Kommande tävlingar
18/10 Elitserien .... Rond 6-11
09/11 Manfred Kamras Minne
16/11 Uppsala lagguld
Rapporterade tävlingar
13/10 Enköpings BS - Enaträffen
07/09 SM Par Junior - omgång 4
07/09 SM Par Junior - omgång 3
BK S:t Erik » Fredagsgodis 2018-08-17 [Föregående]  [Alla givar]  [Nästa]   [Tävlingsinfo] [Simultan] [PBN]
BK S:t Erik

Fredagsgodis 2018-08-17

Bricka 4

BK S:t Erik, Sverige 2018.08.17

Väst giv
alla i zon
KD1097
kn9864
742
642
K1052
E109
D62
853
ED73
KDkn5
kn7
Ekn

863
EK1098543

Nord-Syd Öst-Väst  Kontrakt   Utspel   Resultat   NS/ÖV 
Margareta Andersson Hartwig - Nina Palm Löfwall Kerstin Haldosén - Kerstin Dinell 3 S+2 K 150 38/2
Bo Osterman - Marianne Osterman Marianne Sundeman - Elisabeth Ahlström 4 S+1 2 150 38/2
Kerstin Feinberg - Agneta Neuman Gunnar Albertsson - Gunvor Albertsson 3 S+2 5 150 38/2
Gunvor Sjöström - Disa Nilsson Crister Melander - Leif Alfons 3 S+1 5 130 32/8
Anders Perning - Ralf Treffner Ann-Charlotte Cedervall - Anita Edholm 4 S= 5 130 32/8
Lotta Wiberg - Annika Landegren Birgitta Wallin - Leif Wallin 4 S= 6 130 32/8
Ann-Cathrin Svensson - Inger Vieru Gunilla Leijonhielm - Jan Leijonhielm 3 S= K 110 27/13
Monica Öhnell - Per Christoffersson Karin Schiöld - Elisabeth Stern 3 S= 9 110 27/13
Clas Silfverhielm - Bertil Regardt Ann Wermelin - Bennet Wermelin 3 Ö-1 E 100 24/16
Maj-Britt Göranson - Kerstin Nordqvist Ingrid Frey - Karin Axnäs Stigell 4 S-1 5 -100 16/24
Per Hallman - Tina Hallman Lars Kronvall - Ingrid Lindberg 5 S-1 5 -100 16/24
Christer Larsson - Torbjörn Holking Sven Flink - Anders Galvenius 4 S-1 2 -100 16/24
Claes Månsson - Sven-Erik Åkerlind Ulla Bohlin - Leif Norgren 4 S-1 K -100 16/24
Walter Kegö - Ingvar Wiström Gunnar Ericsson - Åsa Trollborg 4 S-1 9 -100 16/24
Berit Helge - Brita Matérn Bo Brismar - Inge Johannesson 4 S-1 2 -100 16/24
Gerhard Gammer - Magnus Hempel Britt-Marie Rydén - Ingun Boström 4 S-1 K -100 16/24
Anita Hammarstedt - Pierre Grahn Lena Fagerström - Michael Hagelin 4D S-1 E -200 5/35
Birgitta Alenius - Lena Melin Håkan Kjellberg - Margret Edström 3 N-2 K -200 5/35
Ann-Helen Lundqvist - Annika Wedin Carin Lettermark - Marianne Karta 4 N-2 K -200 5/35
Benkt Lundgren - Anita Brynje Birgitta Dahlén - Jan Olof Dahlén 3 N-2 K -200 5/35
Olle Magnuson - Håkan Asplund Dick Everskog - Sven Andersson 5D S-2 E -500 0/40