Kommande tävlingar
25/10 Allsvenskan, Div 3 omg 7-9
01/11 Manfred Kamras minne
01/11 Ludvikaguldet 2014
Rapporterade tävlingar
12/10 Guldskvadern 2014
11/10 Oskarskamns BK - Jubileumsguld
11/10 Döderhultskampen Omg 1
Danderyds BS » Danderydsbridgen 2011-02-08 [Tävlingsinfo] [PBN]
Danderyds BS

Danderydsbridgen 2011-02-08

Bricka 1

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Nord giv
ingen i zon
kn76
2
ED103
Kkn763

Ekn1054
K852
D1085
ED854
D73
kn97
92
K10932
K986
64
E4

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Hans Nerell - Lars-Olof Hessle Kerstin Håstad - Stella Hathorn 150 8.0/0.0
Arne Gissin - Kristina Lokrantz Christina Torsslow - Jan Alpe 120 6.0/2.0
Per Pettersson - Kerstin Pettersson Matts Håstad - Marika Simonsson 100 4.0/4.0
Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg Rainer Eketorp - Leif Tokics -50 1.0/7.0
Jan Flodén - Börje Johansson Sten Arklund - Per Leinholm -50 1.0/7.0
Eva Wiklander - Björn Rosén - 3.8/-

Bricka 2

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Öst giv
N-S i zon
93
1074
ED10982
73
D852
KD
Kkn5
KD98
E74
kn6
74
Ekn10642
Kkn106
E98532
63
5

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg Rainer Eketorp - Leif Tokics 730 8.0/0.0
Per Pettersson - Kerstin Pettersson Matts Håstad - Marika Simonsson 100 5.0/3.0
Arne Gissin - Kristina Lokrantz Christina Torsslow - Jan Alpe 100 5.0/3.0
Hans Nerell - Lars-Olof Hessle Kerstin Håstad - Stella Hathorn 50 1.0/7.0
Jan Flodén - Börje Johansson Sten Arklund - Per Leinholm 50 1.0/7.0
Eva Wiklander - Björn Rosén - 3.8/-

Bricka 3

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Syd giv
Ö-V i zon
kn108
D1097
E105
D32
5
EK853
9432
EKkn
7632
kn2
D86
10654
EKD94
64
Kkn7
987

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Hans Nerell - Lars-Olof Hessle Kerstin Håstad - Stella Hathorn 400 8.0/0.0
Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg Rainer Eketorp - Leif Tokics 200 5.0/3.0
Arne Gissin - Kristina Lokrantz Christina Torsslow - Jan Alpe 200 5.0/3.0
Per Pettersson - Kerstin Pettersson Matts Håstad - Marika Simonsson 140 1.0/7.0
Jan Flodén - Börje Johansson Sten Arklund - Per Leinholm 140 1.0/7.0
Eva Wiklander - Björn Rosén - 3.8/-

Bricka 4

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Väst giv
alla i zon
85
942
D108
Ekn742
D2
KDkn73
54
K853
kn109763
5
EKkn62
6
EK4
E1086
973
D109

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Per Pettersson - Kerstin Pettersson Arne Gissin - Kristina Lokrantz 100 6.0/2.0
Rainer Eketorp - Leif Tokics Sten Arklund - Per Leinholm 100 6.0/2.0
Jan Flodén - Börje Johansson Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg 100 6.0/2.0
Christina Torsslow - Jan Alpe Kerstin Håstad - Stella Hathorn -140 1.0/7.0
Matts Håstad - Marika Simonsson Eva Wiklander - Björn Rosén -140 1.0/7.0
Hans Nerell - Lars-Olof Hessle - 3.9/-

Bricka 5

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Nord giv
N-S i zon
Ekn95
KD62
E92
KD
D4
Ekn8
Dkn843
kn72
872
543
K6
108654
K1063
1097
1075
E93

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Rainer Eketorp - Leif Tokics Sten Arklund - Per Leinholm 650 6.0/2.0
Christina Torsslow - Jan Alpe Kerstin Håstad - Stella Hathorn 650 6.0/2.0
Matts Håstad - Marika Simonsson Eva Wiklander - Björn Rosén 650 6.0/2.0
Per Pettersson - Kerstin Pettersson Arne Gissin - Kristina Lokrantz 630 2.0/6.0
Jan Flodén - Börje Johansson Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg -100 0.0/8.0
Hans Nerell - Lars-Olof Hessle - 3.9/-

Bricka 6

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Öst giv
Ö-V i zon
1076
82
E97632
64
Dkn98
kn97
8
ED732
K5432
D53
KDkn
kn10
E
EK1064
1054
K985

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Christina Torsslow - Jan Alpe Kerstin Håstad - Stella Hathorn 300 8.0/0.0
Rainer Eketorp - Leif Tokics Sten Arklund - Per Leinholm 200 6.0/2.0
Per Pettersson - Kerstin Pettersson Arne Gissin - Kristina Lokrantz 100 3.0/5.0
Jan Flodén - Börje Johansson Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg 100 3.0/5.0
Matts Håstad - Marika Simonsson Eva Wiklander - Björn Rosén -100 0.0/8.0
Hans Nerell - Lars-Olof Hessle - 3.9/-

Bricka 7

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Syd giv
alla i zon
K
42
K9764
KD1074
952
E1093
E
Ekn982
Dkn8764
K765
10
53
E103
Dkn8
Dkn8532
6

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Jan Flodén - Börje Johansson Per Pettersson - Kerstin Pettersson 200 8.0/0.0
Arne Gissin - Kristina Lokrantz Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg 110 6.0/2.0
Christina Torsslow - Jan Alpe Sten Arklund - Per Leinholm -500 4.0/4.0
Eva Wiklander - Björn Rosén Hans Nerell - Lars-Olof Hessle -620 1.0/7.0
Rainer Eketorp - Leif Tokics Matts Håstad - Marika Simonsson -620 1.0/7.0
Kerstin Håstad - Stella Hathorn - 4.3/-

Bricka 8

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Väst giv
ingen i zon
82
964
76543
972
Ekn1093
K
KDkn9
kn108
75
753
E82
D6543
KD64
EDkn1082
10
EK

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Christina Torsslow - Jan Alpe Sten Arklund - Per Leinholm -140 7.0/1.0
Jan Flodén - Börje Johansson Per Pettersson - Kerstin Pettersson -140 7.0/1.0
Eva Wiklander - Björn Rosén Hans Nerell - Lars-Olof Hessle -170 4.0/4.0
Rainer Eketorp - Leif Tokics Matts Håstad - Marika Simonsson -420 2.0/6.0
Arne Gissin - Kristina Lokrantz Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg -800 0.0/8.0
Kerstin Håstad - Stella Hathorn - 4.3/-

Bricka 9

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Nord giv
Ö-V i zon
K1063
K94
D10
Kkn74
kn2
EDkn72
E954
D9
D8754
865
6
10863
E9
103
Kkn8732
E52

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Rainer Eketorp - Leif Tokics Matts Håstad - Marika Simonsson 150 8.0/0.0
Eva Wiklander - Björn Rosén Hans Nerell - Lars-Olof Hessle -50 3.0/5.0
Arne Gissin - Kristina Lokrantz Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg -50 3.0/5.0
Christina Torsslow - Jan Alpe Sten Arklund - Per Leinholm -50 3.0/5.0
Jan Flodén - Börje Johansson Per Pettersson - Kerstin Pettersson -50 3.0/5.0
Kerstin Håstad - Stella Hathorn - 4.3/-

Bricka 10

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Öst giv
alla i zon
642
95
E109873
K2
D1083
K863
kn
ED86
EK
ED10
KD42
9743
kn975
kn742
65
kn105

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Jan Flodén - Börje Johansson Eva Wiklander - Björn Rosén 200 8.0/0.0
Sten Arklund - Per Leinholm Kerstin Håstad - Stella Hathorn -630 3.0/5.0
Rainer Eketorp - Leif Tokics Christina Torsslow - Jan Alpe -630 3.0/5.0
Arne Gissin - Kristina Lokrantz Matts Håstad - Marika Simonsson -630 3.0/5.0
Hans Nerell - Lars-Olof Hessle Per Pettersson - Kerstin Pettersson -630 3.0/5.0
Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg - -/3.9

Bricka 11

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Syd giv
ingen i zon
74
kn10874
E932
K10
KDkn109
K5
Kkn4
Dkn9
863
62
D1076
8642
E52
ED93
85
E753

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Rainer Eketorp - Leif Tokics Christina Torsslow - Jan Alpe 590 8.0/0.0
Jan Flodén - Börje Johansson Eva Wiklander - Björn Rosén 500 6.0/2.0
Hans Nerell - Lars-Olof Hessle Per Pettersson - Kerstin Pettersson 420 4.0/4.0
Sten Arklund - Per Leinholm Kerstin Håstad - Stella Hathorn 150 2.0/6.0
Arne Gissin - Kristina Lokrantz Matts Håstad - Marika Simonsson 140 0.0/8.0
Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg - -/3.9

Bricka 12

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Väst giv
N-S i zon
E9865
K
EKD76
96
D743
D1052
932
D5
kn
E843
kn1084
EK32
K102
kn976
5
kn10874

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Arne Gissin - Kristina Lokrantz Matts Håstad - Marika Simonsson 620 8.0/0.0
Rainer Eketorp - Leif Tokics Christina Torsslow - Jan Alpe 300 6.0/2.0
Hans Nerell - Lars-Olof Hessle Per Pettersson - Kerstin Pettersson 140 4.0/4.0
Sten Arklund - Per Leinholm Kerstin Håstad - Stella Hathorn 110 2.0/6.0
Jan Flodén - Börje Johansson Eva Wiklander - Björn Rosén -200 0.0/8.0
Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg - -/3.9

Bricka 13

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Nord giv
alla i zon
932
Kkn94
105
Dkn74
ED10
1075
9762
E92
65
863
EKD8
8653
Kkn874
ED2
kn43
K10

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Christina Torsslow - Jan Alpe Eva Wiklander - Björn Rosén 90 8.0/0.0
Sten Arklund - Per Leinholm Per Pettersson - Kerstin Pettersson -100 4.0/4.0
Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg Kerstin Håstad - Stella Hathorn -100 4.0/4.0
Matts Håstad - Marika Simonsson Hans Nerell - Lars-Olof Hessle -100 4.0/4.0
Jan Flodén - Börje Johansson Rainer Eketorp - Leif Tokics -200 0.0/8.0
Arne Gissin - Kristina Lokrantz - 3.5/-

Bricka 14

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Öst giv
ingen i zon
10953
K8
kn1052
D108
EKD
kn63
E4
kn6432
74
D10974
KD63
95
kn862
E52
987
EK7

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Sten Arklund - Per Leinholm Per Pettersson - Kerstin Pettersson 150 8.0/0.0
Jan Flodén - Börje Johansson Rainer Eketorp - Leif Tokics -90 6.0/2.0
Matts Håstad - Marika Simonsson Hans Nerell - Lars-Olof Hessle -140 4.0/4.0
Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg Kerstin Håstad - Stella Hathorn -150 2.0/6.0
Christina Torsslow - Jan Alpe Eva Wiklander - Björn Rosén -170 0.0/8.0
Arne Gissin - Kristina Lokrantz - 3.5/-

Bricka 15

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Syd giv
N-S i zon
ED3
kn106
KDkn2
982
kn102
8432
103
ED75
765
ED97
E7
Kkn103
K984
K5
98654
64

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Sten Arklund - Per Leinholm Per Pettersson - Kerstin Pettersson 140 8.0/0.0
Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg Kerstin Håstad - Stella Hathorn 110 6.0/2.0
Christina Torsslow - Jan Alpe Eva Wiklander - Björn Rosén 100 4.0/4.0
Matts Håstad - Marika Simonsson Hans Nerell - Lars-Olof Hessle 50 2.0/6.0
Jan Flodén - Börje Johansson Rainer Eketorp - Leif Tokics -110 0.0/8.0
Arne Gissin - Kristina Lokrantz - 3.5/-

Bricka 16

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Väst giv
Ö-V i zon
K93
843
E5
Kkn765
Ekn1065
K9
Kkn63
E10
7
E106
D942
D9842
D842
Dkn752
1087
3

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Kerstin Håstad - Stella Hathorn Per Pettersson - Kerstin Pettersson 110 8.0/0.0
Christina Torsslow - Jan Alpe Matts Håstad - Marika Simonsson 100 6.0/2.0
Jan Flodén - Börje Johansson Arne Gissin - Kristina Lokrantz -50 4.0/4.0
Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg Eva Wiklander - Björn Rosén -600 2.0/6.0
Hans Nerell - Lars-Olof Hessle Sten Arklund - Per Leinholm -630 0.0/8.0
Rainer Eketorp - Leif Tokics - -/5.2

Bricka 17

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Nord giv
ingen i zon
Ekn982
K642
2
ED6
5
kn1097
D984
K1053
KD643
D3
E753
74
107
E85
Kkn106
kn982

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Jan Flodén - Börje Johansson Arne Gissin - Kristina Lokrantz 140 8.0/0.0
Christina Torsslow - Jan Alpe Matts Håstad - Marika Simonsson 110 5.0/3.0
Kerstin Håstad - Stella Hathorn Per Pettersson - Kerstin Pettersson 110 5.0/3.0
Hans Nerell - Lars-Olof Hessle Sten Arklund - Per Leinholm -50 2.0/6.0
Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg Eva Wiklander - Björn Rosén -150 0.0/8.0
Rainer Eketorp - Leif Tokics - -/5.2

Bricka 18

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Öst giv
N-S i zon
832
kn7
kn94
kn8542
KDkn107
943
863
E6
654
D1085
KD752
3
E9
EK62
E10
KD1097

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg Eva Wiklander - Björn Rosén 150 8.0/0.0
Jan Flodén - Börje Johansson Arne Gissin - Kristina Lokrantz 130 6.0/2.0
Hans Nerell - Lars-Olof Hessle Sten Arklund - Per Leinholm 120 4.0/4.0
Kerstin Håstad - Stella Hathorn Per Pettersson - Kerstin Pettersson 110 2.0/6.0
Christina Torsslow - Jan Alpe Matts Håstad - Marika Simonsson -100 0.0/8.0
Rainer Eketorp - Leif Tokics - -/5.2

Bricka 19

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Syd giv
Ö-V i zon
KD942
E84
54
K108
kn1087653
D95
kn
Ekn
E
kn62
ED1082
D763

K1073
K9763
9542

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Christina Torsslow - Jan Alpe Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg 200 7.0/1.0
Jan Flodén - Börje Johansson Hans Nerell - Lars-Olof Hessle 200 7.0/1.0
Eva Wiklander - Björn Rosén Kerstin Håstad - Stella Hathorn -90 4.0/4.0
Sten Arklund - Per Leinholm Arne Gissin - Kristina Lokrantz -100 2.0/6.0
Per Pettersson - Kerstin Pettersson Rainer Eketorp - Leif Tokics -300 0.0/8.0
Matts Håstad - Marika Simonsson - -/4.0

Bricka 20

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Väst giv
alla i zon
D6
Dkn1096
Dkn3
ED2
kn93
E873
9
kn10873
10874
2
E542
K964
EK52
K54
K10876
5

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Christina Torsslow - Jan Alpe Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg 660 8.0/0.0
Sten Arklund - Per Leinholm Arne Gissin - Kristina Lokrantz 620 5.0/3.0
Jan Flodén - Börje Johansson Hans Nerell - Lars-Olof Hessle 620 5.0/3.0
Eva Wiklander - Björn Rosén Kerstin Håstad - Stella Hathorn 600 2.0/6.0
Per Pettersson - Kerstin Pettersson Rainer Eketorp - Leif Tokics -100 0.0/8.0
Matts Håstad - Marika Simonsson - -/4.0

Bricka 21

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Nord giv
N-S i zon
kn98
K865
D5
D876
K73
D72
E76
Kkn92
D10652
E10
K32
E105
E4
kn943
kn10984
43

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Sten Arklund - Per Leinholm Arne Gissin - Kristina Lokrantz 50 8.0/0.0
Christina Torsslow - Jan Alpe Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg -170 6.0/2.0
Per Pettersson - Kerstin Pettersson Rainer Eketorp - Leif Tokics -430 4.0/4.0
Eva Wiklander - Björn Rosén Kerstin Håstad - Stella Hathorn -450 2.0/6.0
Jan Flodén - Börje Johansson Hans Nerell - Lars-Olof Hessle -460 0.0/8.0
Matts Håstad - Marika Simonsson - -/4.0

Bricka 22

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Öst giv
Ö-V i zon
Kkn73
D542
Dkn2
Kkn
1095
Kkn963
103
1084
E86
E7
EK8
D9632
D42
108
97654
E75

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg Hans Nerell - Lars-Olof Hessle 100 7.0/1.0
Eva Wiklander - Björn Rosén Arne Gissin - Kristina Lokrantz 100 7.0/1.0
Jan Flodén - Börje Johansson Christina Torsslow - Jan Alpe -110 3.0/5.0
Matts Håstad - Marika Simonsson Sten Arklund - Per Leinholm -110 3.0/5.0
Rainer Eketorp - Leif Tokics Kerstin Håstad - Stella Hathorn -170 0.0/8.0
Per Pettersson - Kerstin Pettersson - -/2.7

Bricka 23

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Syd giv
alla i zon
E1042
K9
Kkn75
D97
KD5
107643
642
kn10
96
kn2
D983
K8543
kn873
ED85
E10
E62

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Rainer Eketorp - Leif Tokics Kerstin Håstad - Stella Hathorn 680 8.0/0.0
Matts Håstad - Marika Simonsson Sten Arklund - Per Leinholm 650 6.0/2.0
Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg Hans Nerell - Lars-Olof Hessle 620 4.0/4.0
Eva Wiklander - Björn Rosén Arne Gissin - Kristina Lokrantz 140 2.0/6.0
Jan Flodén - Börje Johansson Christina Torsslow - Jan Alpe -100 0.0/8.0
Per Pettersson - Kerstin Pettersson - -/2.7

Bricka 24

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Väst giv
ingen i zon
Kkn106
8652
K1075
D
D4
Dkn943
9
86543
E932
E107
D82
Kkn10
875
K
Ekn643
E972

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Rainer Eketorp - Leif Tokics Kerstin Håstad - Stella Hathorn 110 8.0/0.0
Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg Hans Nerell - Lars-Olof Hessle 100 5.0/3.0
Jan Flodén - Börje Johansson Christina Torsslow - Jan Alpe 100 5.0/3.0
Matts Håstad - Marika Simonsson Sten Arklund - Per Leinholm -50 2.0/6.0
Eva Wiklander - Björn Rosén Arne Gissin - Kristina Lokrantz -140 0.0/8.0
Per Pettersson - Kerstin Pettersson - -/2.7

Bricka 25

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Nord giv
Ö-V i zon
6
E10743
K1086
KD5
Dkn72
Kkn962
72
kn3
K98543
D
Ekn53
92
E10
85
D94
E108764

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Kerstin Håstad - Stella Hathorn Arne Gissin - Kristina Lokrantz 400 8.0/0.0
Rainer Eketorp - Leif Tokics Hans Nerell - Lars-Olof Hessle 170 6.0/2.0
Per Pettersson - Kerstin Pettersson Christina Torsslow - Jan Alpe 150 4.0/4.0
Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg Matts Håstad - Marika Simonsson 100 2.0/6.0
Sten Arklund - Per Leinholm Eva Wiklander - Björn Rosén -50 0.0/8.0
Jan Flodén - Börje Johansson - 3.7/-

Bricka 26

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Öst giv
alla i zon
52
K10832
D108
Dkn4
EK1083

Kkn2
E10972
Dkn964
kn5
9765
K8
7
ED9764
E43
653

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Sten Arklund - Per Leinholm Eva Wiklander - Björn Rosén -650 8.0/0.0
Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg Matts Håstad - Marika Simonsson -680 4.0/4.0
Per Pettersson - Kerstin Pettersson Christina Torsslow - Jan Alpe -680 4.0/4.0
Kerstin Håstad - Stella Hathorn Arne Gissin - Kristina Lokrantz -680 4.0/4.0
Rainer Eketorp - Leif Tokics Hans Nerell - Lars-Olof Hessle -800 0.0/8.0
Jan Flodén - Börje Johansson - 3.7/-

Bricka 27

Danderyds BS, Sverige 2011.02.08

Syd giv
ingen i zon
103
Kkn1064
KD10
KDkn
ED986
2
E9752
E5
kn5
973
84
987642
K742
ED85
kn63
103

Nord-Syd Öst-Väst  Resultat   NS/ÖV 
Rainer Eketorp - Leif Tokics Hans Nerell - Lars-Olof Hessle 140 8.0/0.0
Kerstin Håstad - Stella Hathorn Arne Gissin - Kristina Lokrantz 100 6.0/2.0
Sten Arklund - Per Leinholm Eva Wiklander - Björn Rosén -50 3.0/5.0
Marcus Pastuhoff - Göran Rådberg Matts Håstad - Marika Simonsson -50 3.0/5.0
Per Pettersson - Kerstin Pettersson Christina Torsslow - Jan Alpe -100 0.0/8.0
Jan Flodén - Börje Johansson - 3.7/-