Erik Åkerman  Bengt Andersson  Erik-O Sandström  
Kamraterna
2015-01-23  
Telefon: 070-397 85 60
E-post: odd@stokka.se
Postnummer: 905 96
Postort: Umeå
Distrikt: Västerbottens BF

Kapten:
Odd Stokka
Jan-Erik Åkerman
Bengt Andersson
Erik-O Sandström
#197 FYRTAL
Betalt  
FYRTAL
0000-00-00  
Telefon: 076-173 32 75
E-post: ipholken@gmail.com
Postnummer: 416 48
Postort: Göteborg
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Ingrid Petersen
Maritza Håkansson
Ulla-Britt Alfredsson
Egon Bodendal
Philip Berggren
#196 TORSSON
Betalt  
Telefon   073-806 06 66   Email   swenssonpeter@gmail.com

Kapten: Peter Swensson  Robert Larsson  Mats Johansson  Joakim Möller  
TORSSON
0000-00-00  
Telefon: 073-806 06 66
E-post: swenssonpeter@gmail.com
Postnummer: 756 43
Postort: Uppsala
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Peter Swensson
Robert Larsson
Mats Johansson
Joakim Möller
#195 Peking
Betalt  
Peking
0000-00-00  
Telefon: 070-684 00 37
E-post: gran.forss@gmail.com
Postnummer: 603 75
Postort: Norrköping
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Göran Forss
Harriet Philipson
Per Malmström
Arne Klasén
Douglas von Krusenstierna
Hans Bergh
#194 G-KAB
Betalt  
Telefon   070-308 09 81   Email   alf.nilsson32@gmail.com

Kapten: Alf-T Nilsson  Kent Sandström  Göran Olsson  Bo Lundin  
G-KAB
0000-00-00  
Telefon: 070-308 09 81
E-post: alf.nilsson32@gmail.com
Postnummer: 906 26
Postort: Umeå
Distrikt: Västerbottens BF

Kapten:
Alf-T Nilsson
Kent Sandström
Göran Olsson
Bo Lundin
#193 Laholm 1
Betalt  
Laholm 1
0000-00-00  
Telefon: 070-591 50 44
E-post: kent.nordenberg@telia.com
Postnummer: 312 34
Postort: Laholm
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Kent Nordenberg
Lars-Göran Göransson
Tommy Johansson
Roland Svensson
Peter Kaspersson
Jonas Larsson
#192 Swahn
Betalt  
Swahn
0000-00-00  
Telefon: 072-717 55 84
E-post: goran.aner@telia.com
Postnummer: 756 52
Postort: Uppsala
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Göran Anér
Claes-Göran Swahn
Torgny Svensson
Dan Granberg
Petter Melin
#191 Petrapak
Betalt  
Telefon   070-183 44 33   Email   lejpes@telia.com

Kapten: Lennart Johansson  Petra Svantesson  Agneta Oppenstam  Håkan Nilsson  
Petrapak
0000-00-00  
Telefon: 070-183 44 33
E-post: lejpes@telia.com
Postnummer: 444 97
Postort: Svenshögen
Distrikt: Bohuslän-Dals BF

Kapten:
Lennart Johansson
Petra Svantesson
Agneta Oppenstam
Håkan Nilsson
#190 Björling
Betalt  
Björling
0000-00-00  
Telefon: 073-024 80 64
E-post: sune.bjorling@gmail.com
Postnummer: 587 39
Postort: Linköping
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Sune Björling
Håkan Lindblom
Ulf Pettersson
Anna Björling
Hans Velin
#189 Dackes ättlingar
Betalt  
Dackes ättlingar
0000-00-00  
Telefon: 070-352 56 32
E-post: lars.moquist@telia.com
Postnummer: 382 31
Postort: Nybro
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Lars Moquist
Greger Alfonsson
Kjell Jonsson
Bengt Thuresson
Christer Johansson
#188 BABS
Betalt  
Telefon   076-9 4 70 525   Email   birgitta.bornestav@gmail.com

Kapten: Birgitta Bornestav  Karin Ahlm  Laila Blomdahl  Hans Stever  
BABS
0000-00-00  
Telefon: 076-9 4 70 525
E-post: birgitta.bornestav@gmail.com
Postnummer: 254 54
Postort: Helsingborg
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Birgitta Bornestav
Karin Ahlm
Laila Blomdahl
Hans Stever
#187 ABB Old Guys
Betalt  
ABB Old Guys
0000-00-00  
Telefon: 070-415 98 12
E-post: n.almgren@telia.com
Postnummer: 724 81
Postort: Västerås
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Nils Almgren
Lars-Erik Strand
Jan Fredell
Hans Thorgren
Elisabeth Stanley
#186 Morris BK Tre Sang
Betalt  
Morris BK Tre Sang
2015-01-22  
Telefon: 076-318 59 90
E-post: leif-larsson@hotmail.se
Postnummer: 253 61
Postort: Helsingborg
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Leif Larsson
Carina Stjernfeldt
Roland Stjernfeldt
Lars-Göran Borgquist
Eva Gustafsson
#185 Åsa Frillesås Ulf
Betalt  
Telefon   076-375 00 01   Email   ulfrunze@hotmail.com

Kapten: Ulf Runze  Jan Ragnebäck  Dorothy Lindoff  Lennart Karlsson  
Åsa Frillesås Ulf
0000-00-00  
Telefon: 076-375 00 01
E-post: ulfrunze@hotmail.com
Postnummer: 439 65
Postort: Stråvalla
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Ulf Runze
Jan Ragnebäck
Dorothy Lindoff
Lennart Karlsson
#184 Pias Boys
Betalt  
Pias Boys
0000-00-00  
Telefon: 070-259 23 87
E-post: bridgepia@hotmail.com
Postnummer: 360 13
Postort: Urshult
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Pia Olofsson
Peter Rundquist
Roger Rundkvist
Kenneth Johansson
Tomas Gustavsson
#183 ALLE
Betalt  
ALLE
2015-01-23  
Telefon: 073-380 98 18
E-post: gertrud.lindahl@telia.com
Postnummer: 254 33
Postort: Helsingborg
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Gertrud Lindahl
Eva Andersson
Christel Eklund
Staffan Lindberg
#182 Rimstedt
Betalt  
Rimstedt
0000-00-00  
Telefon: 070-399 85 30
E-post: magnus.eriksson@rala.se
Postnummer: 305 71
Postort: Haverdal
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Magnus Eriksson
Hans Mattsson
Ola Rimstedt
Cecilia Rimstedt
Patrik Rimstedt
Ann Rimstedt
Stefan Jönsson
#181 Eldh och lågor
Betalt  
Eldh och lågor
0000-00-00  
Telefon: 0768-42 69 47
E-post: lailape@telia.com
Postnummer: 840 60
Postort: Bräcke
Distrikt: Jämtland-Härjedalens BF

Kapten:
Laila Pettersson
Tommy Larsson
Claes-Göran Eldh
Arne Johansson
Jan-Erik Gresseth
Lars Blomqvist
#180 Fyra Musketörer
Betalt  
Telefon   076-197 50 50   Email   habo4648@telia.com

Kapten: Bo Stendahl  Olle Hedman  Jiri Polacek  Gösta Lejon  
Fyra Musketörer
0000-00-00  
Telefon: 076-197 50 50
E-post: habo4648@telia.com
Postnummer: 253 55
Postort: Mörarp
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Bo Stendahl
Olle Hedman
Jiri Polacek
Gösta Lejon
#179 Albrekts SACK
Betalt  
Telefon   073-309 10 88   Email   christina.frey@telia.com

Kapten: Christina Frey  Sara Bengtsson  Anita Riccius  Kjell Öberg  
Albrekts SACK
0000-00-00  
Telefon: 073-309 10 88
E-post: christina.frey@telia.com
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Christina Frey
Sara Bengtsson
Anita Riccius
Kjell Öberg
#178 Team Roland
Betalt  
Team Roland
0000-00-00  
Telefon: 070-732 89 82
E-post: ingemar.kjellberg@mailbox.swipnet.se
Postnummer: 183 60
Postort: Täby
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Ingemar Kjellberg
Lars Eriksson
Roland Karlsén
Jan-Ove Ahlberg
Mariana Nelson
#177 Equilibrium
Betalt  
Equilibrium
0000-00-00  
Telefon: 070-456 34 59
E-post: thomas.widman@tele2.se
Postnummer: 175 65
Postort: Järfälla
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Thomas Widman
Åke Widman
Niklas Hedin
Carmen Tuason
Per Stigenberg
Gunnar Andersson
Lars Manneteg
Martin Bender
#176 Zonen Pigga gubbar
Betalt  
Telefon   070-372 17 67   Email   rocarlsson@telia.com

Kapten: Rolf Carlsson  Bertil Kjellberg  Benny Svensson  Gösta Pålsson  
Zonen Pigga gubbar
2015-01-23  
Telefon: 070-372 17 67
E-post: rocarlsson@telia.com
Postnummer: 231 51
Postort: Trelleborg
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Rolf Carlsson
Bertil Kjellberg
Benny Svensson
Gösta Pålsson
#175 Wisby
Betalt  
Wisby
0000-00-00  
Telefon: 070-441 05 33
E-post: bengt.lindskog@spray.se
Postnummer: 621 57
Postort: Visby
Distrikt: Gotlands BF

Kapten:
Bengt Lindskog
Eva-Marie Elingmark
Tin Budin
Stefan Budin
Jan-Olof Henriksson
#174 La Viva
Betalt  
La Viva
0000-00-00  
Telefon: 070-460 32 13
E-post: janosiv@hotmail.com
Postnummer: 417 47
Postort: Göteborg
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Jan Olaussson
Sven-Olof Lantz
Bo Lorentzon
Stig Bredänge
Ingrid Sandberg
#173 Anton
Betalt  
Anton
0000-00-00  
Telefon: 070-283 41 17
E-post: sixtenlennart.ek@telia.com
Postnummer: 541 31
Postort: Skövde
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Sixten Ek
Gunnar Fransson
Jarl Hallberg
Karl-Erik Karlsson
Kjell Karlsson
#172 ERULES
Betalt  
ERULES
0000-00-00  
Telefon: 070-130 49 22
E-post: joho@comhem.se
Postnummer: 973 44
Postort: Luleå
Distrikt: Norrbottens BF

Kapten:
Henrik Oldenburg
Esa Ryhänen
Göran Nordberg
Micke Glyssner
Anders Enström
Leif Norén
#171 StenA
Betalt  
Telefon   073-069 99 82   Email   tummen90@telia.com

Kapten: Sten Andersson  Roland Karlsson  Ale Dalevi  Leif Karlsson  
StenA
0000-00-00  
Telefon: 073-069 99 82
E-post: tummen90@telia.com
Postnummer: 696 95
Postort: Åmmeberg
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Sten Andersson
Roland Karlsson
Ale Dalevi
Leif Karlsson
#170 Slåtterkroken
Betalt  
Slåtterkroken
0000-00-00  
Telefon: 070-366 60 54
E-post: marianne.gustavsson@osten.ac.se
Postnummer: 906 26
Postort: Umeå
Distrikt: Västerbottens BF

Kapten:
Hans-Olov Gustafsson
Ove Lundberg
Krister Persson
Maria Regnér Jonsson
Jonas Dahlgren
#169 5ess
Betalt  
5ess
0000-00-00  
Telefon: 070-880 43 48
E-post: lennart.reiz@gmail.com
Postnummer: 295 32
Postort: Bromölla
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Lennart Reiz
Karin Bengtsson
Ulf Pehrson
Ann-Christin Pehrson
Hugo Bergström
Börje Vestesson
#168 Gryning
Betalt  
Gryning
0000-00-00  
Telefon: 070-819 41 66
E-post: thomas.therkelson@gmail.com
Postnummer: 416 48
Postort: Göteborg
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Thomas Therkelson
May Moore
Lars-Åke Gustafsson
Björn Wenander
#167 Vincent
Betalt  
Telefon   073-203 37 23   Email   ulla.moberg@live.com

Kapten: Ulla Moberg  Rune Karlsson  Elof Karlsson  Kjell Geiborg  
Vincent
0000-00-00  
Telefon: 073-203 37 23
E-post: ulla.moberg@live.com
Postnummer: 521 41
Postort: Falköping
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Ulla Moberg
Rune Karlsson
Elof Karlsson
Kjell Geiborg
#166 Göte Helsing
Betalt  
Telefon   070-529 45 27   Email   hagen59.ah@gmail.com

Kapten: Anders Hagen  Ewa Larsén  Gun Hirvonen  Reino Hirvonen  
Göte Helsing
2015-01-22  
Telefon: 070-529 45 27
E-post: hagen59.ah@gmail.com
Postnummer: 256 56
Postort: Helsingborg
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Anders Hagen
Ewa Larsén
Gun Hirvonen
Reino Hirvonen
#165 Opal
Betalt  
Opal
0000-00-00  
Telefon: 070-821 89 88
E-post: peter.8.fransson@gmail.com
Postnummer: 352 49
Postort: Växjö
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Peter Fransson
Anna Karlsson
Ann-Charlotte Tranvik
Olle Nordström
Sten Alfredsson
#164 Zonen-Zonett
Betalt  
Zonen-Zonett
2015-01-23  
Telefon: 070-626 29 02
E-post: bidinge@hotmail.com
Postnummer: 231 75
Postort: Beddingestrand
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Anders Berkmo
Rickard Olin
Jan-Åke Nilsson
Inka Johansson
Håkan Karlsson
Sofia Karlsson
#163 Bjäres Mix
Betalt  
Bjäres Mix
2015-01-23  
Telefon: 0768-10 43 62
E-post: niraknosslin@hotmail.com
Postnummer: 260 93
Postort: Torekov
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Karin Nilsson
Birgitta Bernstein
Bert Gustavsson
Tomas Tedvik
#162 Zonen-Malta
Betalt  
Zonen-Malta
2015-01-22  
Telefon: 070-554 20 32
E-post: karlerik.rosell@telia.com
Postnummer: 231 27
Postort: Trelleborg
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Karl-Erik Rosell
Ricard Larsson
Hans-Olof Holmqvist
Göran Nilsson
Ingrida Rosell
Cecilia Skoog
#161 Guldfinger
Betalt  
Guldfinger
0000-00-00  
Telefon: 070-940 41 16
E-post: g-i.johansson@telia.com
Postnummer: 374 36
Postort: Karlshamn
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Gull-Inger Johansson
Bengt-Olof Westmar
Nils Törnblom
Sture Prütz
#160 Fridens liljor
Betalt  
Fridens liljor
0000-00-00  
Telefon: 070-648 74 77
E-post: leif.ernstsson@lindeenergi.se
Postnummer: 711 35
Postort: Lindesberg
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Leif Ernstsson
Hans Lilja
Thomas Bouvin
Juha Hämäläinen
#159 HÅRT
Betalt  
Telefon   070-318 08 50   Email   lars.roger.frodin@gmail.com

Kapten: Roger Frödin  Örjan Sundholm  Tommy Storm  Hans Bull  
HÅRT
0000-00-00  
Telefon: 070-318 08 50
E-post: lars.roger.frodin@gmail.com
Postnummer: 761 63
Postort: Norrtälje
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Roger Frödin
Örjan Sundholm
Tommy Storm
Hans Bull
#158 Örebridgen BA
Betalt  
Örebridgen BA
0000-00-00  
Telefon: 070-246 34 15
E-post: bjorn.andersson40@comhem.se
Postnummer: 702 24
Postort: Örebro
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Björn Andersson
Ingegerd Byléhn
Gösta Lönnberg
Malin Lönnberg
#157 Guldfeber
Betalt  
Telefon   070-729 95 54   Email   benganh11@gmail.com

Kapten: Bertil Hansson  Lone Stolt  Jörgen Cohen  Bertil Cohen  
Guldfeber
0000-00-00  
Telefon: 070-729 95 54
E-post: benganh11@gmail.com
Postnummer: 212 12
Postort: Malmö
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Bertil Hansson
Lone Stolt
Jörgen Cohen
Bertil Cohen
#156 Pillemasarna
Betalt  
Telefon   070-432 37 05   Email   samuelssonberit@yahoo.com

Kapten: Berit Samuelsson  Annette Hansson  Matti Johansson  Mats Modin  
Pillemasarna
0000-00-00  
Telefon: 070-432 37 05
E-post: samuelssonberit@yahoo.com
Postnummer: 371 35
Postort: Karlskrona
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Berit Samuelsson
Annette Hansson
Matti Johansson
Mats Modin
#155 Albrekts Busarna
Betalt  
Albrekts Busarna
0000-00-00  
Telefon: 070-914 81 67
E-post: gunilla.karlsson2@varberg.se
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Gunilla Karlsson
Mats Ahlström
Karin Edler
Sten Jonsson
Bodil Gustafsson
#154 Albrekts LERR
Betalt  
Telefon   070-578 83 43   Email   hakan.varberg@gmail.com

Kapten: Elisabeth Lundquist  Håkan Ek  Hasse Roman  Ylva Roman  
Albrekts LERR
0000-00-00  
Telefon: 070-578 83 43
E-post: hakan.varberg@gmail.com
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Elisabeth Lundquist
Håkan Ek
Hasse Roman
Ylva Roman
#153 Björnligan
Betalt  
Björnligan
0000-00-00  
Telefon: 070-578 81 87
E-post: xkorpions@gmail.com
Postnummer: 716 92
Postort: Fjugesta
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Micael Svensson
Peter Ärlegård
Björn Forsberg
Krister Berg
Kenneth Wallin
Pasi Kallio
#152 Karlsson
Betalt  
Karlsson
2015-01-23  
Telefon: 070-888 52 11
E-post: matz.nogersund@telia.com
Postnummer: 294 95
Postort: Sölvesborg
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Mats Karlsson
Bengt Mattsson
Anita Adlertz-Hansson
Ronny Persson
Ronny U Persson
Helena Axelsson
Johan Bergström
#151 Mixarna
Betalt  
Mixarna
0000-00-00  
Telefon: 073-161 14 86
E-post: marie.binglov@gmail.com
Postnummer: 582 31
Postort: Linköping
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Marie Binglöv
Jonatan Westerberg
Lars Lövgren
Viveca Rappe
Thomas Kaijser
#150 Jönköping
Betalt  
Jönköping
0000-00-00  
Telefon: 0104860721
E-post: haraldsbo@spray.se
Postnummer: 565 97
Postort: Bottnaryd
Distrikt: Jönköping läns BF

Kapten:
Anette Svenningsson
Mikael Alexandersson
Ingvar Hansson
Jan Wass
Bo Hjort
#149 RIKI
Betalt  
Telefon   070-243 14 83   Email   t_lindblom71@hotmail.com

Kapten: Tony Lindblom  Jonas Hjelte  Dag Johansson  Torbjörn Forsén  
RIKI
0000-00-00  
Telefon: 070-243 14 83
E-post: t_lindblom71@hotmail.com
Postnummer: 590 38
Postort: Kisa
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Tony Lindblom
Jonas Hjelte
Dag Johansson
Torbjörn Forsén
#148 Lag Peter
Betalt  
Lag Peter
0000-00-00  
Telefon: 070-712 55 90
E-post: ulvsta@live.se
Postnummer: 811 60
Postort: Sandviken
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Peter Larsson
Mats Södercrantz
Lars Johansson
Mats Eriksson
Marton Löke
Andreas Almén
#147 EBS Röd
Betalt  
Telefon   070-824 70 88   Email   hal@hplush.se

Kapten: Håkan Lindh  Kjell Jansson  Mattias Jonsson  K-G Wanngård  Anders Lövling  
EBS Röd
0000-00-00  
Telefon: 070-824 70 88
E-post: hal@hplush.se
Postnummer: 749 52
Postort: Grillby
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Håkan Lindh
Kjell Jansson
Mattias Jonsson
K-G Wanngård
Anders Lövling
#146 Höber
Betalt  
Höber
0000-00-00  
Telefon: 073-028 77 53
E-post: tinandersson@gmail.com
Postnummer: 904 32
Postort: Umeå
Distrikt: Västerbottens BF

Kapten:
Tina Andersson
Emilie Höber
Kerstin Haak-Fryklund
Gunilla Olsson
#145 Mix team
Betalt  
Telefon   070-839 33 65   Email   lars@goldberg.se

Kapten: Lars Goldberg  UllaBritt Goldberg  Peter Törnblom  Patric Holmberg  
Mix team
0000-00-00  
Telefon: 070-839 33 65
E-post: lars@goldberg.se
Postnummer: 134 69
Postort: Ingarö
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Lars Goldberg
UllaBritt Goldberg
Peter Törnblom
Patric Holmberg
#144 Knätofs
Betalt  
Knätofs
2015-01-23  
Telefon: 070-643 79 14
E-post: slund.anders@gmail.com
Postnummer: 795 36
Postort: Rättvik
Distrikt: Dalabridgen

Kapten:
Anders Åslund
Sven-Åke Arvendahl
Stig Johansson
Kjell Staffas
#143 TraVa
Betalt  
TraVa
0000-00-00  
Telefon: 070-317 01 97
E-post: leif.lyngmo@telia.com
Postnummer: 590 22
Postort: Väderstad
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Leif Lyngmo
Christer Johansson
Johan Johansson
Morgan Westerlund
#142 Östhammars bridgeklubb
Betalt  
Östhammars bridgeklubb
0000-00-00  
Telefon: 073-763 63 51
E-post: kenth.hellman@telia.com
Postnummer: 747 43
Postort: Gimo
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Kenth Hellman
Peter Marcusson
Lennart Eriksson
Mikael Jutoft
Lars-Göran Holmberg
Iver Jensen
Margareta Jensen
#141 Fyra Ess Karlskrona
Betalt  
Fyra Ess Karlskrona
0000-00-00  
Telefon: 070-798 11 99
E-post: sten.b@comhem.se
Postnummer: 371 31
Postort: Karlskrona
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Sten Bernhardsson
Simon Hedström
Hans Lind
Åke Stridh
Roger Leissner
Sven Barbus
Bernt Sigvardsson
#140 St Eskil
Betalt  
St Eskil
0000-00-00  
Telefon: 073-981 77 20
E-post: lennartfredriksson2000@yahoo.se
Postnummer: 633 56
Postort: Eskilstuna
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Lennart Fredriksson
Tomas Börgesson
Pär Andersson
Torkel Petersson
Tommy Petersson
Fredrik Mirhag
#139 Westman
Betalt  
Westman
0000-00-00  
Telefon: 072-558 84 16
E-post: andreas_westman33@hotmail.com
Postnummer: 857 42
Postort: Sundsvall
Distrikt: Medelpads BF

Kapten:
Andreas Westman
Staffan Hedman
Bo Sundström
Carina Sjöblom
#138 FCTFs BK Börje
Betalt  
FCTFs BK Börje
0000-00-00  
Telefon: 073-200 68 83
E-post: torsten.johanssor@comhem.se
Postnummer: 371 36
Postort: Karlskrona
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Börje Johansson
Anders Lund
Åke Bjerngren
Sven Håkansson
Ingemar Lütz
Ingmar Nordström
#137 Cinqetune
Betalt  
Cinqetune
0000-00-00  
Telefon: 072-525 61 36
E-post: hans.borling@bredband.net
Postnummer: 756 46
Postort: Uppsala
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Hans Börling
Carl-Göran Larsson
Östen Andersson
Olle Ågren
Håkan Magnusson
Siw Magnusson
#136 Seniorerna
Betalt  
Seniorerna
0000-00-00  
Telefon: 070-399 23 77
E-post: jesper.swedenborg37@gmail.com
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Jesper Swedenborg
Åke Enander
Ulla Enander
Åke Andréasson
#135 Puttrans demoner
Betalt  
Puttrans demoner
0000-00-00  
Telefon: 076-250 06 60
E-post: kenneth.hedman2@hotmail.com
Postnummer: 802 84
Postort: Gävle
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Kenneth Hedman
Patricia Kronbäck
Yvonne Ström
Birgitta Rådberg
#134 Jeppes Pojkar
Betalt  
Jeppes Pojkar
0000-00-00  
Telefon: 076-344 24 82
E-post: trachac@hotmail.com
Postnummer: 781 90
Postort: Borlänge
Distrikt: Dalabridgen

Kapten:
Jesper Rundin
Lars Kjellersson
Roland Gyllenhammar
Peter Ventura
Peter Johansson
Roger Johansson
#133 Anki
Betalt  
Anki
0000-00-00  
Telefon: 070-490 73 55
E-post: ankibrask@hotmail.com
Postnummer: 169 73
Postort: Solna
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Ann-Christine Brask
Josef Jawitz
Lars-Erik Rudström
Thomas Falk
#132 PriBri Helvic
Betalt  
PriBri Helvic
0000-00-00  
Telefon: 070-511 80 84
E-post: tina.olsson.aco@telia.com
Postnummer: 231 55
Postort: Trelleborg
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Per-Olof Olsson
Mats Andersson
Peter Moricz
Hélene Hommerberg Messing
Claudia Sjöberg
Jan Glücksman
#131 Stigtomta City
Betalt  
Stigtomta City
2015-01-23  
Telefon: 070-822 73 67
E-post: dan@kvalitetspartner.se
Postnummer: 611 72
Postort: Stigtomta
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Dan Sundström
Renée Sundström
Anders Gustafsson
Percy Andersson
Maria Lundemo
#130 MoreBid
Betalt  
Telefon   031-711 58 77   Email   noangel@bredband.net

Kapten: Jan Konar  Jan Ahlqvist  Ella Olsson  Mats Allgöwer  
MoreBid
2015-01-23  
Telefon: 031-711 58 77
E-post: noangel@bredband.net
Postnummer: 413 10
Postort: Göteborg
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Jan Konar
Jan Ahlqvist
Ella Olsson
Mats Allgöwer
#129 SOL
Betalt  
SOL
0000-00-00  
Telefon: 073-345 05 03
E-post: dan.martinson@hotmail.com
Postnummer: 169 74
Postort: Solna
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Dan Martinson
Karin Martinson
Kenneth Löfstrand
Stina Löfstrand
#128 Grääs
Betalt  
Telefon   070-289 38 48   Email   tommye1962@hotmail.com

Kapten: Tommy Grääs  Dan Fransson  Kaarlo Issal  Rolf Eklund  Olle Ekström  
Grääs
2015-01-23  
Telefon: 070-289 38 48
E-post: tommye1962@hotmail.com
Postnummer: 384 31
Postort: Blomstermåla
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Tommy Grääs
Dan Fransson
Kaarlo Issal
Rolf Eklund
Olle Ekström
#127 Golddiggers
Betalt  
Golddiggers
0000-00-00  
Telefon: 070-344 38 45
E-post: goran.lind@riksbank.se
Postnummer: 167 74
Postort: Bromma
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Göran Lind
Per-Martin Sandgren
Mats Evaldsson
Ulf Silhammar
Bengt Jensfelt
Hannu Oikarainen
Bo Carnestedt
#126 Monas ess
Betalt  
Telefon   073-021 70 61   Email   ml.hallstrom@gmail.com

Kapten: Mona Hallström  Åke Bergh  Hans Andersson  Sven-Erik Oskarsson  
Monas ess
2015-01-22  
Telefon: 073-021 70 61
E-post: ml.hallstrom@gmail.com
Postnummer: 252 27
Postort: Helsingborg
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Mona Hallström
Åke Bergh
Hans Andersson
Sven-Erik Oskarsson
#125 Bjärreds BK Long Bridge
Betalt  
Telefon   070-675 51 75   Email   mawah41@gmail.com

Kapten: Magnus Wahlström  Berny Thomsner  Tord Persson  Rickard Olsson  
Bjärreds BK Long Bridge
0000-00-00  
Telefon: 070-675 51 75
E-post: mawah41@gmail.com
Postnummer: 237 35
Postort: Bjärred
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Magnus Wahlström
Berny Thomsner
Tord Persson
Rickard Olsson
#124 Albrekts Blanda o Ge
Betalt  
Albrekts Blanda o Ge
0000-00-00  
Telefon: 0768-91 22 58
E-post: haan@telia.com
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Hans Andréasson
Inga-Britt Andréasson
Siv Jacobsson
Annika Levin
Leif Malvefors
Ingrid Dahlin
#123 Kungsbacka mixed
Betalt  
Kungsbacka mixed
0000-00-00  
Telefon: 070-877 20 53
E-post: svensson.marian@telia.com
Postnummer: 439 92
Postort: Onsala
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Marian Svensson
Gunilla Braunstein
Stellan Fredriksson
Kurt Svensson
Kent Tollesson
#122 Karlberg
Betalt  
Karlberg
0000-00-00  
Telefon: 076-305 46 40
E-post: lennart-karlberg@tele2.se
Postnummer: 179 61
Postort: Stenhamra
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Lennart Karlberg
Jan-Olof Hegethorn
Birgitta Alandh
Jan Larsson
#121 Albrekts Donna
Betalt  
Telefon   073-334 54 19   Email   donna@diding.us

Kapten: Donna Diding  Peter Diding  Leif Johansson  Margareta Svensson  
Albrekts Donna
0000-00-00  
Telefon: 073-334 54 19
E-post: donna@diding.us
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Donna Diding
Peter Diding
Leif Johansson
Margareta Svensson
#120 KBA Klöver
Betalt  
KBA Klöver
0000-00-00  
Telefon: 070-873 82 91
E-post: poahyg@gmail.com
Postnummer: 641 34
Postort: Katrineholm
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Per-Olof Andersson
Christer Gällström
Tommy Persson
Gösta Olavi
Roger Axén
Lars Eriksson
#119 Strandgänget
Betalt  
Strandgänget
0000-00-00  
Telefon: 073-508 49 22
E-post: thomas.bjorkstrand@comhem.se
Postnummer: 168 48
Postort: Bromma
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Thomas Björkstrand
Birgitta Ternblad
Sten Ternblad
Mats Nygren
Mats Nyberg
Mark Drapsa
#118 SnABB
Betalt  
Telefon   070-285 66 70   Email   snatra19@hotmail.com

Kapten: Per-Erik Eriksson  Leif Johansson  Lars Rydman  Mats Bodén  
SnABB
0000-00-00  
Telefon: 070-285 66 70
E-post: snatra19@hotmail.com
Postnummer: 723 38
Postort: Västerås
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Per-Erik Eriksson
Leif Johansson
Lars Rydman
Mats Bodén
#117 Ruterdamerna
Betalt  
Ruterdamerna
0000-00-00  
Telefon: 070-690 28 91
E-post: vinningaberta@gmail.com
Postnummer: 547 72
Postort: Otterbäcken
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Anita Gunnarsson
Helén Vallgren
Annica Karlsson
Birgitta Frisk
#116 Jo-Jotte
Betalt  
Jo-Jotte
0000-00-00  
Telefon: 072-840 03 62
E-post: bertil.tollbom@comhem.se
Postnummer: 752 26
Postort: Uppsala
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Bertil Tollbom
Marcus Åkerlund
Anne Kleredal
Lars Annemark
Lars Ohlsson
Karl Persson
Rolf Staflund
#115 Blomster
Betalt  
Telefon   070-594 72 21   Email   taalebo@gmail.com

Kapten: Bert Dahl  Bill Axblom  Inge Hultberg  Östen Danielsson  
Blomster
0000-00-00  
Telefon: 070-594 72 21
E-post: taalebo@gmail.com
Postnummer: 384 91
Postort: Blomstermåla
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Bert Dahl
Bill Axblom
Inge Hultberg
Östen Danielsson
#114 Team Xet
Betalt  
Telefon   073-546 90 25   Email   britt.larsson35@hotmail.com

Kapten: Britt Larsson  Jan Erixon  Eva Johansson  Thomas Westberg  
Team Xet
0000-00-00  
Telefon: 073-546 90 25
E-post: britt.larsson35@hotmail.com
Postnummer: 417 65
Postort: Göteborg
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Britt Larsson
Jan Erixon
Eva Johansson
Thomas Westberg
#113 Yellow
Betalt  
Yellow
0000-00-00  
Telefon: 070-620 16 42
E-post: ramquist@integpartner.com
Postnummer: 722 42
Postort: Västerås
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Lars Ramquist
PG Eliasson
Göran Hammarström
Mikael Arnberg
Mats Axdorph
Anders Berglund
#112 Stuteri SanVic
Betalt  
Stuteri SanVic
0000-00-00  
Telefon: 073-033 07 17
E-post: hasthaga@telia.com
Postnummer: 541 77
Postort: Skövde
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Christer Swenson
Victor Hedén
Patrik Elofsson
Leif Samuelsson
Rolf Israelsson
#111 Albrekts BMW
Betalt  
Telefon   072-222 39 39   Email   bm@warborn.se

Kapten: Britt-Marie Warborn  Agneta Svenberg  Per Fåhraeus  Villy Havasi  
Albrekts BMW
0000-00-00  
Telefon: 072-222 39 39
E-post: bm@warborn.se
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Britt-Marie Warborn
Agneta Svenberg
Per Fåhraeus
Villy Havasi
#110 Arvika B -laget
Betalt  
Arvika B -laget
0000-00-00  
Telefon: 070-690 05 19
E-post: kent.rorqvist@bredband.net
Postnummer: 671 40
Postort: Arvika
Distrikt: Värmland-Dals BF

Kapten:
Kent Rörqvist
Karl-Erik Backelin
Per Dahlman
Roland Dahlman
Håkan Strömberg
Kjell-Erik Högberg
#109 Sture och Co
Betalt  
Sture och Co
0000-00-00  
Telefon: 072-544 11 37
E-post: johanerik66@gmail.com
Postnummer: 360 51
Postort: Hovmantorp
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Johan Isaksson
Johan Arvidsson
Morgan Svensson
Sture Rundgren
Michael Claesson
#108 Öbba alive
Betalt  
Öbba alive
0000-00-00  
Telefon: 070-828 17 67
E-post: tom.u.r.martinsson@gmail.com
Postnummer: 371 00
Postort: Karlskrona
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Tom Martinsson
Sissi Kristoffersson
Silva Larsson
Göran Johansson
Kalevi Conrad
#107 Pro-Va-Paa
Betalt  
Telefon   076-569 97 05   Email   o.j.jensen@telia.com

Kapten: Ole J Jensen  Elsa Persson  Anki Olofsson  Christer Olofsson  
Pro-Va-Paa
0000-00-00  
Telefon: 076-569 97 05
E-post: o.j.jensen@telia.com
Postnummer: 463 33
Postort: Lilla Edet
Distrikt: Bohuslän-Dals BF

Kapten:
Ole J Jensen
Elsa Persson
Anki Olofsson
Christer Olofsson
#106 Ruterfyran
Betalt  
Telefon   076-337 70 96   Email   kvarnegon@hotmail.com

Kapten: Bertil Strand  Wiveka Johansson  Gudrun Berger  Göran Berger  
Ruterfyran
0000-00-00  
Telefon: 076-337 70 96
E-post: kvarnegon@hotmail.com
Postnummer: 547 72
Postort: Otterbäcken
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Bertil Strand
Wiveka Johansson
Gudrun Berger
Göran Berger
#105 THE Leech
Betalt  
Telefon   070-382 94 48   Email   kme@bahnhof.se

Kapten: Klas Eriksson  P-G Igelström  Ulf Törnell  Göran Hugosson  Pär Andersson  
THE Leech
0000-00-00  
Telefon: 070-382 94 48
E-post: kme@bahnhof.se
Postnummer: 591 50
Postort: Motala
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Klas Eriksson
P-G Igelström
Ulf Törnell
Göran Hugosson
Pär Andersson
#104 Sing Sang
Betalt  
Telefon   070-600 56 36   Email   eva.olsberg@gmail.com

Kapten: Eva Olsberg  Ester Schneider  Gunilla Wallin  Iwe Persson  
Sing Sang
0000-00-00  
Telefon: 070-600 56 36
E-post: eva.olsberg@gmail.com
Postnummer: 216 16
Postort: Limhamn
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Eva Olsberg
Ester Schneider
Gunilla Wallin
Iwe Persson
#103 Guldkorn
Betalt  
Guldkorn
0000-00-00  
Telefon: 073-976 86 30
E-post: melchior-ericson@telia.com
Postnummer: 803 11
Postort: Gävle
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Marianne Melchior Ericson
Joakim Ericson
Ann Fagerberg
Lars Andersson
#102 Nyköpings nycklar
Betalt  
Nyköpings nycklar
0000-00-00  
Telefon: 070-315 21 39
E-post: christian.moller@one.se
Postnummer: 611 30
Postort: Nyköping
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Christian Möller
Lars-Göran Bertilsson
Paul Lundin
Bo Stenström
Bo Lind
#101 O S
Betalt  
O S
0000-00-00  
Telefon: 073-200 70 87
E-post: sven.04450469@telia.com
Postnummer: 290 34
Postort: Fjälkinge
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Margareta Olsson
Sven Olsson
Inger Samuelsson
Richard B Samuelsson
#100 ZMRZLINA
Betalt  
Telefon   070-314 17 30   Email   p.sune.fager@gmail.com

Kapten: Sune Fager  Rune Pettersson  Rolf Scherdin  Daniel Eriksson  
ZMRZLINA
0000-00-00  
Telefon: 070-314 17 30
E-post: p.sune.fager@gmail.com
Postnummer: 804 29
Postort: Gävle
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Sune Fager
Rune Pettersson
Rolf Scherdin
Daniel Eriksson
#99 U and AJJ
Betalt  
Telefon   073-024 15 76   Email   joakimnordlindh@hotmail.com

Kapten: Joakim Nordlindh  Johan Säfsten  Ulf Nohrén  Anders Blomé  
U and AJJ
0000-00-00  
Telefon: 073-024 15 76
E-post: joakimnordlindh@hotmail.com
Postnummer: 752 63
Postort: Uppsala
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Joakim Nordlindh
Johan Säfsten
Ulf Nohrén
Anders Blomé
#98 Ume
Betalt  
Ume
0000-00-00  
Telefon: 070-383 80 07
E-post: anders.fryklund@gmail.com
Postnummer: 903 31
Postort: Umeå
Distrikt: Västerbottens BF

Kapten:
Anders Fryklund
Henry Franzén
Bengt-Göran Olofsson
Olle Sandström
#97 Murr
Betalt  
Telefon   070-273 94 52   Email   droksa@hotmail.com

Kapten: Kenth Sandéhn  Sten Gustavsson  Daniel Gustavsson  Per-Olof Larsson  
Murr
0000-00-00  
Telefon: 070-273 94 52
E-post: droksa@hotmail.com
Postnummer: 521 35
Postort: Falköping
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Kenth Sandéhn
Sten Gustavsson
Daniel Gustavsson
Per-Olof Larsson
#96 Tomagugu
Betalt  
Tomagugu
0000-00-00  
Telefon: 073-561 11 84
E-post: torbjorn.kareke@gmail.com
Postnummer: 431 61
Postort: Mölndal
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Torbjörn Kåreke
Martin Ågren
Gunnar Jansson
Gunnar Ohlson
#95 Albrekts GUBE
Betalt  
Telefon   070-636 57 53   Email   ohlsson.erling@gmail.com

Kapten: Erling Ohlsson  Uno Andersson  Gert Andersson  Björn Friberg  
Albrekts GUBE
0000-00-00  
Telefon: 070-636 57 53
E-post: ohlsson.erling@gmail.com
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Erling Ohlsson
Uno Andersson
Gert Andersson
Björn Friberg
#94 Transfer Magic
Betalt  
Telefon   070-495 69 02   Email   fredrik@eu-byran.se

Kapten: Fredrik Wahlberg  Börje Rudenstål  Ola Stavås  Johan Wahlberg  
Transfer Magic
0000-00-00  
Telefon: 070-495 69 02
E-post: fredrik@eu-byran.se
Postnummer: 186 50
Postort: Vallentuna
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Fredrik Wahlberg
Börje Rudenstål
Ola Stavås
Johan Wahlberg
#93 LOBB
Betalt  
LOBB
0000-00-00  
Telefon: 070-776 50 87
E-post: 084465087@bredband.net
Postnummer: 192 55
Postort: Sollentuna
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Björn Lindblom
Lars-Olof Hessle
Gösta Ohlsén
Berith Ohlsén
Hans Lind
#92 Ingegärd
Betalt  
Ingegärd
0000-00-00  
Telefon: 073-985 05 99
E-post: pension-r11@hotmail.com
Postnummer: 611 57
Postort: Nyköping
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Ingegärd Andersson
Susanne Hammar
Ove Björn
Benny Gustafsson
#91 Kungsbacka HELG
Betalt  
Kungsbacka HELG
0000-00-00  
Telefon: 073-230 04 40
E-post: hansbarkman@hotmail.com
Postnummer: 434 40
Postort: Kungsbacka
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Hans Barkman
Leif Wennebrink
Enar Bergström
Göran Nilsson
Göran Liedholm
#90 Albrekts Team BL
Betalt  
Albrekts Team BL
0000-00-00  
Telefon: 073-807 09 29
E-post: birgitta.lenberg@gmail.com
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Birgitta Lénberg
Gunvor Bengtsson
Bengt Bengtsson
Jan-Åke Ericsson
Lars Larsson
#89 AK4-an
Betalt  
AK4-an
0000-00-00  
Telefon: 070-821 76 35
E-post: henryalfredsson@gmail.com
Postnummer: 514 70
Postort: Grimsås
Distrikt: Jönköping läns BF

Kapten:
Henry Alfredsson
Ann-Kristin Hultgren
Stig Johansson
Åke Johansson
#88 ABB Christer
Betalt  
ABB Christer
0000-00-00  
Telefon: 070-436 36 08
E-post: christer.stenberg2@bredband.net
Postnummer: 724 62
Postort: Västerås
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Christer Stenberg
Stefan Andersson
Jonas Lundberg
Claes Åhgren
#87 GT2
Betalt  
GT2
0000-00-00  
Telefon: 070-577 79 89
E-post: johan.bjurstrom@bahnhof.se
Postnummer: 832 41
Postort: Frösön
Distrikt: Jämtland-Härjedalens BF

Kapten:
Johan Bjurström
Clas-Göran Persson
Maria Bjurström
Kenneth Hallqvist
#86 Småland Halland
Betalt  
Småland Halland
2015-01-22  
Telefon: 073-442 54 42
E-post: lars.kennethsson@weland.se
Postnummer: 333 32
Postort: Smålandsstenar
Distrikt: Jönköping läns BF

Kapten:
Lars Kennethsson
Per Jansson
Arne Blomqvist
Leif Björkman
Bengt-Olof Johansson
Sune Löbo
#85 Rehle St Erik
Betalt  
Telefon   070-555 88 00   Email   lennart.rehle@gmail.com

Kapten: Lennart Rehle  Björn Gustafsson  Harry Nisell  Arne Persson  
Rehle St Erik
0000-00-00  
Telefon: 070-555 88 00
E-post: lennart.rehle@gmail.com
Postnummer: 131 46
Postort: Nacka
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Lennart Rehle
Björn Gustafsson
Harry Nisell
Arne Persson
#84 String
Betalt  
Telefon   070-797 03 83   Email   heleli@hotmail.com

Kapten: Elisabeth Helsing  Frank Lundh  Henrik Dahl  Fredrik Dahl  Jan-Olof Dahl  
String
0000-00-00  
Telefon: 070-797 03 83
E-post: heleli@hotmail.com
Postnummer: 512 93
Postort: Svenljunga
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Elisabeth Helsing
Frank Lundh
Henrik Dahl
Fredrik Dahl
Jan-Olof Dahl
#83 Concordia
Betalt  
Concordia
0000-00-00  
Telefon: 073-310 55 10
E-post: rolf.carlsson@bkfenix.se
Postnummer: 271 21
Postort: Ystad
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Rolf Carlsson
Gunilla Carlsson
Marianne Strandberg
Ulla-Maja Johannesson
#82 Fjuckby Hellmoppers
Betalt  
Fjuckby Hellmoppers
0000-00-00  
Telefon: 070-225 26 16
E-post: linnea.edlund@gmail.com
Postnummer: 753 26
Postort: Uppsala
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Linnea Edlund
Ia Börling
Margareta Mattsson
Ryszard Sliwinski
#81 Kjellan
Betalt  
Telefon   076-039 92 96   Email   kjellan48@icloud.com

Kapten: Kjell Andersson  Maria Danielsson  Anna Wallgren  Jan Jensen  Peter Persson  
Kjellan
0000-00-00  
Telefon: 076-039 92 96
E-post: kjellan48@icloud.com
Postnummer: 411 18
Postort: Göteborg
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Kjell Andersson
Maria Danielsson
Anna Wallgren
Jan Jensen
Peter Persson
#80 ZEST
Betalt  
ZEST
0000-00-00  
Telefon: 076-319 42 37
E-post: anders.bladh@gmail.com
Postnummer: 187 44
Postort: Täby
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Anders Bladh
Anders Hägglund
Ragnar Unge
Bobby Claeson
Johan Linander
#79 Gläffs å bjäffs
Betalt  
Gläffs å bjäffs
0000-00-00  
Telefon: 070-974 57 77
E-post: stefan.lilja1@hotmail.com
Postnummer: 554 57
Postort: Jönköping
Distrikt: Jönköping läns BF

Kapten:
Stefan Lilja
Peter Bäckstrand
Robert Frank
Johan Göransson
Ulf Backman
Nicklas Widhja
#78 Team Kawa
Betalt  
Telefon   722758220   Email   jerzy.kawa@gmail.com

Kapten: Jerzy Kawa  Pär Rosén  Alf Selberg  Björn Gjörwell  Leif Nilsson  
Team Kawa
0000-00-00  
Telefon: 722758220
E-post: jerzy.kawa@gmail.com
Postnummer: 113 49
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Jerzy Kawa
Pär Rosén
Alf Selberg
Björn Gjörwell
Leif Nilsson
#77 Westerlund
Betalt  
Westerlund
0000-00-00  
Telefon: 070-522 22 32
E-post: westerlund_mia@hotmail.com
Postnummer: 411 34
Postort: Göteborg
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Mikael Westerlund
Kent Johansson
Jan-Erik Åsmo
Ronny Ovesson Ejnell
Per Sjöberg
#76 OLIKA
Betalt  
Telefon   073-409 90 32   Email   zingola@hotmail.com

Kapten: Ola Mattsson  Lars Mattsson  Peter Ingvarson  Thomas Björkman  
OLIKA
0000-00-00  
Telefon: 073-409 90 32
E-post: zingola@hotmail.com
Postnummer: 182 73
Postort: Stocksund
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Ola Mattsson
Lars Mattsson
Peter Ingvarson
Thomas Björkman
#75 Benkå
Betalt  
Telefon   070-218 63 44   Email   bosse_johansson@hotmail.com

Kapten: Bo Johansson  Kent Johansson  Bo Lundgren  Boris Olsson  
Benkå
0000-00-00  
Telefon: 070-218 63 44
E-post: bosse_johansson@hotmail.com
Postnummer: 451 00
Postort: Uddevalla
Distrikt: Bohuslän-Dals BF

Kapten:
Bo Johansson
Kent Johansson
Bo Lundgren
Boris Olsson
#74 Fem stoppar spöktåget
Betalt  
Telefon   070-996 40 87   Email   tobias.bende@gmail.com

Kapten: Tobias Bende  Lars Jansson  Peter Nuoristo  Anders Ljungblad  
Fem stoppar spöktåget
0000-00-00  
Telefon: 070-996 40 87
E-post: tobias.bende@gmail.com
Postnummer: 421 30
Postort: Västra Frölunda
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Tobias Bende
Lars Jansson
Peter Nuoristo
Anders Ljungblad
#73 Tyresö
Betalt  
Tyresö
0000-00-00  
Telefon: 070-470 03 17
E-post: araservera@yahoo.se
Postnummer: 135 54
Postort: Tyresö
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Lars Andersson
Tommy Eneqvist
Georg Bryntze
Ingvar Högberg
Lars G Andersson
#72 BUCK
Betalt  
BUCK
0000-00-00  
Telefon: 070-661 29 06
E-post: kerstin-wiberg@swipnet.se
Postnummer: 462 00
Postort: Vänersborg
Distrikt: Bohuslän-Dals BF

Kapten:
Kerstin Wiberg
Birgitta Wilhelmsson
Carina Halvorsen
Ulf Halvorsen
#71 50 med omnejd
Betalt  
50 med omnejd
0000-00-00  
Telefon: 070-818 32 84
E-post: guten@obbla.com
Postnummer: 245 64
Postort: Hjärup
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Jan Gutenwik
Perry Sjöberg
Pierre Carbonnier
Håkan Tjärnemo
Hans Olsson
Bengt Pålsson
#70 Utsocknes
Betalt  
Telefon   021-41 32 72   Email   vsk2911904@hotmail.com

Kapten: Nils Andersson  Jörgen Lundberg  Lars Marjoniemi  Lars Lundgren  
Utsocknes
0000-00-00  
Telefon: 021-41 32 72
E-post: vsk2911904@hotmail.com
Postnummer: 722 45
Postort: Västerås
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Nils Andersson
Jörgen Lundberg
Lars Marjoniemi
Lars Lundgren
#69 Skalman
Betalt  
Skalman
0000-00-00  
Telefon: 076-770 43 43
E-post: nwarne@mdlz.com
Postnummer: 741 96
Postort: Knivsta
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Niklas Warne
Tommy Bergdahl
Krister Ahlesved
Jonas Petersson
Olle Wademark
Jan Selberg
Tommy Strindfors
Karlis Rubins
Anders Palmgren
#68 Åkgripen
Betalt  
Telefon   073-074 78 19   Email   bengt.i.bern@telia.com

Kapten: Bengt Bern  Dan Stenmark  Gunnar Sundstedt  Tommy Olsson  Göran Elg  
Åkgripen
0000-00-00  
Telefon: 073-074 78 19
E-post: bengt.i.bern@telia.com
Postnummer: 645 31
Postort: Strängnäs
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Bengt Bern
Dan Stenmark
Gunnar Sundstedt
Tommy Olsson
Göran Elg
#67 Kupparna
Betalt  
Kupparna
0000-00-00  
Telefon: 070-227 14 43
E-post: madde.svanstrom@gmail.com
Postnummer: 126 54
Postort: Hägersten
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Madeleine Swanström
Tommy Gullberg
Peter Backlund
Thomas Magnusson
Peder Skaj
Magnus Lindkvist
PO Sundelin
#66 Yes
Betalt  
Telefon   070-253 96 64   Email   chenxian0726@hotmail.com

Kapten: Zhou Ye  Mats Andersson  Lennart Persson  Stellan Andersson  
Yes
0000-00-00  
Telefon: 070-253 96 64
E-post: chenxian0726@hotmail.com
Postnummer: 254 38
Postort: Helsingborg
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Zhou Ye
Mats Andersson
Lennart Persson
Stellan Andersson
#65 Lottas Boys 2
Betalt  
Telefon   073-353 70 59   Email   gk917@hotmail.com

Kapten: Lotta Lundberg  Göran Grönvall  Bengt Nilsson  Peter Gati  Ulf Hegethorn  
Lottas Boys 2
0000-00-00  
Telefon: 073-353 70 59
E-post: gk917@hotmail.com
Postnummer: 211 50
Postort: Malmö
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Lotta Lundberg
Göran Grönvall
Bengt Nilsson
Peter Gati
Ulf Hegethorn
#64 Peggan
Betalt  
Peggan
0000-00-00  
Telefon: 070-609 28 32
E-post: peggynyholm@hotmail.com
Postnummer: 671 33
Postort: Arvika
Distrikt: Värmland-Dals BF

Kapten:
Peggy Nyholm
Suzanne Lemborn
Urban Mentzer
Michael Lemborn
Johannes Matsson
Johannes Matsson
#63 Lingon
Betalt  
Lingon
0000-00-00  
Telefon: 070-866 55 19
E-post: carl.engholm@cepat.se
Postnummer: 753 17
Postort: Uppsala
Distrikt: Upplands BF

Kapten:
Carl Engholm
Göran Sperber
Marcus Hjelte
Matti Hellström
Göran Rångevall
#62 AKUA
Betalt  
Telefon   0768-47 43 82   Email   kovasznay@gmail.com

Kapten: Adam Kovasznay  Anders Våge  Karin Nyberg  Ulla Berntsson  
AKUA
0000-00-00  
Telefon: 0768-47 43 82
E-post: kovasznay@gmail.com
Postnummer: 425 32
Postort: Hisings Kärra
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Adam Kovasznay
Anders Våge
Karin Nyberg
Ulla Berntsson
#61 Dejo
Betalt  
Dejo
0000-00-00  
Telefon: 070-511 88 60
E-post: dejanasverker@hotmail.com
Postnummer: 702 12
Postort: Örebro
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Dejana Sverker
Bo Stanley
Ann-Christin Ahlström
Christer Österblad
Bertil Blomqvist
Anders Ström
Hans Jidestig
#60 JILLOP
Betalt  
Telefon   073-771 72 03   Email   peter.nohren@telia.com

Kapten: Peter Nohrén  Inga-Lis Larsson  Lars-Olof Knuths  Jon Scheutz  
JILLOP
0000-00-00  
Telefon: 073-771 72 03
E-post: peter.nohren@telia.com
Postnummer: 784 43
Postort: Borlänge
Distrikt: Dalabridgen

Kapten:
Peter Nohrén
Inga-Lis Larsson
Lars-Olof Knuths
Jon Scheutz
#59 Örebridgen-Lanna
Betalt  
Telefon   070-200 11 07   Email   jan.lindgren019@gmail.com

Kapten: Jan Lindgren  Sören Klingneus  Eric Ericsson  Olof Ericsson  
Örebridgen-Lanna
0000-00-00  
Telefon: 070-200 11 07
E-post: jan.lindgren019@gmail.com
Postnummer: 702 15
Postort: Örebro
Distrikt: Örebro läns BF

Kapten:
Jan Lindgren
Sören Klingneus
Eric Ericsson
Olof Ericsson
#58 bridgebertheau
Betalt  
bridgebertheau
2015-01-23  
Telefon: 070-715 49 64
E-post: peterbertheau@gmail.com
Postnummer: 187 36
Postort: Täby
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Peter Bertheau
Per-Ola Cullin
Mikael Rimstedt
Adam Stokka
Simon Ekenberg
Simon Hult
Marion Michielsen
Gunnar Hallberg
#57 4-damer Skövde
Betalt  
Telefon   070-810 95 58   Email   47lisa@hotmail.se

Kapten: Lisbeth Olsson  Ewa Sjöberg  Annika Sandberg  Susanne Karlsson  
4-damer Skövde
0000-00-00  
Telefon: 070-810 95 58
E-post: 47lisa@hotmail.se
Postnummer: 541 35
Postort: Skövde
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Lisbeth Olsson
Ewa Sjöberg
Annika Sandberg
Susanne Karlsson
#56 Öbergs jokrar
Betalt  
Telefon   070-212 92 31   Email   lenaschalin@hotmail.com

Kapten: Lena Schalin  Monica Karlsson  Ronny Lindskär  Lennart Öhberg  
Öbergs jokrar
0000-00-00  
Telefon: 070-212 92 31
E-post: lenaschalin@hotmail.com
Postnummer: 371 35
Postort: Karlskrona
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Lena Schalin
Monica Karlsson
Ronny Lindskär
Lennart Öhberg
#55 Borås BA 1
Betalt  
Borås BA 1
0000-00-00  
Telefon: 070-653 24 77
E-post: jan_larsson@bredband.net
Postnummer: 504 61
Postort: Borås
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Jan Larsson
Stefan Eksberg
Gunnel Svensson
Gunnar Löngårdh
Carina Lindahl
#54 TUJJS
Betalt  
Telefon   073-675 75 51   Email   tora.philip@hotmail.se

Kapten: Tora Philip  Ulf Nehlin  Jan Dahlin  Sven-Owe Andersson  Hans Vestergren  
TUJJS
0000-00-00  
Telefon: 073-675 75 51
E-post: tora.philip@hotmail.se
Postnummer: 169 54
Postort: Solna
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Tora Philip
Ulf Nehlin
Jan Dahlin
Sven-Owe Andersson
Hans Vestergren
#53 Dream Team
Betalt  
Dream Team
0000-00-00  
Telefon: 070-419 77 13
E-post: lennart.ekholm@orkla.se
Postnummer: 724 82
Postort: Västerås
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Lennart Ekholm
Christer Åström
Zenon Grajek
Hernando Slottsdahl
#52 ABB Birdie
Betalt  
ABB Birdie
0000-00-00  
Telefon: 070-448 75 81
E-post: stormvinden11@telia.com
Postnummer: 724 76
Postort: Västerås
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Bengt Nilsson
Peter Forsberg
Carl-Erik Halling
Håkan Lindbäck
#51 Albrekts Callenberg
Betalt  
Albrekts Callenberg
0000-00-00  
Telefon: 073-371 80 44
E-post: christer.grahs@hylte.se
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Christer Grähs
Lars-Anders Callenberg
Mats-Ola Matsson
Henrik Johansson
Daniel Svensson
Markus Bengtsson
Elena Bolaños
#50 Kindstrand
Betalt  
Kindstrand
0000-00-00  
Telefon: 070-255 61 62
E-post: goran.gustafson@spray.se
Postnummer: 587 39
Postort: Linköping
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Catharina Kindstrand
Ove Kindstrand
Margareta Gustafson
Göran Gustafson
#49 Monikas Drängar
Betalt  
Monikas Drängar
0000-00-00  
Telefon: 070-547 52 24
E-post: roger.hedskold@gmail.com
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Roger Hedsköld
Monica Hedsköld
Nils Svensson
Carl-Olof Jagebro
#48 Samma blandning
Betalt  
Samma blandning
0000-00-00  
Telefon: 070-376 27 62
E-post: zernys.maleri@telia.com
Postnummer: 289 33
Postort: Knislinge
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Zerny Göstasson
Ulla-Britt Carlsson
Christina Gutenwik
Bo Selander
#47 Hedemora BS Kjell
Betalt  
Hedemora BS Kjell
0000-00-00  
Telefon: 070-235 44 06
E-post: nordin.kjell@telia.com
Postnummer: 776 92
Postort: Hedemora
Distrikt: Dalabridgen

Kapten:
Kjell Nordin
Kati Nordin
Carl-Johan Carlsson Melin
Christina Melin
Evy Westlund
#46 QQQ
Betalt  
QQQ
0000-00-00  
Telefon: 070-684 83 70
E-post: per-olof.eriksson@ofco.se
Postnummer: 181 42
Postort: Lidingö
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Mats Qviberg
Teddie af Burén
Per-Olof Eriksson
Anders Walldov
Gunilla Engelbert
Carl Asklöf
Helena Svedlund
#45 Hit a Worm
Betalt  
Telefon   070-539 89 33   Email   kbm.maltein@telia.com

Kapten: Kent Maltein  Lennart Persson  Anders Wike  Stefan Westlund  
Hit a Worm
0000-00-00  
Telefon: 070-539 89 33
E-post: kbm.maltein@telia.com
Postnummer: 803 11
Postort: Gävle
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Kent Maltein
Lennart Persson
Anders Wike
Stefan Westlund
#44 Norberg
Betalt  
Norberg
0000-00-00  
Telefon: 070-231 67 16
E-post: dan.johansson54@hotmail.com
Postnummer: 738 31
Postort: Norberg
Distrikt: Mälardalens BF

Kapten:
Dan Johansson
Sixten Pettersson
Rolf Forsberg
Joel Forssell
Åke Fransson
#43 Stolpskott
Betalt  
Telefon   073-676 77 76   Email   perolof46@gmail.com

Kapten: Per-Olof Jonsson  Sven Andersson  Per Gudmundsen  Ingegerd Ramberg  
Stolpskott
0000-00-00  
Telefon: 073-676 77 76
E-post: perolof46@gmail.com
Postnummer: 613 35
Postort: Oxelösund
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Per-Olof Jonsson
Sven Andersson
Per Gudmundsen
Ingegerd Ramberg
#42 Everfresh
Betalt  
Everfresh
0000-00-00  
Telefon: 070-333 98 65
E-post: goran.sellden@sigma.se
Postnummer: 411 32
Postort: Göteborg
Distrikt: Göteborgs BF

Kapten:
Göran Selldén
Anders Brunzell
Pia Andersson
Jim Nielsen
Arne Larsson
#41 Gefle
Betalt  
Gefle
0000-00-00  
Telefon: 070-345 60 86
E-post: evastenborg@gavlenet.se
Postnummer: 803 24
Postort: Gävle
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Eva Stenborg
Monica Hedström
Gert Engberg
Kjell Björklund
Rolf Moberg
#40 Zoltans Adapter
Betalt  
Zoltans Adapter
0000-00-00  
Telefon: 070-399 36 48
E-post: leif.lundberg@lulea.se
Postnummer: 977 52
Postort: Luleå
Distrikt: Norrbottens BF

Kapten:
Leif Lundberg
Per Norberg
Per-Anders Eriksson
Anders Landmark
Göran Ström
#39 Lirarna
Betalt  
Lirarna
0000-00-00  
Telefon: 070-422 12 67
E-post: henrik.malmsten@gmail.com
Postnummer: 582 31
Postort: Linköping
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Henrik Malmsten
Anders Johansson
Klaus Claassen
Lars-Erik Johansson
Hans Granath
Lars Johansson
Mikael Hermansson
#38 Team Paper Moon
Betalt  
Team Paper Moon
0000-00-00  
Telefon: 076-195 56 18
E-post: valpen69@hotmail.com
Postnummer: 961 61
Postort: Boden
Distrikt: Norrbottens BF

Kapten:
Pierre Thunström
Urban Finnsson
Petter Bengtsson
Berith Andersson
#37 Kullabygdens BK
Betalt  
Kullabygdens BK
0000-00-00  
Telefon: 070-823 7640,
E-post: johan.millqvist.viken@gmail.com
Postnummer: 263 61
Postort: Viken
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Johan Millqvist
Tomas Truedsson
Bo Andersson
Curt-Ingvar Svensson
Jan Olofsson
#36 BK Hudik 99
Betalt  
BK Hudik 99
0000-00-00  
Telefon: 070-345 02 90
E-post: thomas.groth@hotmail.se
Postnummer: 824 00
Postort: Hudiksvall
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Thomas Groth
Jan-Håkan Andersson
Anne-Marie Höglund
Wilhelm Groth
Mattias Höglund
#35 Team Zang
Betalt  
Team Zang
0000-00-00  
Telefon: 073-043 57 98
E-post: hakan.straaf@gmail.com
Postnummer: 589 31
Postort: Linköping
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Håkan Strääf
Mats Sjöberg
Olof Bergström
Jan-Erik Thomasson
Erik Fryklund
#34 Passa och se glad ut
Betalt  
Passa och se glad ut
0000-00-00  
Telefon: 073-540 17 26
E-post: magnus.wegestal@hotmail.com
Postnummer: 214 49
Postort: Malmö
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Magnus Wegestål
Jeanette Andersson
Martin Gårdrup
Johan Andersson
Lars Becklén
#33 kristianstadpågarna
Betalt  
kristianstadpågarna
2015-01-22  
Telefon: 073-540 02 41
E-post: tommy.hagelin@bredband2.com
Postnummer: 291 36
Postort: Kristianstad
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Tommy Hagelin
Mats Ellemark
Björn Gustavsson
Jon Eliasson
#32 Skövde United
Betalt  
Telefon   070-632 11 39   Email   glidgren51@gmail.com

Kapten: Göran Lidgren  Håkan Johansson  Benny Olsson  Tommy Ranta-Mikkula  
Skövde United
0000-00-00  
Telefon: 070-632 11 39
E-post: glidgren51@gmail.com
Postnummer: 541 50
Postort: Skövde
Distrikt: Västergötlands BF

Kapten:
Göran Lidgren
Håkan Johansson
Benny Olsson
Tommy Ranta-Mikkula
#31 Mango Chock
Betalt  
Telefon   070-629 22 04   Email   mabbjorin@gmail.com

Kapten: Mikael Björin  Göran Westin  Per Söderberg  Carl Blekemo  
Mango Chock
0000-00-00  
Telefon: 070-629 22 04
E-post: mabbjorin@gmail.com
Postnummer: 183 63
Postort: Täby
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Mikael Björin
Göran Westin
Per Söderberg
Carl Blekemo
#30 Hrafninn
Betalt  
Hrafninn
0000-00-00  
Telefon: 070-990 78 11
E-post: peterlundstedt1963@gmail.com
Postnummer: 352 46
Postort: Växjö
Distrikt: Sydöstra Sveriges BF

Kapten:
Peter Lundstedt
Christer Glimsjö
Håkan Johansson
Gunnar Sjökvist
#29 Åhus BK
Betalt  
Telefon   070-252 16 65   Email   5075johansson@telia.com

Kapten: Glenn Johansson  Sven Larsson  Ulf Sjöberg  Åke Tillberg  Åke Ståhl  
Åhus BK
0000-00-00  
Telefon: 070-252 16 65
E-post: 5075johansson@telia.com
Postnummer: 296 32
Postort: Åhus
Distrikt: Skånes BF

Kapten:
Glenn Johansson
Sven Larsson
Ulf Sjöberg
Åke Tillberg
Åke Ståhl
#28 Grimeton
Betalt  
Telefon   070-841 07 59   Email   per.anderzon@telia.com

Kapten: Per Andersson  Jan Nilsson  Bertil Persson  Göran Adde  
Grimeton
0000-00-00  
Telefon: 070-841 07 59
E-post: per.anderzon@telia.com
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Per Andersson
Jan Nilsson
Bertil Persson
Göran Adde
#27 Gubbröran
Betalt  
Telefon   070-556 93 29   Email   2lindgren@telia.com

Kapten: Anders Lindgren  Olle Wallin  Ulf Lundgren  Hugo Nilsson  
Gubbröran
0000-00-00  
Telefon: 070-556 93 29
E-post: 2lindgren@telia.com
Postnummer: 162 54
Postort: Vällingby
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Anders Lindgren
Olle Wallin
Ulf Lundgren
Hugo Nilsson
#26 La LIGA
Betalt  
Telefon   076-172 01 66   Email   lasse.akesson@yahoo.se

Kapten: Lars Åkesson  Inge Corse  Gunilla Werner  Anders Pehrsson  
La LIGA
2015-01-23  
Telefon: 076-172 01 66
E-post: lasse.akesson@yahoo.se
Postnummer: 164 71
Postort: Kista
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Lars Åkesson
Inge Corse
Gunilla Werner
Anders Pehrsson
#25 Falun United
Betalt  
Telefon   070-679 84 98   Email   miro@transtech.se

Kapten: Miro Bakrac  Håkan Jonasson  Hans Pousette  Gösta Edström  
Falun United
0000-00-00  
Telefon: 070-679 84 98
E-post: miro@transtech.se
Postnummer: 791 70
Postort: Falun
Distrikt: Dalabridgen

Kapten:
Miro Bakrac
Håkan Jonasson
Hans Pousette
Gösta Edström
#24 Lille Skutt
Betalt  
Lille Skutt
0000-00-00  
Telefon: 070-227 93 81
E-post: niclas.samuelsson71@gmail.com
Postnummer: 452 92
Postort: Strömstad
Distrikt: Bohuslän-Dals BF

Kapten:
Niclas Samuelsson
Tom Gärds
Kent Karlsson
Karl-Arne Aldeborg
Rolf Karlsson
Per-Erik Malmström
#23 Snipers
Betalt  
Snipers
0000-00-00  
Telefon: 070-682 64 54
E-post: lars.ericson@storaenso.com
Postnummer: 803 11
Postort: Gävle
Distrikt: Gävleborgs BF

Kapten:
Lars Ericson
Bo Ericson
Jan Fransson
Lars-Göran Östlund
Juha Nieminen
#22 ANNA
Betalt  
ANNA
0000-00-00  
Telefon: 070-545 90 34
E-post: berik@ownit.nu
Postnummer: 174 41
Postort: Sundbyberg
Distrikt: Stockholms BF

Kapten:
Bengt-Erik Efraimsson
Anna Zack Efraimsson
Anders Morath
Johnny Östberg
Christer Bjäring
#21 San Sac
Betalt  
San Sac
0000-00-00  
Telefon: 070-678 28 90
E-post: carl.ragnarsson@linkoping.se
Postnummer: 582 31
Postort: Linköping
Distrikt: Östra Mellansvenska BF

Kapten:
Carl Ragnarsson
Martin Löfgren
Tommy Andersson
Staffan Hed
William Hernebrink
Johnny Blid
#20 Albrekts Svang
Betalt  
Telefon   073-820 28 63   Email   elge60969@telia.com

Kapten: Lars-Göran Larsson  Jan Malmström  Ulf Persson  Per Sintorn  
Albrekts Svang
0000-00-00  
Telefon: 073-820 28 63
E-post: elge60969@telia.com
Postnummer: 432 32
Postort: Varberg
Distrikt: Hallands BF

Kapten:
Lars-Göran Larsson
Jan Malmström
Ulf Persson
Per Sintorn
#19 Kullabygdens BK 4
Betalt  
Telefon   070-110 45 83   Email   kjellbergdahl@telia.com

Kapten: Kjell Bergdahl