Kommande tävlingar
09/11 Manfred Kamras Minne
16/11 Uppsala lagguld
07/12 Malmö BK - Guldtävling
Rapporterade tävlingar
13/10 Enköpings BS - Enaträffen
07/09 SM Par Junior - omgång 4
07/09 SM Par Junior - omgång 3
BK S:t Erik » Fredagsgodis 2018-08-17 [Föregående]  [Alla givar]  [Tävlingsinfo] [Simultan] [PBN]
BK S:t Erik

Fredagsgodis 2018-08-17

Bricka 21

BK S:t Erik, Sverige 2018.08.17

Nord giv
N-S i zon
EKDkn1075
E7
kn
E76
63
5
954
KDkn9543
9
Kkn9842
EK87
108
842
D1063
D10632
2

Nord-Syd Öst-Väst  Kontrakt   Utspel   Resultat   NS/ÖV 
Anita Hammarstedt - Pierre Grahn Christer Larsson - Torbjörn Holking 4 N+2 E 680 40/0
Ann-Cathrin Svensson - Inger Vieru Håkan Kjellberg - Margret Edström 4 N+1 E 650 28/12
Lena Fagerström - Michael Hagelin Maj-Britt Göranson - Kerstin Nordqvist 5 N= K 650 28/12
Birgitta Alenius - Lena Melin Sven Flink - Anders Galvenius 4 N+1 E 650 28/12
Ann-Helen Lundqvist - Annika Wedin Gunvor Sjöström - Disa Nilsson 4 N+1 8 650 28/12
Dick Everskog - Sven Andersson Ann Wermelin - Bennet Wermelin 4 N+1 E 650 28/12
Monica Öhnell - Per Christoffersson Walter Kegö - Ingvar Wiström 5 N= E 650 28/12
Karin Schiöld - Elisabeth Stern Claes Månsson - Sven-Erik Åkerlind 5 N= 2 650 28/12
Kerstin Haldosén - Kerstin Dinell Bo Brismar - Inge Johannesson 4 N+1 E 650 28/12
Ann-Charlotte Cedervall - Anita Edholm Birgitta Wallin - Leif Wallin 4 N+1 E 650 28/12
Berit Helge - Brita Matérn Margareta Andersson Hartwig - Nina Palm Löfwall 4 N+1 E 650 28/12
Kerstin Feinberg - Agneta Neuman Bo Osterman - Marianne Osterman 4 N+1 5 650 28/12
Per Hallman - Tina Hallman Gunilla Leijonhielm - Jan Leijonhielm 4 N= 10 620 13/27
Ulla Bohlin - Leif Norgren Gunnar Ericsson - Åsa Trollborg 4 N= E 620 13/27
Crister Melander - Leif Alfons Carin Lettermark - Marianne Karta 4 N= 10 620 13/27
Lotta Wiberg - Annika Landegren Anders Perning - Ralf Treffner 4 N= E 620 13/27
Lars Kronvall - Ingrid Lindberg Ingrid Frey - Karin Axnäs Stigell 3 N+2 10 200 6/34
Benkt Lundgren - Anita Brynje Gerhard Gammer - Magnus Hempel 3 N+2 10 200 6/34
Birgitta Dahlén - Jan Olof Dahlén Britt-Marie Rydén - Ingun Boström 3 N+2 E 200 6/34
Marianne Sundeman - Elisabeth Ahlström Gunnar Albertsson - Gunvor Albertsson 2 N+1 E 140 2/38
Olle Magnuson - Håkan Asplund Clas Silfverhielm - Bertil Regardt 4 N-1 E -100 0/40