Kommande tävlingar
24/08 INSTÄLLD...Munka Ljungby BS -
07/09 SM Par Junior, direktfinal
07/09 BK Albrekts - Guldtävling
Rapporterade tävlingar
04/08 SM Par Open - Final - Omgång 5
04/08 Guldgruvan - Final I
04/08 Guldgruvan - Final H
BK S:t Erik » Patton, match 3 [Alla givar]  [Alla givar PDF]  [Tävlingsinfo] [Simultan] [PBN]
BK S:t Erik

Patton, match 3

IMP över fältet, 16 bord, 32 par. Antal brickor: 4.

Klicka på ett par för att se deras privatprotokoll.

Nyhet

Se resultatet i mobilen. Klicka här eller gå till m.svenskbridge.se
Plac Par Klubb Poäng
1 Niclas Johansson - Göran Linerudt Magic Light 6.20
2 Kim Lichtenstein - Fredrik Wahlberg Valross 4.43
3 Fredrik Alfredsson - Göran Hammarström Valross 4.38
4 Simon Hult - Daniel Gullberg U26 4.27
5 Jan Lagerman - Tommy Bergdahl BLUE CHIP 4.10
6 Peter Bertheau - Peder Skaj Phils Burger team 3.05
7 Hans Kvick - Christer Eriksson Der Graf 2.98
8 Per-Olof Rehn - Ingrid Linnarsson Kvaltvåettorna 2.85
9 Tommy Gullberg - Madeleine Swanström Ludde 2.68
10 Ola Stavås - Johan Nilsson Magic Light 2.65
11 Jesper Rundin - Per Clarin Dalas Aces 2.58
12 Mikael Rimstedt - Simon Ekenberg U26 2.32
13 Micke Almgren - Sofia Ryman Nordén 2.30
14 Suzanne Lemborn - Gudrun Strandberg Norsken 28 1.52
15 PG Eliasson - Johnny Östberg Veteranlaget 1.33
16 Gunnar Andersson - Peter Görnandt BLUE CHIP 0.95
17 Marianne Primér - Ann-Britt Carlén Hoppla -0.95
18 Ylva Strandberg - Tore Stormo Norsken 28 -1.33
19 Bengt-Erik Efraimsson - Mats Axdorph Veteranlaget -1.52
20 Daniel Eriksson - Kathrine Bertheau Phils Burger team -2.30
21 Per Söderberg - Mi Andrén STBF -2.32
22 Per-Ola Cullin - Johan Säfsten Der Graf -2.58
23 Erik Wiberg - Markus Bertheau U16 -2.65
24 Ulla Ericson - Jeanette Bandel Kvaltvåettorna -2.68
25 Lennart Rehle - Ric Sällsten Ludde -2.85
26 Peter Ventura - Roland Gyllenhammar Dalas Aces -2.98
27 Bo Petersson - Marcus Hjelte Nordén -3.05
28 Anders Hellström - Caroline Tesch Hoppla -4.10
29 Stefan Andersson - Eva Blomberg STBF -4.27
30 Christer Holmin - Lars Bjärkedal CLEC -4.38
31 Carl Agner - Elisabeth Bygren CLEC -4.43
32 Hjalmar Sandblom - Willem Berner U16 -6.20