Kommande tävlingar
05/12 INSTÄLLD Malmö BK - Guldtävlin
02/01 INSTÄLLD...BK Allians - Guldtä
09/01 INSTÄLLD... Gävle BK - Gävlegu
Rapporterade tävlingar
24/10 SM Par Junior, direktfinal
01/08 Gröna Hissen guldstänk
15/02 Munka Ljungby BS - Guldtävling
Spara Ruter startlista
#Spelare 1Spelare 2SystemAnmälningsdatum
1Sten Ahlgren [12399]Anders Olsson [7280]System21 Jun 12:58
2Mats Andersson [29670]Claudia Sjöberg [55585]System25 Jun 15:33
3Åke Lindström [25135]Britt Lindberg [42627]System27 Jun 17:39
4Ulla Öberg [45490]Sonja Christensson [5784]System30 Jun 20:04
5Jan-Erik Olsson [90076]Gunilla Wahlkvist [92050]System09 Jul 13:20
6Peter Moricz [25801]Eva Olsberg [34058]System10 Jul 08:48
7Birgitta Strand [48424]Ulla Hellqvist [44702]System12 Jul 18:59
8Lotta Lundberg [43210]Bengt Nilsson [10267]System13 Jul 13:26
9Gunilla Oredsson [30714]Monica Mattsson [45443]System14 Jul 08:13
10Jan Clementsson [55627]Bonnie Clementsson [55628]System14 Jul 09:05
11Roger Bergforsen [25086]Mats Ryderheim [55082]System15 Jul 22:53
12Ulla Borgström [83661]Monica Wester [87540]System15 Jul 22:58
13Johnny Nielsen [83584]Niusia Lichtman [4596]System16 Jul 09:33
14Bodil Wikström [11758]Gunilla Lundskog [7250]System16 Jul 09:34
15Thomas Ålander [28168]Christina Kronlund [28157]System16 Jul 12:03
16Ingegerd Jeppsson [41945]Birgit Hartman [21930]System16 Jul 16:00
17Ulla Wästberg [16041]Ingrid Modén-Öberg [84992]System16 Jul 17:06
18Britta-Lena Rundcrantz [29167]Dennis Alsensjö [54201]System16 Jul 19:58
19Willy Landgren [13541]Bibi Jönsson [49337]System17 Jul 07:54
20Gun Jensen-Carlén [90067]Lena Kampf [28721]System17 Jul 09:55
21Stig Unoson [83337]Ulf Schjånberg [4578]System17 Jul 14:56
22Sven Grahn [44670]Wiveca Lindström [44674]System17 Jul 16:43
23Maj-Britt Nordberg [13234]Mary-Ann Persson [52220]System18 Jul 06:46
24Agneta Dunemark [84993]Karin Andrée [84991]System18 Jul 14:56
25Björn Klefbohm [80113]Magnus Friberg [57935]System19 Jul 12:23
26Ester Schneider [55083]Jan Schneider [33409]System19 Jul 17:58
27Ulla Nilborn [50855]Gerda Sevonius [94180]System19 Jul 18:30
28Per Nilsson [94123]Kristi Meier [93348]System19 Jul 19:06
29Göran Nyqvist [30741]Peter Perulf [1677]System19 Jul 19:52
30Anita Ekberg [30727]Inger Hermansson [30485]System19 Jul 20:24
31Nina Nilsson [52391]Jane Brändemar [55146]System20 Jul 10:10
32Junot Delcomyn [85783]Ann-Charlotte Lundin [5727]System20 Jul 12:18
33Anitha Lindgren [6243]Marian Krook [10330]System20 Jul 14:40
34Sverker Hellsten [29172]Lotti Hellsten [92046]System20 Jul 15:07
35Peter Gati [11054]Bengt Nilsson [5797]System20 Jul 19:18
36Ann Christin Åxman [55084]Marianne Falck [55137]System20 Jul 21:57
37Mona Berge [80499]Anita Olofsson [91041]System20 Jul 22:39
38Ann Lange [47559]Ingrid Wallin [92488]20 Jul 23:13
39Kristina Bengtsson [53422]Rolf Bergström [36350]System21 Jul 10:18
40Monica Lannerud [84338]Lars Jarming [4489]System21 Jul 14:39
41Rutger Persson [48398]Claes Nilsson [39400]System22 Jul 06:58
42Yvonne Tolf [27731]Mona Andersson [27760]System22 Jul 10:05
43Peter Engel [8117]Maja Engel [3823]System22 Jul 14:07
Svenska Bridgeförbundet, Karlsgatan 28, 703 41, Örebro, Tel: +46 (0)19-277 24 80